Spolupráca

Páči sa vám, čo robíme, zaujal vás náš web a chceli byste s nami spolupracovať? 

Či sa už venujete online marketingu, máte e-shop, ste podnikavá akčná žena, alebo je vašou témou linkbuilding, SEO, PR spolupráca, propagácia značiek, sme tu pre vás. 

Tím webu Nádherná.sk je tvorivý, ústretový, pozitívne naladený a otvorený obojstranne prospešnej spolupráci. Máme radi dlhodobú kvalitnú spoluprácu s linkbuildermi i online agentúrami, ceníme si dobré vzťahy. Momentálne ponúkame tieto služby a aktivity, ale neváhajte nás osloviť - vytvoríme vám ponuku na mieru - preto nás majú naši klienti radi a tvoríme tento web k vzájomnej spokojnosti. :)

Umiestnenie vášho PR článku + 2 odkazy

Ak potrebujete spropagovať váš výrobok alebo službu, a váš produkt je vyhovujúci zameraniu nášho portálu, máte možnosť publikovať u nás vami napísaný PR článok. Nezabudnite na dostatočne veľký a široký hero image! :) Cena už od 30 EUR

Recenzie výrobkov a služieb

Poctivo zrecenzujeme váš výrobok alebo službu a odprezentujeme vašu značku na našom webe. V cene sú 2 spätné odkazy v článku na neurčito a originálne fotogafie v počte 3 - 5 ks. K recenzii je možno dokúpiť i súťaž na sociálnych sieťach. Vyhradzujeme si právo odmietnuť výrobok alebo službu, ktorá nezapadá do kontextu webu alebo je proti dobrým mravom. Cena od 120 EUR. 

Propagácia na sociálnych sieťach

Propagujeme vaše výrobky a služby na Facebooku a ako bonus na Instagrame. Vymyslíme pre vás súťaž na našej Fan Page, ktorú odprezentujeme v PR článku a ďalej na FB. V cene je propagácia príspevku. Sme otvorení nápadom. Kontaktujte nás. Cena od 25 EUR.

Umiestnenie spätných odkazov

Cena umiestnenia spätného odkazu do našich článkov je 8 EUR/odkaz - odkazy sú umiestnené na neurčito.

Písanie článkov - PR, blogy, obsah

Náš kreatívny tím napíše pútavý a originálny článok, PR článok, alebo blog na mieru pre vás už od 50 EUR (rozsah 1 -2 NS). Zameriavame sa na oblasť krásy a módy, zdravý životný štýl, ezoteriku, šport, osobný rozvoj, takisto freelancing, prácu na voľnej nohe, podnikanie žien, ale naše autorky sa vyznajú v rôznych iných špecifických témach, v prípade záujmu nám pošlite e-mailom váš dopyt. Dohoda možná pri dlhodobej spolupráci. PR článok, ktorý pre váš napíšeme + 2 odkazy na váš web už od 50 EUR. 

Podpora podnikateľky - pútavý rozhovor

Pripravíme detailný rozhovor s vami (minimum 10 otázok), odprezentujeme vaše služby alebo výrobky, váš web + sociálne siete. V článku uverejníme až 3 vaše profi foto. 2x zdielanie na sociálnych sieťach v cene. Cena 120 EUR. Ak foto spravíme my, cena sa navyšuje o služby fotografky. 

Cenník je platný od 1. 1. 2024

Nie sme platcami DPH. 

Všetky kreatívne texty vieme dodať v SK i CZ jazyku, po dohode aj EN či DE. Pre individuálne ponuky spolupráce nás, prosím, kontaktujte na info@nadherna.sk