Záušnice alebo piercing bez bolesti
2. 1. 2023 | PR Servis

Záušnice alebo piercing bez bolesti

Záušnice sú vo svete módy doslova trendom roka 2022 a už teraz je isté, že ani v budúcom roku to nebude inak. Vo svojej ponuke ich majú aj svetoznáme značky luxusných šperkov. Záušnice v okamihu oživia váš outfit, rozžiaria vašu tvár a vďaka svojmu realistickému vzhľadu možno prekvapia vaše okolie. Čím sú také výnimočné?

fotka-zausnice-na-modelce_1672692958.jpg

Čo sú záušnice

Tým, ktorí o tomto type náušníc počujú prvýkrát, najprv vysvetlíme, čo to záušnica je. Záušnica alebo aj single náušnica (to preto, že sa zvyčajne predáva po jednom kuse a nosí sa len na jednom uchu) je takzvaná falošná náušnica, ktorú si jednoducho nasadíte na vrchnú časť ušného lalôčika. Manipulácia so záušnicou je veľmi jednoduchá a na ucho si ju nasadíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Veľkou výhodou je, že si tak môžete dopriať piercing na pár hodín, bez bolesti a že ho kedykoľvek zase odložíte. Na prvý pohľad je pritom na nerozoznanie od náušníc, pri ktorých si však musíte prepichnúť ucho.

zausnice_1672692958.jpg

Akú záušnicu vybrať

Najpohodlnejšie na nosenie sú záušnice zo striebra, ktoré, samozrejme, môžu byť potiahnuté ružovým alebo žltým zlatom, aby ladili s vašimi šperkami. Striebro je totiž ako kov pomerne mäkké, a ak by vám záušnica dokonale nedržala, stačí ju trochu stlačiť, aby sa zúžila, skrátka striebro sa dokonale prispôsobí vášmu uchu. Navyše je veľmi ľahké, takže o nej pri nosení ani nebudete vedieť. V neposlednom rade sú strieborné záušnice pomerne lacné, naozaj perfektne držia a len tak ľahko ich nestratíte.

Konkrétny vzhľad je potom na vás. V ponuke zlatníctiev nájdete ako jemné tenké krúžky, tak aj výrazné modely, napríklad s farebnými kamienkami či zdobené motívmi. Menšie záušnice dobre sedia aj deťom, takže sa týmto piercingom bez bolesti môže ozdobiť napríklad aj vaša dcéra.

falesny-piercing-do-nosu_1672692958.jpg

Falošný piercing je v kurze

Svet módy v posledných mesiacoch nezaujali len ozdoby na lalôčik. Ďalším hitom je piercing na nos, ktorý sa dá nasadiť rovnako ľahko ako záušnica. Ide o rôzne ozdoby na tzv. septum, teda krúžky na spodnú časť nosa, ktoré vyzerajú absolútne realisticky a dokonale držia. V neposlednom rade si môžete zvoliť aj magnetické náušnice na ušné lalôčiky, ktoré na rozdiel od zastaraných klipov vôbec netlačia, naopak, ani o nich neviete. A pritom držia naozaj perfektne.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Robel pre dámy
Wobenzym opäť dostupný
Postavte si letný kapsulový šatník s značkou TATUUM - čo by v ňom malo byť?
Jarné osvieženie šatníka so značkou Wojas. Sprievodca pánskou obuvou na novú sezónu
Tieto bobule vás na jar nakopnú!
Perlové šperky: trend, ktorý ovládol tohtoročnú sezónu
Každodenná športová obuv pre aktívneho chlapca – čo by ste mali vedieť pred kúpou?
Zažiarte so značkou Tamaris

Ďalšie články na podobné témy

Vyzerajte nádherne s týmito obľúbenými dámskymi šperkami
Potešte seba nádherným šperkom, ktorý zapasuje do vašej šperkovnice
Diamantové náušnice zvýraznia vašu krásu. Tipy, ako ich kúpite čo najvýhodnejšie
Našli ste šperky, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť roky?
Šperky – symbol a esencia módy
Druhy pánskych mikín. Ktorý si vybrať?
Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Prečo milujeme čierne kabelky?