Znepokojujú vás opuchy a začervenanie v oblasti kĺbov? Už nemusia!
28. 1. 2022 | Redakcia

Znepokojujú vás opuchy a začervenanie v oblasti kĺbov? Už nemusia!

Znepokojujú vás opuchy a začervenanie v oblasti kĺbov? Trápi vás bolestivosť a obmedzenia pohybu? Približne tretinu obyvateľov Zeme znepokojujú a trápia podobné problémy! 

Kĺby sú vystavené neustálej záťaži, čo môže byť príčinou vzniku týchto problémov. Okrem toho môžu stav kĺbov negatívne ovplyvňovať:

• Genetické dispozície

• Úrazy

• Zmeny spôsobené vekom

• Nadmerná telesná hmotnosť (metabolický syndróm)

• Nadmerná fyzická záťaž

• Životný štýl – nedostatok pohybovej aktivity

Pre zvládanie regenerácie kĺbov organizmom je nevyhnutné dodržiavať zásady správneho stravovania, rovnako ako rozloženie fyzickej záťaže. Okrem toho je možné doplniť stravu výživnými látkami s kladným vplyvom na metabolizmus tkanív kĺbov.

20220120-124021_1643364710.jpg

Sada AKTÍVNY POHYB obsahuje:

Telový balzam Flex Rub Basic, 100 ml

Klasické zloženie, ktoré si získalo lásku a dôveru tisícok zákazníkov po celom svete. Tento prírodný balzam je ideálny pre každého, kto veľa pracuje v jednej polohe a pozná bolesti chrbta, krížov a kĺbov. Poskytuje rýchle a dlhotrvajúce účinky, vďaka čomu je ideálnym SOS ošetrením. Organická síra, chondroitín, mentol, enzým papáje a borovicová živica rýchlo odstraňujú pocit nepohodlia a opuchy, normalizujú metabolické procesy v kĺboch ​​a zvyšujú ich pohyblivosť.

Výnimočne účinný masážny balzam 250ml

2 druhy éterických olejov, 13 druhov rastlinných výťažkov Balzam má hrejivý, relaxačný účinok a nádhernú vôňu. Balzam je jedinečný s vysoko účinným komplexom silných bylinných zložiek a prírodných éterických olejov, ktoré prenikajú hlboko do pokožky a podporujú rýchlu regeneráciu, 2 druhy éterických olejov, 13 druhov rastlinných výťažkov. Spôsob použitia Naneste malé množstvo balzamu na požadované oblasti a jemne vmasírujte krúživými pohybmi kým sa úplne vstrebe do pokožky. Len na vonkajšie použitie! Skladujte v suchu pri teplote 5 ° C až 25 ° C. Chráňte pred svetlom. Po otvorení je vhodný na použitie po dobu 6 mesiacov. Zloženie borovicová živica, jedľový olej, eukalyptový olej, gáfor, rakytníkový olej, extrakt z ľubovníka bodkovaného, extrakt z rezavca šikmého, extrakt z chmeľu, extrakt z bádania, extrakt z dubovej kôry, extrakt zo žihľavy, extrakt z nátržníka, extrakt z podbeľa lekárskeho, extrakt z pivonky, extrakt z komonice, extrakt z archangeliky lekárskej, extrakt zo slanobýlu chlumního, extrakt z materinej dúšky.

Výživový doplnok Essential Vitamins. Glucosamine and Chondroitín, 60 kapsúl

Jedna kapsula obsahuje 398,5 mg glukosamínu, 108 mg chondroitínu. Glukosamín je hlavnou zložkou kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Chondroitín je ďalším stavebným elementom. Náš pohybový aparát, s jeho kĺbmi, chrupavkami, šľachami a väzmi, je každý deň vystavený zaťaženiam. Zdravý pohybový aparát je nevyhnutným predpokladom na zlepšenie kvality života v každom veku. Prispievajú k tomu aj ľahké cvičenia a zdravá strava.

Ako sa dá získať Sada pre aktívny pohyb? Viac info tu

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…
Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
Výživové doplnky pre intímne zdravie
Život bez sacharidov
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!
Potrebujete súrne malý zázrak?☺️
Detské bestsellery Siberian Wellness pre silnú imunitu

Ďalšie články na podobné témy

Kozmetika, ktorá zabíjala
Liečebný potenciál konopnej masti s obsahom CBD
Zdravý tip: POČULI STE UŽ O KURKUME?
Dioptrické okuliare nie sú pohromou, ale trendom. Ako si zvyknúť na svoje nové okuliare?
Horčík náš každodenný
Ako najlepšie zlepšovať účinky kolagénu?
Wobenzym s nami už 30 rokov
Dva tipy na užitočné doplnky výživy, ktoré by ste mala vyskúšať