Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?
11. 4. 2022 | PR Servis

Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?

Hovorí sa, že ak vám baguette bag “nesadla“ za čias jej najväčšej slávy, keď sa objavovala ako súčasť outfitov hrdiniek seriálu Sex v meste, potom si k nej nenájdete cestu ani teraz. Reč je o malej, podlhovastej kabelke, ktorá opäť obohacuje šatníky celebrít a módne katalógy po celom svete. Nielenže disponuje bagetovým tvarom, ale aj kratším popruhom, preto, keď si ju žena nasadí na rameno, dokonalo zapasuje pod jej nežnú pažu.

1.     Bagety a návrat k ‘90

Prvú „bagetu“ navrhol v roku 1989 Fendi. Dostupná väčšiemu davu sa stala až po odvysielaní niekoľkých častí spomínaného seriálu. Zaobstaral si ju doslova každý. No len si spomeňte, nenasťahovali ste si ju do šatníka náhodou aj vy? Ak ste si ju dosýta neužili vtedy, teraz máte druhú šancu! Okrem jednoduchých hladkých modelov, sú hitom aj kúsky s výrazným efektným prešívaním.

1.     Rozkošné mini

Top trendom tohtoročnej jari sú taktiež mini kabelky do ruky. Ak natrafíte na rozkošné modely v imitácii zvieracej kože, v nežných pastelových alebo výrazných a sýtych farbách, s kúpou dlho neotáľajte, takáto kabelka bude šperkom vášho jarného a letného outfitu. Pre tých, ktorým sa do mini kabeliek všetky nevyhnutnosti nezmestia, existujú tiež stredne veľké, kufríkové modely.

2.     Praktické shopperi a tote tašky

Ak patria k vašim najobľúbenejším kabelky cez rameno aj túto sezónu sa budete tešiť z priestranných tašiek s dlhšou rukoväťou. Trendom sú ako minimalistické, tak designové modely s celoplošným, pravidelným vzorom, vo svetlých neutrálnych, alebo pastelových farbách.

3.     Bohémske kabelky zo slamy a ratanu

Na záver je tu ešte nádielka prírodných materiálov, modely evokujúce letné prázniny strávené pri mori a trošku romantiky. Slamené, ratanové alebo plátenné modely využijete nielen na jar, ale aj k sviežim letným outfitom. Je to romantika ako hrom, rozhodne zaujmete.

Ak sa neviete rozhodnúť ktorému typu prepadnete, zájdite si po ešte viac inšpirácii k obľúbenej značke DEICHMANN. Nielen tieto, ale aj mnohé ďalšie krásne trendy, sme objavili práve tam.

 

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Za zatvorenými dverami: Ako vie wellness hotel premeniť teambuilding na nezabudnuteľný zážitok
Vychutnajte si lahodnú šálku filtrovanej kávy - ako na jej prípravu?
Viete, kam sa môžete v zime vybrať za teplom k moru?
Dámske botasky nielen na voľný čas
Spoznaj tvár zamestnávateľa s Work or Not!
Cesta k dokonalej obývačke vedie cez profi interiérové štúdio
Plánujete si kúpiť nový jedálenský stôl a stoličky? Na čo sa zamerať pri výbere?
Kuchynská pracovná doska, ktorá znesie takmer všetko

Ďalšie články na podobné témy

Nielen diamant, ale aj kabelka je výborným priateľom dámy
Ktoré 4 kabelkové trendy sú v kurze?
Módna show Fera Mikloška
Nová kolekcia talianskej módnej značky LIU JO
Bosonožky
Topánky do nepohody
Jarné sukne, ktoré si zamilujete: Tieto ovládnu šatník!
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018