Zaujímavé doplnky, ktoré môžete kombinovať s letným oblečením
14. 6. 2020 | PR Servis

Zaujímavé doplnky, ktoré môžete kombinovať s letným oblečením

Vôňa mora, letný vánok, obľúbené letné šaty a lahodný letný miešaný drink – aj vy si už predstavujete tieto veci, ktoré sa nám neodmysliteľne spájajú s letom? Aj keď to vonku ešte zatiaľ letno príliš nevyzerá, prvý letný mesiac sa nám už začal. Ak si plánujete kúpiť nové doplnky, ktoré by ste mohli kombinovať s letným oblečením, na ktoré by ste sa mali najviac zamerať?

Veľký slamený klobúk so šatkou

V lete je potrebné sa chrániť pred priamym slnkom, preto sú slamené klobúky ozdobené farebnou šatkou obľúbeným módnym doplnkom. Zaobstarajte si veľký slamený klobúk so šatkou, ktorý bude veľkostne vyhovovať. Veľké klobúky perfektne chránia nielen tvár, ale aj ramená, ktoré sú taktiež rizikové miesta, ak nie sú dostatočne chránené pred silnými slnečnými lúčmi.

Veľký slamený klobúk môžete nosiť nielen na dovolenke pri mori, ale aj do práce, na nákupy, či na stretnutia s kamarátkami a na posedenia na letných terasách.

Slnečné okuliare

Ďalším módnym doplnkom sú slnečné okuliare. Ich výber prispôsobujte tvaru vašej tváre, ale aj veľkosti. Kvalitné slnečné okuliare by mali chrániť váš zrak pred UV žiarením. Zároveň by mali vyzerať štýlovo, moderne, aby outfit perfektne dopĺňali a nepriťahovali neželanú pozornosť.

obrazok-k-clanku-4_1591628980.jpg

Rámy slnečných okuliarov vyberajte v neutrálnej farbe – v hnedej, sivej, bielej, či klasickej čiernej.

Dámske retiazky

V lete nosievame minimum doplnkov. Uprednostňujeme skôr pekné výraznejšie náušnice, avšak veľa žien nosieva aj dámske retiazky. Odporúčame vám kúpiť si dámske strieborné retiazky, ktoré môžete kombinovať k strieborným náušniciam so zirkónmi.

Môžete si ich dávať k rifľovine, ale môžete si ich dávať aj ku 100% bavlne. Strieborné retiazky sú univerzálnym šperkom, ktoré vyniknú najmä v lete, kedy málokedy nosievame dlhé rukávy.

Krásne vyniknú aj retiazky na nohách. Kombinácia letných dlhých šiat a krásneho náramku na nohe, ktorý vynikne na opálenej pokožke, je zaujímavá a určite sa bude páčiť aj vám.

Zdroj obrázka:

Autor:   AStolnik / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Tipy, ako naučiť deti zásady bezpečnosti na cestách
Štýlová aj v zime? Máme zateplené zimné tenisky
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Viete, ako by ste si mohli predĺžiť životnosť práčky?
Majte v kuchyni len to najnutnejšie a vytvorte si v tom systém
Ako zvládnuť home office a byť produktívna?
Naučte sa správne kombinovať oblečenie
Aktivity, ktorým sa s deťmi venujte, keď ste doma

Ďalšie články na podobné témy

Vyberte si najkrajší zlatý prsteň
Tip na tento týždeň: Biele tričko štyrikrát inak
Aké šperky kombinovať k obľúbenému letnému oblečeniu?
Neviete, čo si obliecť počas horúčav? Ponúkame vám zopár tipov
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Festivalová pohodička
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.