LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!
20. 6. 2020 | PR Servis

LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!

“LOVE“ je názov aktuálnej mini kolekcie slovenského dizajnéra Lukáša Krnáča. Úspešný študent UTB Zlín tentokrát nepredstavil novinky svojej tvorby na módnej prehliadke, či show ale v rámci celosvetovo prebiehajúceho “dúhového mesiaca“ (PRIDE MONTH) formou foto story s jednoznačným odkazom a zároveň podporou komunity LGBTI. 

"Byť iný je v poriadku. Či sa už bavíme o sexuálnej orientácii, farbe pleti, alebo o čomkoľvek “inom“ prirodzená rozmanitosť je správna a hlavne neoddeliteľnou formou prejavu jedinca. Keby sme si to rozobrali úplne na drobné, nikdy a nikde nenájdeme človeka, ktorý je rovnaký ako niekto iný. Z toho dôvodu mi pripadá naozaj absurdné, keď sa niekto stavia do úlohy sudcu a hodnotí, či je správne a vhodné aby človek miloval človeka na základe svojich citov a pocitov. Preto, ak má niekto akékoľvek pripomienky a sťažnosti v tomto smere, nech nás neváha kontaktovať na e-mailovej adrese GOFUCK@YOURSELF.COM." - Lukáš Krnáč 

love-lk-duo_1592811648.jpg

Jeho názorový postoj totiž nie je iba sezónnou záležitosťou, ale osobné vyjadrenie odznieva práve v najvhodnejšom období. Tak ako na celom svete aj u nás sa z dôvodov obmedzení spôsobených pandémiou COVID-19 pochody nekonajú vo veľkom, ale ONLINE a v podobe menších sprievodných akcií pod záštitou LGBTI organizácii a združení (napríklad Dúhový Pride Bratislava či Iniciatíva Inakosť) v priebehu letných mesiacov. 

love-lk-denim-bunda-2_1592811645.jpg

Rovnako aj kolekcia “LOVE“ by LUKAS KRNAC je k dispozícii ako limitovaná ponuka tvorená unisex oblečením v podobe mikín, ktoré sú vďaka neprehliadnuteľným štítkom (ako inak s dúhovým + s doplneným sloganom) autorovým rukopisom, over-size mikinou imitujúcou samotnú dúhovú vlajku, žltou denimovou bundou opäť so symbolom dúhy a objaví sa aj kolekcia tričiek. 

love-lk-mikina-1_1592811651.jpg

Zhmotnenie myšlienky a náladu kolekcie samotnej dokonale vystihla jedna z popredných a tvorbu slovenských dizajnérov dlhoročne podporujúca fotografka Jena Šimková (@jena.simkova) spoločne s talentovaným vizážistom/maskérom Tomášom Vidom (@vida.maekup) a s dvojicou neprofesionálnych modelov – študentkou herectva VŠMU Veronikou Mészárosovou @rony_mess ) a baristom/barmanom Danielom Kňažíkom (@danielknazik) , ktorí sa úlohy zhostili prirodzene, s nadšením a láskou ;-) 

love-lk-odkaz_1592811659.jpg

Kolekciu “LOVE“ ako aj ďalšie kúsky s dizajnom LUKAS KRNAC je možné si objednať prostredníctvom Instagramového profilu dizajnéra www.instagram/krnaclukaswork, alebo v predajni DROBNÉ Concept Store, Grösslingova 19, Bratislava, prípadne online: eshop.drobnestore.sk/lukas-krnac/.

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Blíži sa čas letných románikov, prežite ich naplno
Kvalitnú drogériu v kúpeľni ocení každý! Nemusíte kvôli nej cestovať ďaleko
Veľký prehľad legín: ktoré sa hodia najviac vám?
Každá žena môže byť krásna, len treba vedieť ako na to!
Vykročme letu v ústrety: Tieto pohodlné krásky čakajú na vaše nôžky!
Moderné hodiny na stenu
Doplňte váš dámsky šatník o ľahko kombinovateľné kúsky
Zaujímavé doplnky, ktoré môžete kombinovať s letným oblečením

Ďalšie články na podobné témy

Tipy ako kombinovať jarné kúsky v dámskom šatníku
Ktoré slnečné okuliare budú hitom letnej sezóny?
Aké šperky kombinovať k obľúbenému letnému oblečeniu?
Bosonožky
Topánky do nepohody
Pompézna fashion show MIKLOSKO FW 2017
Viete kombinovať dámsku obuv so zimným oblečením?
Šperky pre váš letný outfit

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.