Byť nádherná sa oplatí aj na jeseň
28. 10. 2020 | PR Servis

Byť nádherná sa oplatí aj na jeseň

Jeseň k nám vtrhla v celej svojej sile a pre milovníkov tohto ročného obdobia aj v kráse. Dámy, bez ohľadu na to, či máte toto ročné obdobie rady alebo nie, tak si skúste z neho vziať to dobré. Byť nádhernou sa totiž oplatí aj na jeseň, keď netrávime vonku toľko času ako v lete. Aj na jeseň sú však krásne dni, keď sa oplatí vonku zažiariť, prípadne si spraviť typickú romantickú jesennú fotku na sociálne siete.

Hydratácia je v tomto období ešte dôležitejšia

Jesenné obdobie prináša so sebou niekoľko výziev, na to je tu však dekoratívna kozmetika, aby ste si s takýmito výzvami vedeli poradiť. V rámci dekoratívnej kozmetiky sa môžete starať o svoju pleť, nechty, oči či pery. V jesennom a postupne aj zimnom počasí však najviac spomedzi menovaného trpí naša pleť. Je totiž vystavená vplyvom vetra a studeného počasia, čo pri citlivejšej pokožke znamená aj praskanie a bolesti. Preto je taká dôležitá hydratácia, o ktorú sa viete postarať rôznymi kozmetickými prípravkami.

Postupne tmavšie rúže

Výber rúžu je predovšetkým záležitosťou vkusu ženy. Zároveň sú však rúže na pery aj o módnych trendoch či ročnom období. Je pochopiteľné, že s príchodom nižších teplôt a miestami aj sychravého či chladnejšieho počasia sa hodia tmavšie rúže. Je to však len náš tip, ktorý sa na jeseň hodí a berte ho ako odporúčanie. Jedinečnosťou každej ženy je totiž práve jej výnimočnosť a originalita.

Buďte zdravá a nádherná

V jesennom období je dôležitá aj imunita voči chorobám a celkovo pozitívne životné nastavenie. Čo sa týka vašej pleti či krásy, v tom pomôže vhodne zvolená dekoratívna kozmetika. Skrátka, buďte aj na jeseň nádherná a zdravá. Má to svoj zmysel aj vtedy, ak jeseň nie je vaším obľúbeným ročným obdobím. A to nehovoríme len kvôli fotkám, i keď si to naozaj skúste – v pozadí s jesennou scenériou to bude unikátna fotka. No jednoducho nádhera!

Zdroj obrázka: freya-photographer  / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj
Jarné štylizácie s členkovými čižmami
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Obujte si magnet na šťastie - ČERVENÁ OBUV podľa čínskej novoročnej tradície priťahuje prosperitu a blaho
Známy neuropatológ Koukolík priblíži rozdiely medzi pohlaviami
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Máte dostatok voľného času počas zimných večerov a neviete, ako ho tráviť? Máme pre vás zaujímavé tipy!

Ďalšie články na podobné témy

Ako nosiť pončo?
Všetky farby dúhy
Niečo nové do šatníka v Novom roku
V Bratislave otvorili nový obchod s kozmetikou z Mŕtveho mora
Septembrová svadba - farebné trendy
3 pravidlá, ktoré by mali dodržiavať všetci s mastným typom pleti
10 beauty trikov, o ktorých ste (možno) nevedeli
Farby lístia v móde

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.