EKO plátené tašky s logom vašej firmy sú „in“
14. 9. 2018 | PR Servis

EKO plátené tašky s logom vašej firmy sú „in“

Kto by ich nechcel používať? Sú nadčasové, no zároveň sú ekonomické a ekologické. Hovoríme o plátených taškách, ktoré hádam nikdy nevyjdú z módy a za ktoré sa nemusí nikto hanbiť. Vypustite z hlavy myšlienky, že také tašky nosieva iba vaša babička. Videli ste už, aké trendové vedia byť? A čo tak vyskúšať nepriamu reklamu vo forme loga hrdo sa vynímajúcom na nich?

Zabudnite na igelitky, ktoré vám doma zaberajú miesto

eko plátenými taškami budete mať v zásuvkách alebo v komore konečne poriadok. Veď to pozná hádam každý. Jedna igelitka tam, druhá tu, ďalšia zase niekde inde. Pomaly sa v nich doma utopíme. Všade na nás vyskočia. Takto by sme mohli nachádzať aj nejaké tie eurá, ale tie sa, žiaľ, skôr strácajú. Viete prečo? Lebo eko plátená taška vám zopár drobných ušetrí. Už nebudete nútení si každý nákup vytvárať aj ďalšiu položku navyše a budete vždy pripravení.

Okrem toho si môžete byť viac než istí, že cestou domov z nákupu nestratíte nič, čo by vám neskôr doma chýbalo. Áno, smejete sa, ale len preto, že to dôverne poznáte. Ale ani to však nevadí. Eko plátená taška je vaša verná a spoľahlivá spoločníčka, či už sa chystáte na veľký nákup alebo iba potrebujete odniesť nejaké veci z bodu A do bodu B. Všetko je v nej dokonale ukryté a vôbec nemusíte mať obavy, že si niekto všimne obsah vašej tašky.

1_1536933491.jpg

Chystáte sa niekam do prírody? Pobaľte si životne dôležité veci, ako sú napríklad čokoládové sušienky, cukríky, čipsy, slaninka, chlebík a hor sa za dobrodružstvom! Jedlo, nápoje, deky, oblečenie, pes – znesie úplne všetko, len jej dôverujte. Ak už na iné nie, tak minimálne sa na nej dobre sedí. Je z prírodného materiálu, a teda nebude dráždiť citlivejšie typy.

Vaše logo, vaša reklama

Zháňate ako firma originálny darček, ktorý by bol praktický a zároveň by vás určitou formou reprezentoval a zviditeľňoval? Eko plátená taška je naozaj geniálny nápad. Je to predmet, ktorý má svoju využiteľnosť každý deň a dokáže sa odprezentovať na veľa miestach – v obchode, v meste, u kamarátky, na rybách, na plese.

No dobre, preháňame. Ak však máte chuť na skvelý nápad, rozhodne neváhajte. Eko plátené tašky sú in! Sú módne, praktické, spoľahlivé, ekologické i ekonomické.

Ilustračné foto: Pixabay.com, Unsplash.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Pohodlie a kvalita v jednoduchom dizajne
6 tipov, ako na rekonštrukciu okolia domu
Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch
Bude môjmu dieťaťu chutiť aj detská výživa bez cukru?
Predaj Garmin v kamennej predajni v Prešove
Povinné zmluvné poistenie online – oplatí sa dnes vybavovať cez internet?
Medzinárodný deň žien očami Lidla
Ako zdravý lifestyle a preventívne vyšetrenia môžu pomôcť predchádzať zdravotným problémom.

Ďalšie články na podobné témy

Neuveriteľný vianočný outfit. Dokážete si ho vyčarovať i vy!
Ikonická IVY PARK exkluzívne na ZOOT.sk!
Čo si obliecť na Silvestrovskú párty?
Takéto prekvapenie by chcel Váš partner častejšie než len na Valentína
Plátenkové tenisky - canvas BOOM!
Nový módny koncept v Košiciach
Lacné stylingové triky, ktoré oživia sychravú jeseň
Preklopkajme sa do jari