Septembrová svadba - farebné trendy
4. 9. 2016 | Jana J.

Septembrová svadba - farebné trendy

Svadba v septembri - nádherná radostná udalosť, ktorá má špeciálne v septembri svoje čaro. Veľa párov sa pre september rozhoduje i z praktických dôvodov. Stále sú krásne, teplé dni, príjemné mäkké svetlo zaručí pôvabné svadobné fotografie, svadobné torty a koláčiky neohrozujú horúčavy.

Téma septembrovej svadby však vie byť zdrojom inšpirácie nielen pre nevesty a svadobných hostí, ale pre každú z nás. Preto sme si ju vybrali ako tému mesiaca a celý september vám budeme prinášať zaujímavosti a tipy s touto témou súvisiace alebo ňou inšpirované - veríme, že potešíme vaše oko i dušu a odovzáme vám radosť, akú sme mali my v Nádhernej pri vytváraní obsahu k tejto téme.  Dnes si predstavíme farebné trendy a kombinácie, pre ktoré sa nevesty často rozhodujú a ktoré udávajú tón ich slávnostnému dňu.  Septembrová nevesta má možnosť vybrať si z úžasných nasledovných farebných kombinácií:

Nežná biela – má svoje stále kúzlo a čaro

Biela v kombinácii so zelenou – v stredoveku zelená farba považovaná za farbu plodnosti.

Smotanová v kombinácii so zelenou – navodzuje veľmi príjemnú, hrejivú a priateľskú atmosféru, ideálne sa kombinuje s kvetinovou výzdobou. 

Odtiene hnedej až po červenú – paleta jesenných farieb pôsobí veľmi teplo a príjemne.

Zlatá farba– symbol blahobytu, veľkorysosti a elegancie. Jemný akcent akejkoľvek farby vyzdvihne celú slávnostnú atmosféru.

Samostatná červená - červená farba symbolizuje život, vášeň a moc, v kombinácii s bielou okúzľujúca a nadčasová.

Slivková a malinová – farby pre romantickejšie a nežnejšie povahy. Pôsobivá kombinácia v spojení striebornej. 

Ružový ibištek v kombinácii s hnedou – je určená pre romantickú svadobnú hostinu. Ružová farba s hnedou pôsobí veľmi kultivovane a je veľmi obľúbenou kombináciou pri svadobných dekoráciách.

Ilustračné foto: Pixabay.com

Jana J.

Ďalšie články od autorky Jana J.

Čo na dovolenku?
Opäť je tu sieťovka!
Ako si vyrobiť jesennú dekoráciu?

Ďalšie články na podobné témy

Povedali si ÁNO -svadba v septembri
Ako nosiť pončo?
Všetky farby dúhy
Predĺženie vlasov pomocou príčeskov (extensions)
Topánky do nepohody
TRIČKOVÝ.SK ponúka zaujímavé možnosti
Spríjemnite si život veselými ponožkami
Byť nádherná sa oplatí aj na jeseň

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.