Podnikavá žena je aktívna žena
27. 12. 2021 | PR Servis

Podnikavá žena je aktívna žena

Pamätáte si na film Podnikavé dievča s Melaniou Griffith a Harrisom Fordom? Perfektná ukážka desivých účesov 80-tych rokov, ale najmä výborné stvárnenie podnikavosti v živote. Filmová Melanie sa  presadila vo svete biznisu napriek svojej otrasnej šéfke, ktorá jej kradla nápady, a aj napriek tomu, že bola obyčajnou asistentkou. Nevzdala sa, verila si a prekonala prekážky, aby získala svoju vysnívanú prácu a aj zaujímavého priateľa k tomu. 

Nemusíme chodiť za inšpiratívnymi príbehmi iba  do sveta filmovej fantázie. Okolo nás žijú podnikavé ženy, ktoré sú rovnako šikovné a ambiciózne, len o nich možno nevieme. V Denníku podnikavej ženy dostalo priestor 20 skvelých žien, ktoré žijú svoj život naplno. Prekonávajú prekážky na ceste za splnením svojich snov a ambícií, sú cieľavedomé a nevzdávajú sa. Majú za sebou množstvo práce a ich podnikanie, či práca pre deti, sú hodné obdivu.

dennik-podnikavej-zeny-a-zena_1640510645.jpg

            Jednou z týchto podnikavých žien je Zuzana Slovačková. Žena s neuveriteľnou charizmou a energiou, ktorá sa rozhodla postaviť čelom výzvam a za päť rokov vybudovať najväčší online obchod Zuzino s kozmetikou tianDe. Jej príbeh Znovuobjavená ženská krása vyjadruje silu odhodlania a viery vo svoje schopnosti, čo môže byť povzbudením pre vás všetky, ktoré sa na cestu podnikania teraz vydávate.

            Iný príbeh podnikavých dievčat Kyry a Grétky z fitnescentra FitCurves Ružinov Nehladuj – jedz. Diéta nie je riešenie rozpráva ich cestu od večného diétovania k zdravému životnému štýlu a vedeniu fitnescentra, v ktorom pomáhajú ženám nájsť nielen telesnú, ale aj duševnú rovnováhu. Odporúčania na zdravé stravovanie a rýchle recepty nájdete v Denníku podnikavej ženy vo forme praktických QR kódov – stačí načítať do mobilu, nakúpiť, uvariť a zjesť.

fotky-dennik-6_1640510646.jpg

            Martina Mečiarová vo svojom príbehu Umenie komunikácie je tromfom vyzdvihuje potrebuje správnej a efektívnej komunikácie v osobnom aj pracovnom živote. Hovorí, že každý z nás je svoja značka.

            Myslíte si, že byť farmaceutka je nuda? O opaku vás presvedčí Žaneta Hrubá, ktorá vo svojom voľnom čase nemieša lieky, ale hand-made kozmetiku na prírodnej báze. Príbeh jej ružového krému vám naskytne pohľad do jej, takmer, alchymistickej kuchyne.  QR kóde je schovaný kupón so zľavou na nákup Ružového kému pre vašu krásnu pleť.

dennik-podnikavej-zeny2_1640510645.jpg

            O pohode v živote a svojich manažérskych skúsenostiach rozpráva zakladateľka Klubu manažérka s úsmevom Elena Vargová,  o koncept učenia  cudzích jazykov prirodzene ako deti sa podelí majiteľka jazykovej školy Daniela Osif, prostredníctvom QR kódu s odkazom na youtube kanál si môžete vypočuť rozprávku s ekologickou tematikou  od Márie a Simony z občianskeho združenia Trikvetra.

            Do sveta sa môžete vybrať s Tímeou Droždiakovou z cestovnej kancelárie SLOW IT AGENCY, ktorej doménou a láskou je Taliansko. Ak dávate prednosť exotike alebo jogovým pobytom, na svoje si prídete s Michaelou Szaboó z portálu Rebornea, ktorá sa venuje behu a svoj prvý maratón zabehla po svojich 40. narodeninách. Do sveta sa vybrala aj Zuzana Freyja, ktorá na pieskoch Sahary objavila svoj dávny sen stať sa umelkyňou, a dnes je jej obraz na obálke Denníka podnikavej ženy.

obalka-jpg_1640510646.jpg

            Na podnikanie nikdy nie je neskoro, o čom svedčí aj príbeh Dagmar Schultzovej, ktorá sa rozhodla prostredníctvom jedinečnej techniky naučiť ženy ako vyzerať mlado. Daške, ktorá žije v Škótsku,  by ste hádali minimálne o desať rokov menej, než ukazuje jej občiansky preukaz. Jej rozhovor o živote v zahraničí nájdete v podcaste Klubu podnikavých žien: Odviate životom.

            Kúpou Denníka podnikavej ženy sa dostanete do sveta inšpirácie, odhodlania, silných príbehov a ženskej sily.  V Denníku nie sú uvedené dátumy, ale je v ňom priestor na to, aby ste si z neho urobili vlastný denný, týždenný či mesačný diár. Môžete ho používať každý deň alebo raz za mesiac, stále v ňom nájdete dostatok priestoru na to, aby ste si poznačili vlastné nápady, myšlienky a zámery, ktoré iba čakajú na svoju realizáciu. Relaxačné omaľovánky, ktoré vytvorili kreatívne deti, praktické QR kódy a kalendárium na roky 2022 a 2023 robia z Denníka podnikavej ženy jedinečný zápisník, ktorý je vhodný pre každú ženu. 

dennik-podnikavej-zeny-obalka_1640510677.jpg

Je skvelé byť aktívnou ženou s Denníkom podnikavej ženy po ruke.

 

Katarína Serinová

Klub podnikavých žien o.z.

info@podnikave-zeny.sk

www.podnikave-zeny.sk

podcast Odviate životom

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Dosiahnite bezchybnú pleť s BB Glow procedúrou: Výhody a použitie výrobkov Stayve
Mikrobylinky: Výhody Domáceho Pestovania
Dámsky ruksak nemusí byť nudný: ako ho skombinovať s outfitom?
Kuchyňa pre celú rodinu - tipy, ako navrhnúť multifunkčný priestor
Máte doma kutila a bude mať sviatok? Máme tipy na darčeky
Základné informácie o reumatoidnej artritíde
Revolúcia v starostlivosti o pleť: Vegánsky retinol a jeho účinky
Obuv patrí medzi najdôležitejšie časti turistickej výbavy

Ďalšie články na podobné témy

Chcete zlepšiť chod svojej spoločnosti? Certifikujte ju
Aké sú prínosy zavedenia ISO noriem vo vašej spoločnosti?
Myslíte si, že váš eshop si ľudia nájdu aj bez reklamy? To je omyl
Viete aké výhody vám môže priniesť CE certifikát pri podnikaní (predaj tovaru) a prečo si ho vybaviť?
Zmanažujte prepravu balíkov s Delivery Management System
Ako postupovať pri likvidácii firmy a pri jej výmaze z OR?
Viete ako si vybrať platobný terminál pre svoje podnikanie?
Hľadáte inšpiráciu na originálne firemné darčeky? Nehľadajte ďalej