Farby lístia v móde
4. 10. 2017 | Naďa

Farby lístia v móde

Jeseň je už oficiálne tu. Nasvedčujú tomu nielen zafarbené listy, ktoré padajú zo stromov, ale aj dátum v kalendároch, čoraz väčšia zima a tma ráno. Práve preto je najlepší čas na zmenu šatníka. Viete, čo letí túto jesennú sezónu? 

Farby jesene

Ak máte radi trochu tmavšie farby, určite je pre vás jeseň najlepším ročným obdobím. Oblečenie sa počas jesene ladí do tmavších odtieňov, ako je napríklad hnedá, horčicová žltá alebo tmavomodrá. Najväčší úspech však už niekoľko rokov berie tzv. burgundy červená, ktorá vyzerá neodolateľne. Vínová červena je jednoducho perfektná pre každý typ postavy.

Nebojte sa však staviť napríklad na oblečenie v bledších farbách, jeseň to totižto stále dovoľuje. Krásna sýta zelená, modrá alebo ružová na vás čakajú v šatníku. S týmito odtieňmi však dávajte pri kombinovaní pozor. Sú veľmi háklivé a mohli by ste to s nimi prehnať.

 ffd_1507128595.jpg

Použité módne kúsky nájdete na: 

https://www.zoot.sk/polozka/299355/tehlove-nohavice-s-opaskom-vero-moda-zoe

https://www.zoot.sk/polozka/351891/tmavosiva-kvetovana-plisovana-sukna-only-riga

https://www.zoot.sk/polozka/359739/vinovy-sveter-s-volanmi-haily-s-vera

Najlepšie urobíte, ak stavíte na klasické, jemné tóny, ktoré skvelo skombinujete so všetkým. Sivá, béžová, čierna, burgundy alebo horčicová žltá sú jednoducho stálicami, ktoré neprebije len tak niečo iné. Na výslní sa držia už niekoľko sezón po sebe.

 

Vzory

Počas jesene by ste mali staviť na jednoduché oblečenie, ktoré nie je príliš výrazné, no ak máte chuť na vzory, nemusíte sa ich báť. Najlepšie sú napríklad kruhy, nejaké fŕkance alebo pruhy, ktoré však budú tón v tóne s pozadím trička, sukne alebo svetra.

Svetre sú najdôležitejším kúskom, na ktorý by ste mali dbať. Práve tie vás skvelo ochránia pred chladným počasím. Práve doma uštrikované svetre sa dnes naozaj nosia! Ak za ne nechcete dať vysoké čiastky v obchode, vyrobte si ich doma. Okrem dobrého pocitu budete vedieť, že nikto iný taký kúsok nemá. 

 

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Topánky do nepohody
Bosonožky
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Pančuchy a ponožky
V čom zaujať na jeseň?
V móde túto jeseň vládne červená!
Ako by mala vyzerať top asistentka?