Outfit na Valentína
11. 2. 2017 | Naďa

Outfit na Valentína

Deň zaľúbených sa pomaly blíži a ak aj vy plánujete prežiť pekný, romantický večer vo dvojici, určite si začnite vyberať svoj perfektný outfit už dnes. Síce oblečenie nie je prvoradé v tento sviatočný deň, určite tým podporíte celý dojem.

 Všetci dobre vieme, že Valentín a s ním spojené emócie sú orientované do červenej farby. Práve tá by nemala v kombinácií oblečenia, ktoré si vyberiete, chýbať. Červená je znak ženskosti, jemnosti a elegancie. Práve tieto tri podmienky by ste mali splniť, ak chcete vyzerať dobre.

Šaty či sukňa?

Prvá dilema, ktorá prichádza s výberom outfitu je rozhodovanie sa medzi šatami a sukňou. Čo si dať na seba? Určite najprv premýšľajte, v čom sa cítite lepšie, čo vám lepšie sadne a najmä, čo dokážete perfektne skombinovať. Ten pravý outfit môžete vykúzliť z vašich obľúbených šiat, ktoré skombinujete s bundičkou a rôznymi doplnkami alebo napríklad sukňou, blúzkou a vysokými ihličkami. Fantázií sa medze nekladú a to platí najmä pri móde. Tá nepozná hraníc nikdy.

Outfit na Valentína

Perfektná kombinácia farieb

Základom toho najlepšieho outfitu, ktorý dokážete vyčarovať je najmä správna kombinácia farieb, ktorú zvolíte. Ak preferujete tmavšie farby, nezabúdajte ani na výraznejší doplnok. Ten dokáže s outfitom divy a namiesto nudného, jednotvárneho outfitu budete žiariť.

Nikdy však nekombinujte viac ako dve farby. Všetko by malo byť tón v tóne a príliš veľká kombinácia z vás môže vytvoriť skôr dúhu ako ženskú a jemnú bytosť. Ako sme už spomínali, červená sa na tento sviatok veľmi hodí, takže ju môžete zakomponovať napríklad do náhrdelníka, hodiniek alebo náušníc. Nemusíte sa jej však báť ani na oblečení, kde dokáže naozaj veľmi pekne vyniknúť.

Celkový dojem

Celkový dojem je veľmi dôležitý. Nielen správna kombinácia oblečenia, ale aj ladenie s mejkapom dokážu veľké kroky. V roku 2017 bude veľmi obľúbená kombinácia „nahého“ líčenia spolu s výraznými, krvavo červenými perami. Práve tento mejkap sa vám bude určite hodiť najmä na sviatok zaľúbených. Nikdy však nič nepreháňajte, buďte  sama sebou a uvidíte, že sa vo všetkom budete cítiť viac ako dobre. 

V outfite sme použili tieto kúsky:

Červená lesklá midi sukňa Closet

Hodinky Komono

Čierne kožené lodičky Hogl

Blúzka so zdobením v dekolte Alchymi

Čierna crossbody kabelka

Náhrdeľník s kvetinami

Ďalšie články od autorky Naďa

Topánky do nepohody
Ako by mala vyzerať top asistentka?
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Módne tipy pre našich malých školákov
Takéto prekvapenie by chcel Váš partner častejšie než len na Valentína
Alchymi - tajná ingrediencia si TY!
Módna prehliadka značky Jenny Jeshko - Model of Tomorrow gala event
Túžite študovať na vysokej škole módy v Bratislave? Prijímačky už v júni!
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Niečo nové do šatníka v Novom roku
Módny tip: V čom na ples?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.