Záušnice alebo piercing bez bolesti
2. 1. 2023 | PR Servis

Záušnice alebo piercing bez bolesti

Záušnice sú vo svete módy doslova trendom roka 2022 a už teraz je isté, že ani v budúcom roku to nebude inak. Vo svojej ponuke ich majú aj svetoznáme značky luxusných šperkov. Záušnice v okamihu oživia váš outfit, rozžiaria vašu tvár a vďaka svojmu realistickému vzhľadu možno prekvapia vaše okolie. Čím sú také výnimočné?

fotka-zausnice-na-modelce_1672692958.jpg

Čo sú záušnice

Tým, ktorí o tomto type náušníc počujú prvýkrát, najprv vysvetlíme, čo to záušnica je. Záušnica alebo aj single náušnica (to preto, že sa zvyčajne predáva po jednom kuse a nosí sa len na jednom uchu) je takzvaná falošná náušnica, ktorú si jednoducho nasadíte na vrchnú časť ušného lalôčika. Manipulácia so záušnicou je veľmi jednoduchá a na ucho si ju nasadíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Veľkou výhodou je, že si tak môžete dopriať piercing na pár hodín, bez bolesti a že ho kedykoľvek zase odložíte. Na prvý pohľad je pritom na nerozoznanie od náušníc, pri ktorých si však musíte prepichnúť ucho.

zausnice_1672692958.jpg

Akú záušnicu vybrať

Najpohodlnejšie na nosenie sú záušnice zo striebra, ktoré, samozrejme, môžu byť potiahnuté ružovým alebo žltým zlatom, aby ladili s vašimi šperkami. Striebro je totiž ako kov pomerne mäkké, a ak by vám záušnica dokonale nedržala, stačí ju trochu stlačiť, aby sa zúžila, skrátka striebro sa dokonale prispôsobí vášmu uchu. Navyše je veľmi ľahké, takže o nej pri nosení ani nebudete vedieť. V neposlednom rade sú strieborné záušnice pomerne lacné, naozaj perfektne držia a len tak ľahko ich nestratíte.

Konkrétny vzhľad je potom na vás. V ponuke zlatníctiev nájdete ako jemné tenké krúžky, tak aj výrazné modely, napríklad s farebnými kamienkami či zdobené motívmi. Menšie záušnice dobre sedia aj deťom, takže sa týmto piercingom bez bolesti môže ozdobiť napríklad aj vaša dcéra.

falesny-piercing-do-nosu_1672692958.jpg

Falošný piercing je v kurze

Svet módy v posledných mesiacoch nezaujali len ozdoby na lalôčik. Ďalším hitom je piercing na nos, ktorý sa dá nasadiť rovnako ľahko ako záušnica. Ide o rôzne ozdoby na tzv. septum, teda krúžky na spodnú časť nosa, ktoré vyzerajú absolútne realisticky a dokonale držia. V neposlednom rade si môžete zvoliť aj magnetické náušnice na ušné lalôčiky, ktoré na rozdiel od zastaraných klipov vôbec netlačia, naopak, ani o nich neviete. A pritom držia naozaj perfektne.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!
Pánske tenisky – doplnok k športovému i kancelárskemu outfitu
Luxusné sedačky do moderne aj klasicky zariadeného bývania
Tipy na dokonalú starostlivosť o nechty v každom ročnom období

Ďalšie články na podobné témy

Vyzerajte nádherne s týmito obľúbenými dámskymi šperkami
Potešte seba nádherným šperkom, ktorý zapasuje do vašej šperkovnice
Diamantové náušnice zvýraznia vašu krásu. Tipy, ako ich kúpite čo najvýhodnejšie
Našli ste šperky, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť roky?
Šperky – symbol a esencia módy
Druhy pánskych mikín. Ktorý si vybrať?
Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Prečo milujeme čierne kabelky?