Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
14. 5. 2024 | PR Servis

Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!

Značka Remonte symbolizuje neskrotnosť, divokosť a vášeň. Remonta je pomenovanie mladého, doposiaľ neobsadnutého koňa, ktorý je vo svojej hĺbke stále divoký. Ide o sesterskú spoločnosť značky Rieker, preto sa aj u tejto značky môžete tešiť výhradne na vysokú kvalitu a štýl ako obuvi, tak aj ostatného dámskeho sortimentu!

 

Kabelky, ktoré musíte mať!

Medzi popredný doplnkový tovar tejto značky patria najmä kabelky, ktoré sú nenáročné na údržbu, ako aj kombináciu s obuvou - Remontkami. Praktickosť, ktorá je vhodná na každodenné nosenie, sa jednoducho nosí!

Vybrať si môžete nielen z lukratívneho dizajnu, ale aj z rôznych farieb tak, aby dokonale korešpondovali nielen s vami vybranou obuvou, ale aj celkovým outfitom ako takým.

Obuv Remonte ako ikona značky

Remonte obuv, ktorej kvalitou sa pýši aj sesterská, na trhu rokmi osvedčená značka Rieker. Zároveň sa značka snaží vyrábať “vegan friendly” obuv, teda bez použitia živočíšnych produktov, akými je napríklad koža.

Tenisky Remonte

Tenisky - Remontky poskytujú maximálne pohodlie aj počas náročných aktivít, kde sa osvedčili nielen v rámci túry, ale aj náročného športu. Vďaka použitiu kvalitných materiálov sa vyznačujú dokonalou absorpčnou schopnosťou, zároveň sú tieto tenisky prievzdušné, čo zaisťuje pocit suchých nôh. Takéto podmienky sú nepriaznivé pre rozmnožovanie baktérií, ktoré stoja za nepríjemným zápachom nôh, čo je obrovskou výhodou Remontiek najmä v čase najvyššej fyzickej aktivity.

Poltopánky na výlet, ale aj do práce

Ak túžite po elegancii na každom kroku, poltopánky sú ideálnou voľbou, nech sa chystáte kamkoľvek. Využijete ich široko - ďaleko, od (ne)obyčajnej kávy s najlepšou priateľkou cez túru až po dôležité pracovné stretnutie.

Sandále a šľapky na leto 2024

Sandále a šľapky sú ideálnymi spoločníčkami počas tropických dní či nocí. Otvorené špičky sa postarajú o dokonalú cirkuláciu vzduchu, čím sa zamedzí nadmernému poteniu nôh, s ktorým je často spojený aj nepríjemný zápach.

Členkové, ale aj vysoké čižmy na zimu 2024

Táto značka v podobe prechodných, ale aj zimných čižiem poskytuje efektívnu ochranu voči chladu, a to po celú dobu nosenia. Vďaka špeciálne upravenej podrážke sú zároveň maximálne bezpečné aj za extrémnych podmienok vrátane poľadovice.

Niektorá prechodná a zimná obuv sa dokonca vyznačuje aj špeciálnou membránou Remonte Tex, ktorá vás spoľahlivo ochráni pred nežiaducou vlhkosťou.

                             remonte-d0j01-83-d0j01-83-124-07_1715677303.jpg

Pre náročné dámy

S ohľadom na zdravie každej z vás, táto popredná značka sa ako jedna z mála špecializuje aj na výrobu obuvi s rozšíreným kopytom, kedy je už pri samotnej výrobe definovaná konečná šírka samotnej topánky, ktorá má vplyv nielen na komfort pri nosení, ale aj zdravie a krásu vašich nôh!

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Populárne modely tenisiek od značky Adidas
Ako si vybrať topánky k šatám?
Topánky na vysokom podpätku – ako nájsť ten najpohodlnejší pár?
Letné sandále: Nízke alebo na platforme?
Balerínky: Nenávidený aj milovaný typ letnej obuvi
Môžu byť dámske gumáky trendy?
Mokasíny – ako ich nosiť k nohaviciam?
Jesenná prechádzka - ako sa obliekať?