Vyberáme drevené regály do špajze, pracovne, obývačky, ale aj do skladu
10. 8. 2020 | PR Servis

Vyberáme drevené regály do špajze, pracovne, obývačky, ale aj do skladu

Regály z dreva možno používať ako policu, ale aj ako oddeľovače miestností, police na knihy, dekorácie alebo ďalšie maličkosti. Veľa vecí môžete schovať aj do skrine, ale ak máte nejaké veci, ktoré chcete, aby boli vidieť, potom také dizajnové regály prídu vhod. Dizajnové a lacné regály a police môžete využiť v pracovni, spálni, detskej izbe a tiež v obývacích izbe, kde môžu byť oddeľovačmi miestnosti.

Na drevko nájdete len poctivé a stabilné drevené regály, knižnice a nástenné police. Vyberte si z rôznych dizajnu a štýlov. Majú byť police drevené, biele, úzke či široké? Hľadáte moderný lesklý biely regál alebo klasický dizajn z borovice? Žiadny problém.

Na drevko nájdete štýlové regály za priaznivé ceny. Všetky dekoratívne predmety, interiérové ​​dekorácie, rámčeky a maličkosti budú na dizajnovom regáli perfektne vyzerať. Vyberte si dizajnový policový regál, ktorý môžete použiť aj ako knižnicu.

Drevený regál ako skvelý pomocník

Od 20. storočia regály získavajú stále ľahšie konštrukcie. Vďaka kombinácii kovu a dreva vytvorili návrhári školy Bauhaus prvé moderné klasické police. Potom sa už regály začali vyrábať v najrôznejších štýloch, farebných prevedeniach a za použitia rôznych materiálov.

Podľa mnohých je ideálnym riešením drevený regál, police s dreveným vzorom bez zadnej steny alebo regály a nástenné police v tradičnom borovicovom / smrekovom dekore. Dizajnové policové a poschodové regály sú skvelými oddeľovačmi miestností, zároveň nezaťažujú interiér.

Fantázii sa medze nekladú

Existujú dve pravidlá pre regály. Po prvé, regál by mal byť odolný a stabilný. Po druhé by mal dobre vyzerať. Zvlášť v obývacej izbe je vzhľad dôležitý. Sklenené police sú obzvlášť moderné a vyrobené z nerozbitného bezpečnostného skla, čo robí nábytok robustný a veľmi trvanlivý.

Kombinácia materiálov ako je drevo a kov sú tiež veľmi trendy (tzv. kombinované regály). Napriek všetkému nezabudnite na funkčnosť a praktickosť. Štýlové regály vyrobené z kovu môžu byť ľahko použité v kúpeľni. Veľmi populárne sú policové a poschodové regály v bielom lesku a v dekore Sonoma dub.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Pripravujete izbičku pre bábätko? Máme pre Vás niekoľko tipov!
Rám postele do manželskej spálne
Pripravte sa na leto – inak
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Zázrak menom kokosový olej