Kúpeľňa snov: Zariaďte ju špičkovými výrobkami, ktoré vám vydržia roky!
8. 1. 2019 | PR Servis

Kúpeľňa snov: Zariaďte ju špičkovými výrobkami, ktoré vám vydržia roky!

Ak si práve plánujete kúpeľňu, určite už máte v hlave istú víziu, v akom duchu by sa mala niesť. Ak dodržíte určité pravidlá, bude pôsobiť naozaj exkluzívne. Na aké produkty by ste sa mali zamerať?

Čisté línie, jednoduchý, no prepracovaný dizajn, unikátne detaily a jednotný štýl. Aj takto by sa dali opísať kúpeľne, ktoré budú pôsobiť moderne aj o niekoľko rokov. A ako to docieliť?

Elegantného ducha vašej kúpeľni dodáte najmä kvalitnými a osvedčenými produktami. Či už ide o pedantne spracované výrobky nemeckých značiek alebo inovátorov, ktorí sa zameriavajú na technicky dokonalé produkty do kúpeľní. Všetky kúsky nájdete na jednom mieste, kde sa osvedčené postupy spracovania spájajú s novodobým dizajnom.

Špičkové značky kúpeľňových produktov sú stávkou na istotu.

Batérie, vane, sanitárnu techniku, nádržky, tlačidlá, žľaby a sprchovacie kúty, sety, zrkadlá, nábytok a rôzne iné kúpeľňové doplnky renomovaných výrobcov si môžete kúpiť už aj na slovenskom trhu. Zákazníci nedajú dopustiť na batérie od značky Hansgrohe, Grohe, Hansa, Alpi alebo Kludi. Pri týchto si môžete byť istí, že sa vám nepokazia po niekoľkých mesiacoch používania.

 kupelna-kupelnashop-sk_1546962194.jpg

Kvalitné vane hľadajte u výrobcov Ravak, Riho, Bette alebo Kaldewei. Villeroy&Boch – značka, ktorá vás presvedčí, že aj obyčajná toaleta môže byť skvostom. Umývadlá Jika alebo Laufen sa dodávajú do celého sveta a môžu slúžiť aj vo vašej kúpeľni, stačí si vybrať model, ktorý vám bude vyhovovať. Doplnky Nimco alebo Emco prekvapia zaujímavým prevedením a ak si plánujete zaobstarať naozaj prepracované zariadenie a nábytok, spoľahnite sa na značky Roca, Noja či Duravit.

Skrinky a kúpeľňové vybavenie vyberajte s dôrazom na celkovú harmóniu v priestore. Tú docielite iba zladením jednotlivých prvkov, no ak si vyberiete ktorýkoľvek výrobok od týchto osvedčených dodávateľov, nikdy nešliapnete vedľa.

Ilustračné foto: Pixabay.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Lepok – zbytočný strašiak alebo tichý nepriateľ?
Šamorín bude hostiť majstrovstvá sveta v triatlone
Beháš, plávaš, bicykluješ? Tak poď vyskúšať svoj prvý triatlon!
Prečo a ako investovať do P2P pôžičiek
Kolekcia "99" - jar a leto v podaní Michaely Ľuptákovej
Influencerská kolekcia na jar a leto 2019 je tu!
Mama, nebo a ja: kniha nielen pre všetky deti sveta
Kupujete nové reproduktory? Poradíme vám, ako vyberať

Ďalšie články na podobné témy

Balkónové sedenie z ratanu
Vplyv farieb na človeka: V akých tónoch by sa mal niesť váš nábytok
Ako si originálne zariadiť balkón, alebo terasu
Prispôsobte detský nábytok vašim ratolestiam
Práca z domu alebo ako si zariadiť home office
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Ako prilákať do domu dobrú energiu?
Chorvátsko trochu inak - Slavónia na jeseň

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.