O stránke

Prajem Ti NÁDHERNÝ deň, milá návštevníčka tohto webu. :)

Alebo aj návštevník, i keď magazín Nádherná.sk čítajú z 98% ženy, mamky, dievčatá, či zrelé múdre dámy. Dovolím si teda prihovárať sa všetkým našim čitateľom v ženskom rode. Avšak nenechaj sa odradiť, zaujímavé témy tu isto objavia i muži. 

Kto sme a čomu sa venujeme?

Veľmi stručne povedané, Nádherná.sk je lifestyle-ovým portálom pre ženy. Znie to super honosne, však. :) Som si ale vedomá, že takýto popis Ti nič moc nepovie, preto si dovolím byť konkrétnejšia. Skúsme to takto: 

Čo na Nádhernej objavíš:

Nezabúdame ani na témy pre tvorivých alebo tých, ktorí radi objavujú nové miesta a zážitky. Osobne si zakladám kvalite a autentických skúsenostiach s témami, o ktorých píšeme. Zaujímajú ma aj témy menej tradičné až kontroverzné. 

Špeciálnou sekciou sú na stránke Promo články od našich obchodných partnerov, vďaka ktorým môžeme písať a tvoriť tento web. Spolupráce si však starostlivo vyberám a preto i reklamné články na Nádhernej majú pridanú hodnotu pre čitateľa. 

Čo na Nádhernej určite nenájdeš:

 

Nadherna.sk.png
 

Naše sociálne siete

Nezabudni nás sledovať tiež na Facebooku alebo na Instagrame, občas súťažíme o pekné darčeky. :) A môžeš tam aj nechať lajčík či komentár, robí mi to radosť. 

Trošku info pre marketérov

Našou typickou čitateľkou je žena vo veku 25 - 55 rokov, zamestnaná či živnostníčka, osobne sa sústredím na ženy začínajúce podnikať po materskej. Ctím si rodinu a tak píšem nie len pre slobodné, ale najmä pre manželky a matky malých detí. Naša čitateľka sa zaujíma o aktuálne trendy, primerane sa o seba stará, pozitívne myslí, je otvorená novinkám a práci na sebe. Stará sa o dobré vzťahy, šetrí prírodu, udržuje teplo domova. Rada šetrí čas a nakupuje cez internet. Je sama sebou a nebojí sa vyjadriť vlastný názor. 

V prípade záujmu o spoluprácuNádherná.sk  alebo inzerciu nás kontaktujte na info@nadherna.sk

Navrhované možnosti spolupráce objavíš tu

A to je tak v stručnosti všetko. Ak máš ďalšie otázky, pokojne sa pýtaj. Ak máš nápad na tému či článok, sem s ním. Máme to radi. :)