Beauty trendy na leto 2024: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať
1. 6. 2024 | Binna Beauty

Beauty trendy na leto 2024: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať

Leto je konečne tu a so sezónou prichádza aj množstvo nových trendov v líčení, ktoré môžete vyskúšať. Od výrazného vzhľadu očí až po žiarivú pleť – tieto trendy krásy musí vyskúšať každý, kto chce zmeniť svoju rutinu. V tomto príspevku načrtneme top trendy letného líčenia roka 2024 a navrhneme niekoľko špičkových produktov starostlivosti o pleť, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalý vzhľad.

1. Výrazná farba

Jedným z najväčších trendov tohto leta je výrazná, žiarivá farba. Experimentovanie s farebnými očnými linkami, očnými tieňmi a v prvom rade s rúžom môže vytvoriť odvážny a hravý vzhľad, ktorý je ideálny pre teplejšie počasie. Ak chcete získať tento vzhľad, odporúčame vyskúšať kolekciu očných tieňov Farmasi OASIS Vďaka trblietkam a žiarivým pigmentom sú ideálne na zvýraznenie farieb na viečkach. Pre krásne a výrazne pery má sada matných rúžov Farmasi na výber z horúcich noviniek - 6 odvážnych odtieňov! Alebo vyskúšajte atraktívne lesky pre zväčšenie objemu pier!!! 

 close-up-woman-wearing-sunglasses_1717337458.jpg

2. Výrazné a farebné očné linky

Grafická očná linka je hitom sezóny. Toto leto vyskúšajte predĺžené mačacie oko, alebo experimentujte s geometrickými tvarmi okolo očí. Na dosiahnutie tohto vzhľadu budete potrebovať precíznu očnú linku, ktorá hladko kĺže. Odporúčame použiť farebné ceruzky na oči Farmasi. Jej ultra jemná špička uľahčuje aplikáciu a jeho dlhotrvajúce zloženie zaisťuje, že vzhľad očí zostane celý deň.

 ith-closed-eyes-hands-touching-cheeks_1717337951.jpg

3. Žiarivá pokožka a mokrý vzhľad 

Toto leto je rozžiarená pleť veľmi v kurze. Dosiahnutie oroseného a žiarivého vzhľadu začína zdravou rutinou starostlivosti o pleť. Odporúčame začleniť hydratačné produkty, napríklad Z ALOE VERA,  do vášho režimu starostlivosti o pleť. Aloe Vera pomáha revitalizovať a hydratovať pokožku a vytvára zdravo vyzerajúci lesk.  Namiesto ťažkého makeupu siahnite po ľahšom BB kréme alebo CC kréme. Nádherne pleť zjednotí a odľahčí bez pocitu hrubej vrstvy. Pre extra žiarivý vzhľad vyskúšajte Midnight Touch trio tekutých rozjasňovačov, ktoré dodajú žiarivý povrch lícnym kostiam a iným vysokým bodom tváre. 

 mmer-photo-panting-heat-generative-ai_1717338219.jpg

4. Trblietavé a žiarivé pery

Toto leto je späť trend odvážnych a žiarivých pier. Od neónových ružových až po ohnivo červené, každý si nájde odtieň, ktorý si môže vyskúšať. A samozrejme nezabúdame pridať aj nejaký ten lesk a glitter navyše! Pre dlhotrvajúcu a výraznú farbu pier  plnú farebných trblietok odrážajúcich svetlo vyskúšajte vysokopigmentované trblietavé lesky na pery! Ich zloženie je hydratačné a dlhotrvajúce, ideálne na deň vonku na slnku.

graphic-gloss-holding-slice-pineapple_1717338455.jpg

5. Odtiene zapadajúceho slnka

Toto leto privítajte v kozmetickej taštičke odtiene oranžovej a bronzovejSlnkom pobozkaná pokožka je tak nadčasová, ako len môže byť, no tento rok očakávajte, že farby západu slnka budú zvýrazňovať pery a líca – či už ste opálená alebo nie. Neexistujú žiadne pravidlá, okrem čerpania inšpirácie z farieb západu slnka. Myslite na pomaranče a ohnivú červeň na viečkach, perách a lícach. Trend líčenia farieb pri západe slnka obsahuje odtiene zlatožltej, ohnivej oranžovej, sýtej ružovej a sýto fialovej, ktoré vytvárajú výrazný prechodový vzhľad pripomínajúci západ slnka. Vhodný na každú príležitosť, make-up pri západe slnka môže byť odvážny alebo jemný.

ept-hair-enjoying-golden-sunset-beach_1717338887.jpg

Stručne povedané, trendy v líčení tohto leta sú opäť o výrazných farbách, grafických očných linkách, žiarivej pleti s nádychom opálenia, a výrazných perách. Či už sa chystáte na letný festival alebo na pláž, tieto trendy vás určite presvedčia.

Na dosiahnutie tohto vzhľadu vám odporúčame vyskúšať niektoré z našich obľúbených produktov Farmasi - ak chcete 23% zľavu na nákup výrobkov, kliknite tu na web FARMASI a vytvorte si zákaznícky účet. Zľava bude hneď uplatnená.

 

Binna Beauty

Zamilujte sa do Farmasi! Ponúkame nielen zľavy na nákup, ale aj možnosť stať sa súčasťou nášho tímu beauty influencerov s výhľadom na pozíciu obchodnej riaditeľky. ✨ Pripojte sa a poďme spoločne šíriť krásu!

Ďalšie články od autora Binna Beauty

Masážny gél s gaštanom konským pre Vašu úľavu
Dokonalý tvar obočia
Rad Resurface od Dr. C. Tuna preukazateľne spomaluje starnutie pleti
Dr. C. Tuna Age Reversist vyhladzujúci krém proti vráskam – revolučný krok v boji proti starnutiu pleti
Objavte čaro levandule s NOVOU Levanduľovou sadou od Farmasi
Midnight Touch Trio od Farmasi premení váš make-up z obyčajného na mimoriadny.
Nemôžete prehliadnuť ten jeden kúsok, ktorý zmení všetko. Áno, hovorím o červenom rúži!
Ste pripravené na absolútnu revolúciu vo vašej kozmetickej taštičke?

Ďalšie články na podobné témy

Dokonalý tvar obočia
Bláznivé módne tipy na tento rok
Full Blast Maskara: zahustené a predĺžené mihalnice bez kompromisov
Ako na dokonalé očné linky?
Ste pripravené na absolútnu revolúciu vo vašej kozmetickej taštičke?
Nemôžete prehliadnuť ten jeden kúsok, ktorý zmení všetko. Áno, hovorím o červenom rúži!
Midnight Touch Trio od Farmasi premení váš make-up z obyčajného na mimoriadny.
Módne tipy pre našich malých školákov