6 šperkov s drahokamami, po ktorých vaše srdce zatúži
27. 4. 2021 | PR Servis

6 šperkov s drahokamami, po ktorých vaše srdce zatúži

Šperky s drahými kameňmi sú v posledných rokoch na vzostupe. Niet divu, sú prekrásne a môžete ich nosiť k džínsom a tričku, ale pomôžu vám zažiariť aj pri slávnostnej udalosti. Veď na červený koberec ich nosia aj hviezdy, ako sú Mila Kunis alebo Jessica Biel. Kvalitné zlaté šperky s drahokamom sú tiež dedičstvom, ktoré sa ďalej môže vo vašej rodine odovzdávať z generácie na generáciu. Aké teda vyberať?

1. Výrazný prsteň s drahokamami si získa pozornosť všetkých

Chcete kúsok, ktorý neunikne nikoho pozornosti? Jeden nápadný prsteň s väčším drahokamom túto rolu hravo splní. Ak radi s pomocou kameňov v šperkoch zvýrazníte svoju farbu očí a ste modroočka, môžete siahnuť napríklad po zafírovom prsteni. A kombinácia farebných drahých kameňov s diamantmi je osvedčená stávka na istotu, ak chcete čo najviac trblietania.

45146_1619531376.jpg

2. Náramok k oživeniu bežného outfitu

Zdobenie zápästia sa niekedy podceňuje. O to viac ale upútajú pozornosť náramky s farebnými kameňmi, ktoré perfektne doplnia každodenný outfit a nežne zvýraznia pekné ruky. Na výber sú napríklad retiazkové náramky s jedným kameňom, pevné polootvorené náramky, ktoré majú na koncoch po jednom kameni alebo sa môžete porozhliadnuť medzi kúsky z navlečených drahokamov.

46932_1619531377.jpg

3. Honosné rubínové šperky ako perfektné doplnky k veľkej večernej

Rubín je drahokamom farby krvi a jedným z kameňov z takzvanej „veľkej trojky“. Ide naozaj o kráľovský kameň, ktorý vyžaruje vznešenosť. Práve preto sa skvele hodí pri výnimočných udalostiach. Takúto rubínovú súpravu šperkov využijete k spoločenskému odevu opakovane po dlhé roky.

7h3a7680-1-k0317-z-rubin-2_1619531375.jpg

4. „Statement“ náušnice, ktoré vás presne vystihujú

Počuli ste už o „statement“ šperkoch? Má ísť o také kúsky, ktorými nositelia dobre vyjadrujú svoj vkus a postoj. Obvykle sú pomerne odvážne a upútavajú pozornosť na prvý pohľad. A práve k tomu sa skvele hodia náušnice s drahokamami - dokonca by sa dalo povedať, že ich príťažlivé trblietanie, zvodné farby a variabilita, vďaka ktorej si vyberie každý presne podľa svojho vkusu, ich k tomu priamo predurčujú. A pre ešte osobnejší ráz môžete staviť napríklad na kameň, ktorý sa spája s mesiacom vášho narodenia.

5. Zásnubný prsteň s drahokamom budúcim nevestám nedá spať

Diamanty sú klasika, ale veľa moderných slečien a dám túži k zásnubám po niečom výnimočnejšom, čo sa však o tradície opiera. Ste jednou z nich? Z prsteňa s farebným drahokamom nebudete môcť spustiť oči. Vďaka tomu, že sú v posledných rokoch veľmi obľúbené, ich nájdete v ponuke veľa šperkárov, napríklad aj v online ateliéri KLENOTA.

7h3a8466-k0696-r-morganit_1619531376.jpg

6. Úchvatné smaragdy pozdvihnú ducha

Neopakovateľná zelená farba smaragdov nenechá nikoho chladným. Názov smaragd znamená v preklade zo sanskrtu „překonavatel ťažkostí“. S tým spojené účinky sa síce nedajú zaručiť, ale keď si nasadíte smaragdový prívesok alebo náušnice so smaragdami, jedno je isté - prekonáte ťažkosti s hľadaním toho pravého šperku a zamilujete sa do nich.

ie-souboru-7h3a9383-k0358-b-z-smaragd_1619531377.jpg

A ktoré z týchto šperkov najviac oslovili vás?


PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Kvetinárstvo nie je len o kyticiach
Ste pozvaná na svadbu? Poradíme vám, čo všetko si zabezpečiť a na čo nezabudnúť
Čistota v kuchyni alebo na ktoré miesta sa najviac zamerať?
Plánujete prerábať interiér? Nechajte si vytvoriť návrh interiéru
Záleží vám na životnom prostredí? Myslite naň aj pri výbere oblečenia a rôznych módnych doplnkov
Potrebujete si oddýchnuť a hľadáte ideálne miesto? Zajednajte si pobyt v Jasnej
Je váš dámsky botník pripravený na leto?
Našli ste šperky, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť roky?

Ďalšie články na podobné témy

Našli ste šperky, ktoré sú nadčasové a dajú sa nosiť roky?
Počuli ste už o tom, že vás kabelka dokáže zoštíhliť?
Vyberte si najkrajší zlatý prsteň
Dámske kabelky – bez nich ani krok
Spríjemnite si život veselými ponožkami
Vyzerajte nádherne s týmito obľúbenými dámskymi šperkami
Potešte seba nádherným šperkom, ktorý zapasuje do vašej šperkovnice
Svieže jarné tipy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.