Beauty trendy na leto 2023: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať
19. 6. 2023 | Redakcia

Beauty trendy na leto 2023: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať

Leto je konečne tu a so sezónou prichádza aj množstvo nových trendov v líčení, ktoré môžete vyskúšať. Od výrazného vzhľadu očí až po žiarivú pleť – tieto trendy krásy musí vyskúšať každý, kto chce zmeniť svoju rutinu. V tomto príspevku načrtneme top trendy letného líčenia roka 2023 a navrhneme niekoľko špičkových produktov starostlivosti o pleť, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalý vzhľad.

1. Výrazná farba

Jedným z najväčších trendov tohto leta je výrazná, žiarivá farba. Experimentovanie s farebnými očnými linkami, očnými tieňmi a dokonca aj rúžom môže vytvoriť odvážny a hravý vzhľad, ktorý je ideálny pre teplejšie počasie. Ak chcete získať tento vzhľad, odporúčame vyskúšať kolekciu očných tieňov Farmasi OASIS.  Vďaka trblietkam a žiarivým pigmentom sú ideálne na zvýraznenie farieb na viečkach. Pre pery má sada matných rúžov Farmasi na výber z odvážnych odtieňov ako napríklad POP CORAL alebo FLAMINGO PINK. 

 ng-haired-brunette-lady-with-red-lips_1687169937.jpg

2. Výrazné očné linky

Grafická očná linka je hitom sezóny. Toto leto vyskúšajte predĺžené mačacie oko, alebo experimentujte s geometrickými tvarmi okolo očí. Na dosiahnutie tohto vzhľadu budete potrebovať precíznu očnú linku, ktorá hladko kĺže. Odporúčame použiť čiernu vodeodolnú očnú linku Farmasi Express - Black. Jej ultra jemná špička uľahčuje aplikáciu a jeho dlhotrvajúce zloženie zaisťuje, že vzhľad očí zostane celý deň.

256770006998861-6430957208652762034-n_1687169811.jpg

3. Žiarivá pokožka

Toto leto je rozžiarená pleť in a matná pleť vonku. Dosiahnutie oroseného a žiarivého vzhľadu začína zdravou rutinou starostlivosti o pleť. Odporúčame začleniť hydratačné produkty, napríklad Z ALOE VERA,  do vášho režimu starostlivosti o pleť. Aloe Vera pomáha revitalizovať a hydratovať pokožku a vytvára zdravo vyzerajúci lesk.  Namiesto ťažkého makeupu siahnite po ľahšom BB alebo CC kréme. Nádherne pleť zjednotí a odľahčí bez pocitu hrubej vrstvy. Pre extra podporu vyskúšajte kontúrovacie paletky 3v1 , ktoré dodajú žiarivý povrch lícnym kostiam a iným vysokým bodom tváre. 

271072075440097-1137990246757728240-n_1687169636.jpg

4. Odvážne a žiarivé pery

Toto leto je späť trend odvážnych a žiarivých pier. Od neónových ružových až po ohnivo červené, každý si nájde odtieň, ktorý si môže vyskúšať. Pre dlhotrvajúcu a výraznú farbu pier odporúčame vysokopigmentované matné rúže FARMASI. Ich zloženie s vysokým obsahom pigmentu je hydratačné a dlhotrvajúce, ideálne na deň vonku na slnku.

 -studio-with-pink-bright-natural-lips_1687169981.jpg

5. Lesklé očné tiene

Toto leto nechajte matné očné tiene doma v kozmetickej taštičke a rozhodnite sa pre niečo trblietavejšie a lesklejšie. Pridanie lesku do vášho očného make-upu môže vytvoriť letný a hravý vzhľad. Na dosiahnutie tohto trendu odporúčame vyskúšať krémové očné tiene Farmasi. Ich trblietavá a lesklá povrchová úprava je ideálna na dodanie kúska pôvabu vášmu vzhľadu. Okrem toho môžete svojim očným tieňom pridať ďalšiu vrstvu lesku pomocou úžasných kozmetických paletiek, ktoré sú silno pigmentované a plné moderného lesku a trblietok. Napríklad šikovná kazetka Luna Rose. 

Stručne povedané, trendy v líčení tohto leta sú o výrazných farbách, grafických očných linkách, žiarivej pleti a výrazných perách. Či už sa chystáte na letný festival alebo na pláž, tieto trendy vás určite presvedčia. Na dosiahnutie tohto vzhľadu vám odporúčame vyskúšať niektoré z našich obľúbených produktov Farmasi - ak chcete 23% zľavu na nákup výrobkov, kliknite tu na web FARMASI a vytvorte si zákaznícky účet. Zľava bude hneď uplatnená.

 

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Máš všetko, a predsa niečo chýba
Lucia Vlkovičová: Kozmetika mi pomohla splniť jeden z mojich snov
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
Ešte stále predávate svoj čas za peniaze?
Ako naniesť matný rúž v 5 krokoch
Zakladateľka webu Nádherná.sk: Chcem, aby boli ľudia zdraví a finančne na tom lepšie
Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…

Ďalšie články na podobné témy

Bláznivé módne tipy na tento rok
Módne tipy pre našich malých školákov
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko