Zmanažujte prepravu balíkov s Delivery Management System
9. 9. 2021 | PR Servis

Zmanažujte prepravu balíkov s Delivery Management System

Kuriérske služby v súčasnosti zažívajú svoje zlaté časy, pretože nakupovanie cez internet dosahuje svoj vrchol. Pohodlný nákup z domova, pričom balík príde až priamo k vám domov sa ľuďom natoľko zapáčil, že mnoho ľudí tento štýl nakupovania uprednostňuje pred klasickým nákupom v kamennej predajni. Niet sa čo čudovať, veď na internete nájdeme omnoho väčší výber a keď sa nám niečo nepáči alebo nám niečo nesadne, môžeme to jednoducho prostredníctvom kuriérskej služby vrátiť späť.

Človek si však ani nevie predstaviť, aké zložité je organizovanie takejto kuriérskej služby. Vodiči musia vedieť presne kde a kedy jednotlivé balíky odovzdať, či vyzdvihnúť. Riadia sa podľa časového rozvrhu a musia komunikovať so zákazníkmi. To všetko môže byť omnoho jednoduchšie ak začnete svoje služby optimalizovať s využitím doručovacieho manažmentového systému Deliveo. Ako tento softvér funguje a v čom všetkom vám môže pomôcť?

Čo vám služba Delivery Managment System ponúka?

Softvér Deliveo je nesmierne vhodným pomocníkom na organizovanie služieb v rámci prepravy balíkov. V prvom rade vám umožňuje riešiť základné otázky doručovania ako sú informácie o vyzdvihnutí a doručení balíka pre kuriérov. Kuriér môže jednoducho vykonávať operácie so zásielkou a vďaka tomu mať prehľad o časovom rozpätí a trase.

Rozhranie dispečera umožňuje optimalizovať trasu, riešiť komunikáciu so zákazníkmi rýchlo a efektívne a tiež prideľovať nové objednávky konkrétnym kuriérom. Deliveo ponúka dva typy metód zväzkovania a to konkrétne odosielanie balíkov s ručným uzamykaním alebo elektronické odosielanie balíkov. Toto rozhranie vám umožní využiť na prepravu balíkov aj inú kuriérsku službu. Zároveň vám pomáha dodávať produkty v rámci časového rámcu a tiež má výrazný vplyv aj na organizáciu skladovania.

Systém ukladá aj adresy zákazníkov, ktoré si balík objednali a vďaka tomu funguje rýchlo a prehľadne. Jednotlivé funkcie sa dajú používať rovnako prostredníctvom webovej stránky (ktorá je optimalizovaná aj pre mobilné zariadenia), ale aj cez mobilnú aplikáciu. Ide teda o prenosný spôsob, vďaka ktorému môžete mať všetky dôležité informácie neustále poruke a využívať ich priamo pri práci aj na mobile, či tablete.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Wobenzym s nami už 30 rokov
Vianočné know-how: Ako prežiť sviatky bez ťažoby na žalúdku?
Poznáte alternatívny spôsob bývania? Čo to je a aké možnosti máte?
Ako na skvelú postavu? Toto je 6 dôležitých faktorov, ktoré viete ovplyvniť a pomôžu vám
Ako napísať list Ježiškovi moderným spôsobom
S akými zdravotnými problémami vám môžu pomôcť CBD produkty?
Ako uľaviť dieťaťu pri zápale nosohltanu, tzv. soplíkom?
Chcete, aby aj počas pandémie malo vaše dieťa dostatočné vzdelanie?

Ďalšie články na podobné témy

Chcete zlepšiť chod svojej spoločnosti? Certifikujte ju
Aké sú prínosy zavedenia ISO noriem vo vašej spoločnosti?
Myslíte si, že váš eshop si ľudia nájdu aj bez reklamy? To je omyl
Viete aké výhody vám môže priniesť CE certifikát pri podnikaní (predaj tovaru) a prečo si ho vybaviť?
Ako uspieť na voľnej nohe ako freelancerka?
Mirka z Jaspravim.sk píše o lokálnej a cirkulárnej ekonomike. Týka sa to aj vás?
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Najlepšie tipy pre prácu z domu pre ženy a mamičky

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.