Počuli ste už o tom, že vás kabelka dokáže zoštíhliť?
21. 4. 2020 | PR Servis

Počuli ste už o tom, že vás kabelka dokáže zoštíhliť?

Okrem základných kritérií a preferencií sa prispôsobuje kúpa kabelky aj tomu, na akú príležitosť ju plánujeme nosiť. Tieto rady sú však už natoľko známe, že nie je potrebné sa nimi až tak zaoberať v porovnaní s tým, ako by sa mala konečná voľba prispôsobiť aj našim proporciám. Vedeli ste o tom, že zle zvolená kabelka nám neurobí dobrú službu a zvýrazní to, čím sa zrovna neradno chváliť?

Znie vám to naozaj zvláštne a neviete si predstaviť, ako by ste mali výber kabelky prispôsobiť vašej postave? Skúste si predstaviť, ako ju držíte a zamerajte sa na to, pri ktorej časti tela je najbližšie a prichádza s ňou bezprostredne do kontaktu. Práve na túto partiu totiž upútate pozornosť.

Zaváži aj výška

Čím nižšia ste, tým menšiu kabelku by ste mali vlastniť. Kým pri vysokej postave je výber obšírnejší, s malou výškou nemáte pri akejkoľvek kabelke vôbec vyhrané. Prednosť by ste mali dať taškám menších rozmerov a pokiaľ máte plnšie tvary, perfektnú službu vám spraví podlhovastá kabelka. Tá vás totiž o kúsok opticky zoštíhli. V prípade, že sa vyznačujete plnoštíhlou postavou, dávajte výrazný dôraz pri výbere na veľkosť kabelky. Vďaka priveľmi malým rozmerom môžete získať aj neželané kilá navyše.

Proporčné priblíženie

Je silnejší pás vašou problémovou partiou? Okrem kabeliek s popruhom budú perfektnou voľbou aj ruksaky. So silnejšími bokmi voľte kratší popruh, prípadne kabelku do ruky a oblúkom sa vyhnite crossbody kabelkám. Tie by totiž ešte viac zvýraznili tieto boky a opticky vás rozšírili. Extrémne štíhly pás vynikne zase predovšetkým s kabelkami do ruky a pokiaľ máte postavu súmerného tvaru, voľte spomedzi stredných veľkostí.

Dámske kabelky sú okrem dizajnového doplnku aj šikovným pomocníkom. Mnohé ste možno ale nevedeli, že pokiaľ si správne zvolíte ako spomedzi typu, tak aj z rozmerov, kabelka vám umožní zvýrazniť vaše prednosti, no hravo dokáže zakryť aj možné nedostatky. Plánujete tomu výber svojej kabelky prispôsobiť?

Zdroj obrázka: Viktoria Minkova / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Obľúbené kuchynské drezy z keramiky a granitu. Aké sú ich výhody?
Aké sú vlastnosti dobrej a módnej jesennej bundy?
Aký darček vybrať pre ženu - niekoľko dobrých rád
Pýtali sme sa mužov: Aká by mala byť ideálna žena?
Šitie ako hobby – od ťažkých začiatkov po uspokojujúce výsledky
4 triky ako nosiť hviezdnu Fiery Red vo všedný deň
3 tipy, ako si vybrať ideálnu kabelku na zimu
YouTube Premium umožňuje sledovať videá s vypnutým displejom (a ďalšie výhody)

Ďalšie články na podobné témy

Dámske kabelky – bez nich ani krok
Nielen diamant, ale aj kabelka je výborným priateľom dámy
Sestry Kendall a Kylie vytvorili ďalšiu kolekciu vlastných batohov a kabeliek
Dokonalá kabelka pre každý outfit
Uvažujete nad novou kabelkou? Ako si vybrať na základe materiálu?
Štýlové dámske kabelky
Trendové kabelky 2023
Spríjemnite si život veselými ponožkami