Založte si vlastnú s.r.o. naozaj jednoducho
26. 7. 2023 | PR Servis

Založte si vlastnú s.r.o. naozaj jednoducho

Začať podnikať s vlastnou firmou je určite profesný sen mnohých z vás. A možno patríte k tým, ktoré aj majú predstavu o tom, v čom by chceli podnikať, takže im ostáva to posledné a často najdôležitejšie: odhodlanie sa do toho pustiť.

Vlastná s.r.o. bez starostí s jej zakladaním

A aj keď cesta k úspechu s vlastnou firmou rozhodne nie je krátka a jednoduchá, minimálne na samotnom začiatku si môžete výrazne pomôcť a to tak, že sa odbremeníte od vybavovačiek (a často „nervov“) pri zakladaní s.r.o. Ako na to?

Je to jednoduché, stačí si na založenie svojej s.r.o. najať spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby týkajúce sa práve komfortného zakladania s.r.o. a podobných úkonov. Budete tak mať postarané o všetko od overenia jedinečnosti vášho obchodného mena až po vypracovanie všetkých potrebných dokumentov a ich podanie na obchodný a živnostenský register a daňový úrad.

Celé takéto sprostredkované zakladanie s.r.o. zvyčajne netrvá viac, než 3 týždne. Výhodou takéhoto postupu je v prvom rade to, že sa odbremeníte od úkonov, ktoré so zakladaním s.r.o. súvisia a môžete sa tak venovať ďalším prípravám na podnikanie. Zároveň je však veľkou výhodou aj to, že získate profesionálne poradenstvo a môžete si odkonzultovať vaše požiadavky týkajúce sa založenia spoločnosti. Ak teda budete mať k zakladaniu s.r.o. nejaké otázky, bude vám ich mať kto zodpovedať.

A čo sídlo pre vašu novú s.r.o.?

Jednou z mála povinností, ktoré vám v procese zakladania s.r.o. zostanú, tak bude voľba sídla vašej novej firmy. Ak (aspoň takto v začiatkoch) nebudete potrebovať skutočné priestory a charakter vášho podnikania vám umožní vykonávať ho prakticky z domu, dobrou voľbou bude výhodné virtuálne sídlo Bratislava.

S virtuálnym sídlom získate prestížnu adresu pre vašu firmu za minimálny prenájom a nebudete si musieť zapisovať ako sídlo firmy adresu svojho trvalého pobytu (čo by nepôsobilo príliš profesionálne) a ani hľadať reálne priestory ak ich nebudete potrebovať.

Zdroj obrázka:

Autor: WavebreakMediaMicro / Stock.adobe.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Chcete zlepšiť chod svojej spoločnosti? Certifikujte ju
Aké sú prínosy zavedenia ISO noriem vo vašej spoločnosti?
Jednoduché založenie s.r.o. pre úspešný štart vášho podnikania
Ako uspieť na voľnej nohe ako freelancerka?
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Najlepšie tipy pre prácu z domu pre ženy a mamičky
Obal bez obáv – allinpackaging.sk
Myslíte si, že váš eshop si ľudia nájdu aj bez reklamy? To je omyl