Potrebujete si oddýchnuť a hľadáte ideálne miesto? Zajednajte si pobyt v Jasnej
8. 5. 2021 | PR Servis

Potrebujete si oddýchnuť a hľadáte ideálne miesto? Zajednajte si pobyt v Jasnej

Cestovanie je kvôli pandémii výrazne obmedzené. Aj keď sa opatrenia pomaly uvoľňujú, určite väčšina z vás už pomýšľa nad tým, kam by si nasledujúce týždne vyrazila. Oddych mimo domova je v tomto období žiadaný a práve hotely a všetky významné strediská sa na to vo veľkom pripravujú. Ak si potrebujete oddýchnuť a hľadáte ideálne miesto, zajednajte si pobyt práve v Jasnej, ktorá sa nachádza v Nízkych Tatrách.

Čerstvý horský vzduch, pokoj, relax

Kým počas pandémie sme trávili väčšinu času vo svojich domovoch, práve čerstvý horský vzduch nám počas tohto obdobia výrazne chýbal. Ak si zajednáte ubytovanie v Jasnej, môžete počítať s čerstvým horským vzduchom, pokojom a relaxom v jednom. Práve Jasná je obľúbené stredisko, kde si ľudia chodia oddýchnuť, načerpať energiu a nadýchať sa predovšetkým čerstvého tatranského vzduchu, ktorý je liečivý. Obzvlášť v tejto covidovej dobe, kedy trpia predovšetkým naše pľúca, je pobyt v horskom prostredí priam ideálny.

Moderné ubytovanie Jasná ponúka, ale treba si vybrať to, ktoré vám predovšetkým zariadením, polohou a cenou najviac vyhovuje. Nájdete tu luxusné hotely, luxusné apartmány, ale máte možnosť si vybrať aj z cenovo prijateľných ubytovaní v menších hoteloch, či penziónoch.

Turistika

Do Jasnej chodievajú dovolenkári počas letnej sezóny hlavne kvôli turistike. Máte možnosť pozrieť si časť hrebeňa Nízkych Tatier, na ktorom nájdete pomerne dosť turistov, avšak nie až také množstvo ako trebárs na vybraných známych trasách vo Vysokých Tatrách.

Odporúčame vám ísť na Ďumbier, vyjsť si na Chopok a samozrejme nevynechajte návštevu horských chát – Kamennej chaty pod Chopkom, či napríklad chaty Milana Rastislava Štefánika.

Jednoduchá prechádzka bude hlavne k a do Demänovských jaskýň, ktoré sa nachádzajú na začiatku doliny, ale odporúčame vám pozrieť si aj Vrbické pleso. Nájsť pekný hotel v Nízkych Tatrách nebude ťažké podobne ako nájsť krásne miesta, ktoré sa tu oplatí navštíviť.

Zdroj obrázka: Autor: Kayo  / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Prečo sa oplatí používať ekologické čistiace prostriedky a aké sú ich výhody?
Vysoký krvný tlak: Ako sa pripraviť na cestovanie a užiť si dovolenku?
Alergie na plesne – aké sú ich príznaky a ako sa im dá vyhnúť?
Kozmetika Larens – prečo je tak výnimočná?
Esenciálne oleje a aromaterapia
Čo robiť, keď idú von prvé zúbky
Rám postele do manželskej spálne
5 tipov, ako jednoducho premeniť váš balkón na oázu pokoja

Ďalšie články na podobné témy

Nechajte sa uniesť čarom slovenskej zimy
TOP 8 atrakcií na strednom Slovensku
Cestovanie po Slovensku po stopách režisérov
Užitočné cestovateľské web stránky, ktoré ti ušetria peniaze
TOP 10 destinácií pre odvážne SINGLE ženy!
Západné Tatry: Zamierte k Račkovym plesám
Amazonský prales ponúka jeden prírodný poklad za druhým. Poďme niektoré z nich spoločne objaviť I.
Amazonský prales ponúka jeden prírodný poklad za druhým. Poďme niektoré z nich spoločne objaviť II.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.