Zmanažujte prepravu balíkov s Delivery Management System
9. 9. 2021 | PR Servis

Zmanažujte prepravu balíkov s Delivery Management System

Kuriérske služby v súčasnosti zažívajú svoje zlaté časy, pretože nakupovanie cez internet dosahuje svoj vrchol. Pohodlný nákup z domova, pričom balík príde až priamo k vám domov sa ľuďom natoľko zapáčil, že mnoho ľudí tento štýl nakupovania uprednostňuje pred klasickým nákupom v kamennej predajni. Niet sa čo čudovať, veď na internete nájdeme omnoho väčší výber a keď sa nám niečo nepáči alebo nám niečo nesadne, môžeme to jednoducho prostredníctvom kuriérskej služby vrátiť späť.

Človek si však ani nevie predstaviť, aké zložité je organizovanie takejto kuriérskej služby. Vodiči musia vedieť presne kde a kedy jednotlivé balíky odovzdať, či vyzdvihnúť. Riadia sa podľa časového rozvrhu a musia komunikovať so zákazníkmi. To všetko môže byť omnoho jednoduchšie ak začnete svoje služby optimalizovať s využitím doručovacieho manažmentového systému Deliveo. Ako tento softvér funguje a v čom všetkom vám môže pomôcť?

Čo vám služba Delivery Managment System ponúka?

Softvér Deliveo je nesmierne vhodným pomocníkom na organizovanie služieb v rámci prepravy balíkov. V prvom rade vám umožňuje riešiť základné otázky doručovania ako sú informácie o vyzdvihnutí a doručení balíka pre kuriérov. Kuriér môže jednoducho vykonávať operácie so zásielkou a vďaka tomu mať prehľad o časovom rozpätí a trase.

Rozhranie dispečera umožňuje optimalizovať trasu, riešiť komunikáciu so zákazníkmi rýchlo a efektívne a tiež prideľovať nové objednávky konkrétnym kuriérom. Deliveo ponúka dva typy metód zväzkovania a to konkrétne odosielanie balíkov s ručným uzamykaním alebo elektronické odosielanie balíkov. Toto rozhranie vám umožní využiť na prepravu balíkov aj inú kuriérsku službu. Zároveň vám pomáha dodávať produkty v rámci časového rámcu a tiež má výrazný vplyv aj na organizáciu skladovania.

Systém ukladá aj adresy zákazníkov, ktoré si balík objednali a vďaka tomu funguje rýchlo a prehľadne. Jednotlivé funkcie sa dajú používať rovnako prostredníctvom webovej stránky (ktorá je optimalizovaná aj pre mobilné zariadenia), ale aj cez mobilnú aplikáciu. Ide teda o prenosný spôsob, vďaka ktorému môžete mať všetky dôležité informácie neustále poruke a využívať ich priamo pri práci aj na mobile, či tablete.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Obľúbené kuchynské drezy z keramiky a granitu. Aké sú ich výhody?
Aké sú vlastnosti dobrej a módnej jesennej bundy?
Aký darček vybrať pre ženu - niekoľko dobrých rád
Pýtali sme sa mužov: Aká by mala byť ideálna žena?
Šitie ako hobby – od ťažkých začiatkov po uspokojujúce výsledky
4 triky ako nosiť hviezdnu Fiery Red vo všedný deň
3 tipy, ako si vybrať ideálnu kabelku na zimu
YouTube Premium umožňuje sledovať videá s vypnutým displejom (a ďalšie výhody)

Ďalšie články na podobné témy

Chcete zlepšiť chod svojej spoločnosti? Certifikujte ju
Aké sú prínosy zavedenia ISO noriem vo vašej spoločnosti?
Myslíte si, že váš eshop si ľudia nájdu aj bez reklamy? To je omyl
Viete aké výhody vám môže priniesť CE certifikát pri podnikaní (predaj tovaru) a prečo si ho vybaviť?
Podnikavá žena je aktívna žena
Ako postupovať pri likvidácii firmy a pri jej výmaze z OR?
Viete ako si vybrať platobný terminál pre svoje podnikanie?
Hľadáte inšpiráciu na originálne firemné darčeky? Nehľadajte ďalej