Spolupráca

Páči sa vám, čo robíme, a chceli byste s nami spolupracovať? 

Tím webu Nádherná.sk je tvorivý, milý, pozitívne naladený a otvorený obojstranne prospešnej spolupráci. Momentálne ponúkame tieto služby a aktivity: 

Reklamný banner na webe

Najnovšie už od 50 EUR môžete byť naším čitateľkám na očiach. Kontaktujte nás. 

Bannery posielajte ideálne v rozmeroch (šírka x výška) :
Mobilná verzia: 320 x 320 px
Štandardné rozlíšenie: 1000 px x ??? px
Vysoké rozlíšenie: 1600 px x ??? px
 

Umiestnenie vášho PR článku + 2 odkazy

Ak potrebujete spropagovať váš výrobok alebo službu a váš produkt je vyhovujúci zameraniu nášho portálu, máte možnosť publikovať u nás vami napísaný PR článok v cene už od 50 EUR. 

Podpora podnikateľky

Pripravíme detailný rozhovor s vami (minimum 10 otázok), odprezentujeme vaše služby alebo výrobky, váš web + sociálne siete. V článku uverejníme až 3 vaše profi foto. 2x zdielanie na sociálnych sieťach v cene. Cena 50 EUR. Ak foto spravíme my, cena sa navyšuje o služby fotografky. 

Recenzie výrobkov a služieb

Poctivo zrecenzujeme váš výrobok alebo službu a odprezentujeme vašu značku na našom webe. V cene sú 2 spätné odkazy v článku na neurčito a originálne fotogafie v počte 3 - 5 ks. K recenzii je možno dokúpiť i súťaž na sociálnych sieťach. Vyhradzujeme si právo odmietnuť výrobok alebo službu, ktorá nezapadá do kontextu webu alebo je proti dobrým mravom. Cena od 50 EUR. 

Propagácia na sociálnych sieťach

Propagujeme vaše výrobky a služby na Facebooku a ako bonus na Instagrame. Cena za 1 FB post vášho výrobku s preklikmi na váš web + hashtagy - 10 EUR. Boostovanie dohodou. 

Vymyslíme pre vás súťaž na našej Fan Page, ktorú odprezentujeme v PR článku a ďalej na FB. V cene je propagácia príspevku. Sme otvorení nápadom. Kontaktujte nás. 

Umiestnenie spätných odkazov

Cena umiestnenia spätného odkazu do našich článkov je 5 EUR/odkaz - odkazy sú umiestnené na neurčito.

Písanie článkov - PR, blogy, obsah

Náš kreatívny tím napíše pútavý a originálny článok alebo blog na mieru pre vás už od 20 EUR (rozsah 1 -2 NS). Zameriavame sa na oblasť krásy a módy, zdravý životný štýl, ezoteriku, šport, freelance, osobný rozvoj, ale naše autorky sa vyznajú v rôznych iných špecifických témach, v prípade záujmu nám pošlite e-mailom váš dopyt. Dohoda možná pri dlhodobej spolupráci. PR článok + odkazy na váš web, ktorý pre váš napíšeme, stojí od 50 EUR. 

Cenník je platný od 1. 2. 2019

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Nie sme platcami DPH. 

Všetky kreatívne texty vieme dodať v SK i CZ jazyku, po dohode aj EN či DE. Pre individuálne ponuky spolupráce nás, prosím, kontaktujte na info@nadherna.sk 

Ak si kreatívna žena a hľadáš uplatnenie, pozri sa sem.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.