Workshop

Milé Nádherné dámy, 

Nádherná.sk prináša pre svoje klientky a nadšencov krásy nový koncept beauty workshopov, ktorý vás zaručene osloví. Na základe mojej mnohoročnej praxe profesionálnej poradkyne v oblasti krásy a prevencie zdravia som pre vás pripravila zábavný aj podnetný workshop na tému Vizážistické minimum. Tieto workshopy sú vhodné najmä pre začiatočníčky či pre ženy, ktoré používajú maximálne 1 - 2 výrobky ako špirála a rúž, a chceli by sa dozvedieť niečo viac o kozmetike ale i o sebe. Vítané sú samozrejme všetky ženy. 

Je všeobecne známe, že nám, aktívnym a zamestnaným ženám (nielen na voľnej nohe) veľa času ani chuti na parádu nezbýva, na druhú stranu sme samé sebe chodiacou reklamou a patrilo by sa vyzerať k svetu. 

Čo sa spolu naučíme: 

O sebe:

Kto som, čo chcem svojim líčením povedať, na aké príležitosti sa potrebujem líčiť, čo sa pre mňa hodí a ako to hravo zvládnuť doma sama pred zrkadlom. 

O výrobkoch:

Aké produkty sú na trhu, na čo to je, prečo by som to mala používať, moja základná výbava, tajné tipy a triky. 

Zoznámite sa s portfóliom kvalitnej nemeckej kozmetiky LR Health and Beauty, stretnete zaujímavé žienky, navyše všetky účastníčky čaká niekoľko milých prekvapení. Výrobky si môžete priamo na mieste vyskúšať. Budeme tiež testovať vaše osobné vône. Spoznáte inovatívnu technológiu v oblasti anti-age starostlivosti o pleť Zeitgard. 

Maximálny počet osôb je 6. Minimálny počet sú 4. 

Aktuálne miesta a termíny: doplníme udalosti na našom Facebooku, sledujte nás na FB Nádherná

Máte otázky? Pre viac info a prípadné termíny nás kontaktujte na info@nadherna.sk 

Poplatok za workshop je 20 EUR/osoba. Všetkým registrovaným bude vopred zaslaný daňový doklad.

Pozor: Vstupné na workshop bude odrátané z vášho prípadného nákupu tovaru. 

Teším sa na vás, Binna.

Nádherná.sk workshop Bratislava
 
DSCF2806.jpg
 
DSCF9663.jpg
 
DSCF2548.jpg

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.