Volume Serum Mascara od Gosh
5. 5. 2018 | Gabriela

Volume Serum Mascara od Gosh

Maskara či riasenka? Oba tvary sú nie len gramaticky správne ale sú správne aj pre naše oči. Deň bez maskary je ako deň bez čokolády. Nepredstaviteľné. Ak chcete vedieť čo spraví s vašimi mihalnicami Volume serum od Gosh, čítajte dalej.

Popis

Ak čakáte klasickú riasenku s masívnou kefkou, tak vás sklamem. Aplikátor má totiž  podobu hrebienka s rozdielnym rozostúpením štetiniek po oboch stranách. Čo je výhodou, ak sa rozhodujete, aký look si chcete vytvoriť. Kombinácia oboch strán hrebienka sa hodí najmä, ak túžite po vytvorení objemnejšieho efektu rias či obľubujete vrstvenie.

Čo sa týka balenia, tak je štýlové a pôsobí luxusným dojmom. Čierna elagantná farba nikdy nevyjde z módy.

Použitie

Chce to veľa cviku zvyknúť si na nový druh aplikátora. Pri tomto type riasenky jednoznačne platí, že sa netreba vzdávať. Odporúčam začať malou stranou štetín. Tak dosiahnete takmer dokonalé rozdelenie rias. Potom podľa preferencií môžete začať vrstviť, a to buď rovnakou alebo opačnou stranou. Inak sa vám môže stať, že hrebienok riasy skôr zlepí ako oddelí.

Vlastnosti

Výdrž: Pozitívne ma prekvapila. Po dlhom čase som našla maskaru, ktorá neopadáva, nerozmazáva a dokonca ani nedrolí. Nemusíte sa obávať, že by ste si počas dňa našli pod očami jej zvyšky. Taktiež je odolná voči oteru, hoci bezprostredne po aplikácii je potrebné vyčkať, kým zaschne. Inak hrozí obtretie o vrchné viečko.

Konzistencia riasenky nie je ani príliš riedka a ani hustá, dokonale prekryje riasy a udrží sa na nich. Jej správnym nanesením dosiahnete mierne predĺženie rias a dosiahnete objem. Po dlhšom používaní som však nezaznamenala rast rias.

A ešte jedna drobnosť. Moje oči sú veľmi citlivé na rôzne chemikálie, preto rada volím kozmetiku na prírodnej báze. V tomto smere mi spomínaná maskara, naštastie, nespôsobila problémy. Oči nesčervenali a ani neopuchli. Takže pre mňa jednoznačne áno, pre túto maskaru.

Bez riasenky

 pred_1525516674.jpg

S riasenkou

 po_1525516674.jpg

Ilustračné foto: osobný archív

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život
Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!

Ďalšie články na podobné témy

Giant PRO Double Liner - Očná tekutá a kajalová linka 2v1
Chameleon, čo mení tvár - tú vašu
Aj kozmetika si zaslúži svoj detox! Ako na to?
Gosh Smokey Eyes Palet
Aby mali vaše oči ten správny pohľad
Riasenka Rebel Eyes od Gosh
S týmto sa už vaša pleť lesknúť nebude
Očná linka aj pre začiatočníčky

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.