Nový módny koncept v Košiciach
1. 9. 2018 | PR Servis

Nový módny koncept v Košiciach

Metropola východu sa od uplynulého víkendu môže pýšiť novým módnym konceptom black cube select. Na jeho slávnostnom otvorení sa zúčastnila aj úspešná slovenská návrhárka Ida Sándor, či Blogerka roka 2015 Linda „Lapkinn“ Babušík Adamčíková. Ako hodnotia vkus východniarok? 

Novootvorená predajňa black cube select je novou líniou módneho domu black cube. Na rozdiel od bežných obchodov má selekcia troch talianskych značiek Twinset, Marella a LIU JO podľa majiteľky Lucie Hegedüsovej ponúknuť zákazníčkam okrem módy aj zážitok a komfort počas nakupovania. „Klientky black cube sú jedinečné, preto si zaslúžia jedinečné prostredie a jedinečné poradenstvo. Náš tím netvoria predavačky, ale módne poradkyne, ktoré poskytnú každej vernej klientke styling na mieru. Verím, že z portfólia značiek si vyberie každá. Twinset je vhodný pre dámy, ktoré sa neboja experimentovať. Marella je noblesná, jednoduchá, priam dokonalá. A značka LIU •JO so svojimi viacerými líniami uspokojí takmer väčšinu z nich,“ vysvetlila.

Predstavenie black cube select si nenechala ujsť výrazná osobnosť košickej módnej scény Ida Sándor. „Nový módny koncept ma veľmi pozitívne oslovil. Minimalistický originálny priestor, kde skvelo vyniknú modely starostlivo vybraných značiek,“ zamyslela sa návrhárka a celoslovensky známa blogerka Linda „Lapkinn “ Babušík Adamčíková s jej slovami súhlasila: „Páči sa mi jeho interiér – čisté línie a sústredenie sa len na niekoľko kvalitných a osvedčených značiek,“ uznala.

 mg-4515_1535657268.jpg

A ako dámy hodnotia cit pre módu Košičaniek a čo by im poradili? „Majú úžasný vkus. Vedia sa obliecť a starostlivo si vybrať outfit na akúkoľvek udalosť. Viem to porovnať a myslím to naozaj úprimne. Pri výbere oblečenia by mali zostať samy sebou a neštylizovať sa do niečoho, čo im je cudzie,“ zhodnotila Ida. Podľa Lindy sa to zovšeobecniť nedá: „Je to veľmi individuálne. Niekedy stretávam v uliciach dokonale nastajlované ženy, inokedy to až také skvelé nie je. Každopádne je to z roka na rok určite lepšie. Pri výbere oblečenia by sa mali viac sústrediť na kvalitu ako kvantitu a investovať skôr do jednej drahšej, no nadčasovejšej veci, ktorá im vydrží niekoľko rokov. A taktiež by sa pri obliekaní nemali báť mať viac odvahy a občas vybočiť z davu. Veď móda je skvelá hra, ktorá ponúka množstvo kombinácií pri jednotlivých kúskoch,“ vysvetlila s úsmevom na záver.

 lapkinn-v-satach-marella_1535657360.jpg

Black cube select sa nachádza v priestoroch OC Atrium Optima a je otvorený denne od 9:00 do 21:00 hodiny.

Foto: Maja Bdonárová

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ktoré zamestnania najviac škodia vašim zubom? Niektoré vás určite prekvapia!
Čo s prichádzajúcimi teplými dňami v okolí Banskej Štiavnice?
Tipy pre jarné upratovanie a výzdobu v záhrade
Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?
Ako nosiť dámske tenisky
Pohodlie a kvalita v jednoduchom dizajne
6 tipov, ako na rekonštrukciu okolia domu
Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Ďalšie články na podobné témy

Neuveriteľný vianočný outfit. Dokážete si ho vyčarovať i vy!
Ikonická IVY PARK exkluzívne na ZOOT.sk!
Čo si obliecť na Silvestrovskú párty?
Takéto prekvapenie by chcel Váš partner častejšie než len na Valentína
Plátenkové tenisky - canvas BOOM!
EKO plátené tašky s logom vašej firmy sú „in“
Lacné stylingové triky, ktoré oživia sychravú jeseň
Preklopkajme sa do jari