Prečo milujeme čierne kabelky?
23. 2. 2023 | PR Servis

Prečo milujeme čierne kabelky?

Ako hovorievala slávny Coco Chanel, „čierna farba zosadí z trónu všetko“. A mala pravdu, pretože v šatníku každej z nás sa nachádza aspoň jeden čierny kúsok oblečenia. Špeciálne miesto v našich šatníkoch majú aj čierne doplnky. V tomto článku sa zamyslíme nad tým, prečo tak zbožňujeme čiernu a zameriame sa na čierne doplnky – kabelky.

Čo sa z článku dozviete?

-          Prečo sa oplatí mať v šatníku čiernu tašku?

-          Aké pocity v nás vyvoláva čierna farba?

-          Na čo si dať pozor pri výbere čiernej kabelky?

Poďme na to!

 ckspwglobalcampaignoption81000x1500px_1677245107.jpg

Prečo je našim častým výberom práve čierna kabelka?

Čierne dámske kabelky patria k najpraktickejším a zároveň k univerzálnym a nadčasovým doplnkom. Dajú sa kombinovať s akoukoľvek farbou a s akýmkoľvek štýlom. Navyše, ak zainvestujete a kúpite si kvalitnú značkovú kabelku, môžete si byť istá, že dlho nevyjde z módy. Poďme sa spoločne pozrieť na to, aké benefity majú čierne kabelky.

1.      Praktickosť

Čierne kabelky možno z mnohých dôvodov považovať za mimoriadne praktické doplnky. O údržbu kabelky sa nemusíte na rozdiel od bielej či béžovej príliš starať, pretože nie je na nej vidieť drobné nečistoty. V prípade väčšiny modelov tiež nie sú problémy s odstránením drobných škrabancov, poškodení či iných známok používania.

2.      Všestrannosť – nečakajte nudu

Čierne kabelky sú síce neutrálne a všestranné, no nikdy nie je nudné. Dajú sa kombinovať s akoukoľvek farbou, pričom dotvoria outfit kontrastne alebo ho harmonicky zosúladia. V ostatných sezónach je „in“ celkový čierny vzhľad, ktorý umožňuje kreatívnu hru s textúrami. Čierne kabelky sú natoľko všestranným doplnkom, že je ich možné kombinovať s oblečením v akomkoľvek štýle - biznis, večer, rock, šport, romantika alebo klasika.

kabelka_1677245299.jpg

3.      Elegancia

Čierne kabelky sa spájajú s vážnosťou, prestížou, eleganciou, luxusom, ale aj skromnosťou. Dychtivo po nich siahajú noblesné ženy, ktoré chcú looku dodať vážnosť a sebavedomie.

4.      Nadčasovosť

To, že sa módne trendy neustále menia a všetko, ako sa hovorí „raz vyjde z módy“, neplatí pre čiernu. Čierna farba a čierne kabelky nikdy nebudú pôsobiť, že sú „out“, takže sa nemusíte báť, že týmto doplnkom niečo pokazíte.

kabelka-2_1677245357.jpg

Čierna pristane všetkým

Sú farby, ktorým sa radšej vyhýbame, pretože sa k našej pleti nehodia alebo v nich pôsobíme choro a unavene. Tento problém sa netýka čiernej farby. Už samotní stylisti odporúčajú, že ak máte dilemu, akú kabelku k outfitu zvoliť, siahnite po čiernej.

Čierne kabelky patria medzi najpredávanejšie dámske kabelky, pretože nie sú sezónnym hitom, ale investíciou na dlhé roky. Keďže sa nemusíte báť, že ďalšiu sezónu kabelka vyjde z módy, oplatí sa investovať do kvality. Značkové kabelky sú vyrábané predovšetkým z odolnej prírodnej kože. Tento materiál je nielen odolný a príjemný na dotyk, ale je považovaný za mimoriadne štýlový a elegantný. Veľkosť kabelky, štýl a členenie interiéru kabelky je individuálna záležitosť, ktorá sa odvíja od potreby a príležitosti.

kabelka-3_1677245357.jpg

Čierne kabelky a ich štýly

Malá čierna kabelka by mala byť v šatníku každej ženy. Je ženská a zároveň univerzálna, pretože sa dá skombinovať s večernými šatami, ale aj džínsami a koženou bundičkou. Tento typ kabelky nie je však praktický napríklad do práce. Na pracovné stretnutia najlepšie poslúži klasická aktovka alebo väčšia kabelka, do ktorej sa zmestí notebook a všetky dôležité dokumenty. Mnohé ženy, ktoré preferujú pohodlie obľubujú aj crosbody kabelky, vďaka ktorým môžu mať voľné ruky.

Je úplne jedno, aký štýl preferujete, sme si viac, ako istí, že ani v jednom dámskom šatníku nechýba kúsok, ktorému sme sa v článku venovali. Noste čierne kabelky, dodajú vám šmrnc, noblesu a nikdy nebudete pôsobiť nudne!

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Crossbody kabelka
Výpredaj kabeliek: skvelá príležitosť na získanie značkových kabeliek za výhodné ceny
Niečo nové do šatníka v Novom roku
Nielen diamant, ale aj kabelka je výborným priateľom dámy
Sestry Kendall a Kylie vytvorili ďalšiu kolekciu vlastných batohov a kabeliek
Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?
Uvažujete nad novou kabelkou? Ako si vybrať na základe materiálu?
Štýlové dámske kabelky