5 darčekov, ktorými potešíte seba i partnera
25. 2. 2022 | PR Servis

5 darčekov, ktorými potešíte seba i partnera

Váš vzťah je príliš unikátny na to, aby ste ho oslávili klišé darčekom. Buďte originálni a zlepšite svoj sexuálny život zároveň tým, že podarujete erotické hračky. Ktorú erotickú pomôcku pre partnera vybrať?

Na túžbe zlepšiť sexuálny život v rámci vzťahu rozhodne nie je nič nemravné, práve naopak. Neustálou túžbou objavovať nové vášne svojej polovičke ukážete, že vám na vzťahu záleží. Nezabúdajte ale, že darček, hoc aj šteklivý, by mal brať do úvahy hlavne túžby obdarovaného a nielen vaše fantázie.

Erotické hračky ako darček

Dostať na narodeniny análny kolík mnohé ženy neskutočne vzruší, iným to môže pripadať ako nátlak k análnemu sexu. Ak si nie ste istý reakciou partnerky a nechcete sa opýtať priamo, podarujte masážny olej. Samozrejme aj so zárukou vašich služieb, ktoré sú úplne nezištné a záleží vám len na jej blahu.

Ako druhé odporúčame vybrať pre vaše polovičku luxusné dildo. Aký odkaz v sebe skrýva napríklad originálne dildo zo skla? Unikátnym kúskom žene ukážete, že je unikátna aj ona a zaslúži si len to najlepšie. Ako v živote, tak i od vás v posteli.

Darom, po akom túžia zase muži je umelá vagína. Pokiaľ si vy môžete užívať s vibrátorom, prečo nedopriať rovnakú možnosť vášmu drahému? A ako z obidvoch hračiek vyťažiť maximum? Použite ich spolu namiesto sólo masturbácie, vďaka čomu sa naučíte sexuálnu energiu dávať i prijať zároveň.

Trošku odvážnejším darom je bič, ktorý sám o sebe vyzerá nevinne, skrýva však nekonečné možnosti BDSM scenárov a roleplay. Hovorí sa, že v každej žene sa skrýva dračica, treba jej len dať priestor a povzbudenie. Páni, ste pripravení na výprask? Alebo by ste radšej potrestali svoju žienku vy?

Vákuové pumpy pre ženy alebo mužov sú ďalšou erotickou pomôckou, ktorou potešíte svojho partnera alebo partnerku. Okrem zvýšenej citlivosti je ich použitie doslova pastvou pre oči keď sledujete, ako v nich rastie pulzujúci penis alebo vagína. Začleniť ich môžete do spoločnej predohry, alebo ich použiť v súkromí pred sexom. Výsledok je zakaždým dych berúci.

Erotické darčeky sú príležitosťou, ako vdýchnuť trochu vzrušenia do vášho vzťahu. Kvalitné erotické hračky vám totiž umožnia vytvoriť sériu nových spomienok so svojou polovičkou a prinesú do vášho života opäť niečo nové. Čo vy na to?

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ideálne sukne na letné dni: Ľahké tkaniny a materiály
Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Sedem tipov, ako zachrániť váš vzťah
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!

Ďalšie články na podobné témy

Praktické tipy ako vybrat’ originálne darčeky pre vašich blízkych
Ako a akými darčekmi určite potešíte každú ženu?
Nie je darček ako darček. Čím potešiť blízkych?
Máte partnera motorkára? Prekvapte ho skvelým darčekom
Ako napísať list Ježiškovi moderným spôsobom
Premýšľate nad netradičným valentínskym darčekom? Potešte a zároveň investujte
Najkrajšie spomienky na tehotenstvo vďaka profesionálnym fotografiám
10 zaujímavostí o zlate, ktoré ste možno nevedeli