Bosonožky
4. 8. 2017 | Naďa

Bosonožky

Viete, ktorý druh obuvi je najlepší na leto? Práve zaujímavé sandále a šľapky, ktoré sú v dnešnej dobe stále populárnejšie a populárnejšie! Neexistuje asi žiadna celebrita, ktorá by na svoju sociálnu sieť nezavesila nejaký príspevok alebo fotku s novými ozdobami, ktoré si kúpila na nohy. A ako ste na tom vy? Máte už tie svoje "bosonožky" kúpené?

Vo veľkých teplách by ste sa asi v uzatvorených topánkach udusili a uvarili vo vlastnej šťave. A to doslova. Niet sa čomu čudovať, pretože nohy potrebujú dýchať a keďže stále nejako pracujú, je normálne, že sa potia. Nechajte im voľnosť a kúpte si ozdobné šľapky či sandále, ktoré sú v tomto období nevyhnutné!

Sandálky ako ozdoba na nohy

Pri nakupovaní sandálok by ste mali vedieť, aké vôbec hľadáte. V kamenných obchodoch nájdete veľmi veľa druhov, z ktorých sa niekedy vôbec nedá vybrať. Síce je niekedy veľký výber skvelý, pretože si nájdete svoj druh topánok, niekedy je to presný opak a vy ste nerozhodná. Nájdite si nejakú inšpiráciu a hľadajte také, ktoré sa vám budú najviac hodiť k šatníku, ktorý doma máte.

Najlepším výberom sú sandálky v sivej, čiernej alebo krémovej farbe, ktoré sa hodia k úplne všetkému. Môžete ich nosiť denno-denne a budete vyzerať vždy štýlovo. Tieto topánky majú najväčšiu výhodu tú, že nie sú na opätku a skvelo sa vám budú vždy nosiť. Nebojte sa toho, že by vás boleli nohy.

Ozdobami na nohy sa berú aj rôzne "náramky", ktoré si môžete dať na členok. Tento trend bol veľmi obľúbený pred niekoľkými rokmi a znova sa vrátil. Okrem toho, že to vyzerá veľmi pekne a mladistvo, určite si to obľúbite aj vďaka tomu, že s ním budete zaujímavá.

sandals_1501828872.jpg

Šlapky, áno alebo nie?

Veľkú otázku si kladú mnohé ženy, a to, či sú šľapky vhodné na bežné nosenie napríklad do mesta, alebo nie. Už minulý rok sa snažili tieto topánky nejako dostať aj do takýchto outfitov, no stále sa považovali ako domáca obuv. Tento rok však dostali možnosť a zahviezdili naozaj perfektne! Môžete si všimnúť, že aj veľké známe značky a módne domy stavili na šľapky a spravili naozaj dobre. 

Ilustračné foto: Pexels.com

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Topánky do nepohody
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Farby lístia v móde
Pančuchy a ponožky
V čom zaujať na jeseň?
V móde túto jeseň vládne červená!
Ako by mala vyzerať top asistentka?