Doprajte svojej pleti aj vlasom mladosť a sviežosť
22. 7. 2020 | PR Servis

Doprajte svojej pleti aj vlasom mladosť a sviežosť

Žijeme v dobe, keď možno viac ako inokedy spoločnosť kladie dôraz na zdravie, zdravý životný štýl, každodenný pohyb, cvičenie a pod. A hoci nemáme času nazvyš, snažíme sa svojmu telu dopriať čo najlepšiu starostlivosť. A jej súčasťou sú aj naše vlasy a pokožka. A čo sa týka nás, žien, ktorá by netúžila po kráse, zdravom  vzhľade a elegancii? Určite chceme byť príťažlivé pre svojho partnera a páčiť sa aj samy sebe.

Krásna a zdravá aj vďaka peelingu 

Ak máme náročný deň, cítime únavu celého organizmu. Či už nás bolia nohy od dlhého chodenia alebo hlava od množstva povinností, pravdou je, že únavu pociťuje celé naše telo, ktorého súčasťou je aj naša pleť. Možno ju niektoré ženy podceňujú a nevenujú jej dostatok pozornosti, čo je ale zásadná chyba. Pleť síce nebolí ako iné časti tela, ale pamätá si každú jednu starosť, vrásku, trápenie i nepriaznivý vplyv počasia.Dobrou správou je, že na očistenie našej pleti a všetkých odumretých buniek bol stvorený peeling ako balzam na dušu. Vďaka nemu dokážeme svojej unavenej pleti dodať mladistvý a zdravý vzhľad, zregenerovať pokožku a načerpať novú energiu do ďalších dní.

To najlepšie pre zdravé vlasy

Nie každý z nás sa narodil pod šťastnou hviezdou a môže povedať, že má kvalitné a zdravé vlasy, o ktoré sa nemusí príliš starať. Väčšinou opak je pravdou. Čo nám nenadelila príroda, o to sa musíme postarať sami. Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy, pretože ako prvé si na človeku všímame práve jeho účes. Či chceme alebo nie, jednoducho nám oči zalietavajú na vlasy a platí to aj opačne. Aj my druhých zaujmeme svojím účesom a vzhľadom vlasov. Našťastie, v dnešnej dobe existuje množstvo vlasových prípravkov, s ktorými nám starostlivosť o vlasy pôjde veľmi jednoducho a hravo. Môžeme použiť rôzne masky a zábaly na vlasy, ktoré budú pre ne hotovým balzamom a pôžitkom.

Zdroj obrázka: Irina Bg / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

Najväčšie mýty o kráse
Môj osobný stražca - ZEITGARD antiage starostlivosť o pleť
Marocké zlato v podobe arganového oleja, dokonalá starostlivosť o pleť nie len v zime
Ako sa žije s rosaceou? Možno ňou trpíte aj vy a ani o tom neviete
Pripravte sa na zimu!
Prečo sa pleti chlad nepáči?
Potrebujete súrne malý zázrak?☺️
Pozor, horúca správa! Náš najnovší bestseller od LARENS