Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkou?
24. 10. 2022 | PR Servis

Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkou?

Každá z nás by sa chcela obliekať tak, aby vyzerala skvele. Nie je to však vždy ľahká úloha. Na každú príležitosť by ste totiž mali mať pripravený úplne iný outfit. Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkou? Čo bude najlepšou voľbou pre takéto neoficiálne stretnutie?

Pamätajte na pohodlie

Ak ste si dohodli stretnutie s kamarátkou, prvá vec, o ktorej by ste nemali zabúdať je vaše pohodlie. Určite to bude dôležitý faktor pri výbere garderóby. V prvom rade by ste mali venovať pozornosť oblečeniu, v ktorom sa môžete ľahko pohybovať. Dobrým riešením určite budú dámske rifle, ktoré sú štýlové a zároveň veľmi pohodlné. Môžete ich použiť ako základ pre oveľa elegantnejšie zostavy. Vďaka tomu, že sú univerzálne, budú dobre vyzerať ako prvok športovej štylizácie. Môžete ich nosiť presne tak, ako chcete. Pohrajte sa s doplnkami a vytvorte si svoj vlastný štýl. V závislosti od miesta stretnutia môžete nosiť džínsy s elegantným sakom alebo sexi tunikou. Alebo sa môžete rozhodnúť pre obyčajné tričko, v ktorom sa budete cítiť dobre. 

Prispôsobte sa situácii

Aj keď stretnutia s priateľmi väčšinou prebiehajú na neformálnej báze, ak sa už dohovárate, mali by ste sa dozvedieť, čo budete robiť. Ak máte v pláne ísť spolu do klubu, ísť na kávu alebo len tak spolu posedieť pred televízorom, určite by ste sa mali obliecť inak, ako keď idete na paintball. To je dôvod, prečo je dôležité, aby ste pred stretnutím presne vedeli, aké sú vaše plány. Ochráni Vás to pred módnym trapasom a umožní Vám užiť si stretnutie bez obáv, že máte na sebe nevhodné oblečenie. 

Doprajte si trochu voľnosti ... vo veľkom štýle

Ak vždy vyzeráte bezchybne a v práci musíte dodržiavať dress code, pravdepodobne sa budete chcieť počas stretnutia s kamarátkami dobre baviť. To však neznamená, že by ste mala byť oblečená nedbalo. Môže to byť oblečená ležérne, ale zároveň módne a noblesne. Dámske rifľové nohavice Vám to určite umožnia. Ak je priaznivé počasie a je pomerne teplo, môžete džínsy kombinovať s teniskami a tričkom. Aby to vyzeralo lepšie, zasuňte jeho prednú časť do nohavíc. Vďaka tomu pritiahne pozornosť na Váš pás a zdôrazní ho. Ak sa obávate večerného chladu, môžete si prehodiť aj kardigán cez plecia alebo si obliecť sako či športovú mikinu. Tu nie je čo pokaziť! Každý Váš výber bude dobrý. Celé to treba doplniť kabelkou. Dámske džínsy majú vrecká, ak sú však silne vypchaté nepôsobia esteticky. Oveľa lepšie bude, ak si všetky potrebné veci odložíte do kabelky. V nej budú určite bezpečnejšie, pretože znížite riziko, že si na svoj obľúbený rúž či telefón náhodou sadnete. Ak sa stretnutie koná počas dňa, môžete k štylizácii pridať aj veľké slnečné okuliare. Slnko je ostré aj v zime, takže nikoho neprekvapí, keď ich uvidí na Vašej tvári.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Dosiahnite bezchybnú pleť s BB Glow procedúrou: Výhody a použitie výrobkov Stayve
Mikrobylinky: Výhody Domáceho Pestovania
Dámsky ruksak nemusí byť nudný: ako ho skombinovať s outfitom?
Kuchyňa pre celú rodinu - tipy, ako navrhnúť multifunkčný priestor
Máte doma kutila a bude mať sviatok? Máme tipy na darčeky
Základné informácie o reumatoidnej artritíde
Revolúcia v starostlivosti o pleť: Vegánsky retinol a jeho účinky
Obuv patrí medzi najdôležitejšie časti turistickej výbavy

Ďalšie články na podobné témy

Topánky do nepohody
Pozrite si tie najštýlovejšie mikiny MEDICINE
Najlepšie dni začínajú a končia v legínach
Bosonožky
Farby lístia v móde
Neo Grunge - z módneho fiaska populárny štýl
Tieto dámske topánky budete môcť najčastejšie kombinovať k jesenným dámskym outfitom!
3 tipy ako správne vybrať náramky