Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
8. 7. 2022 | Redakcia

Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?

Drahé kamene a polodrahokamy mali pre ľudí odjakživa špeciálny, doslova magický význam. Dokážu ovplyvniť každý aspekt nášho života, či už zdravie, duševný stav, vedia nám však tiež pritiahnuť do života lásku. Ak je láska niečo, po čom teraz veľmi túžite, a nedostáva sa Vám, zbystrite pozornosť. Aké magické kamene Vám s láskou pomôžu?

Ruženín 

Ruženín, ružový kremeň, je najtypickejším kameňom lásky. Pomáha láske všeobecne, takisto jeho jemná energia chráni a prináša lásku aj detičkám.Je to azda najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Ak túžite po romantickom vzťahu a láske, ruženínový šperk by vo vašej zbierke drahých kameňov nemal chýbať.  

Krištál

Je najuniverzálnejším kameňom a zvyšuje účinky ostatných kameňov. Čistí, preliečuje, je silným ochranným kameňom. Aj keď primárne nie je kameňom lásky, v kombinácii s ruženínom často pomáha privolať dokonalú lásku do života. 

Avanturín

Prináša šťastie a čistú lásku do života. Avanturínový šperk pozýva príležitosti. Je známy tiež ako kameň srdca. Odporúča sa ho nosiť na krku ako magický náhrdelník v blízkosti srdca. Uvoľnuje bolesť a žial. Ak chcete prestať smútiť za starým vzťahom a pozvať novú lásku do života, voľte z polodrahokamov práve avanturín.

Ametyst 

Ametyst v nás podporuje vášeň a lásku, životnú silu a energiu. Živelná láska príde za podpory tohto obľúbeného fialového kameňa. Upokojuje myseľ a emócie, prináša múdrosť, posiľnuje naše vedomie. Prináša vhľad do našich vzťahov. 

Opál 

Farebný opál prináša radosť zo života, nádej a lásku. U mužov posilňuje aj sebadôveru. Podporuje vernosť vo vzťahu a čistú lásku partnerov. Opál je silným liečiteľom a podporuje aj naše zdravie a imunitu, čistí tiež naše emócie. Aj tento polodrahokam by nemal vo vašej výbave magických kameňov pre pritiahnutie lásky do života chýbať. 

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…
Výživové doplnky pre intímne zdravie
Život bez sacharidov
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!
Potrebujete súrne malý zázrak?☺️
Detské bestsellery Siberian Wellness pre silnú imunitu
Je suplementácia omega-3 kyselín pri deťoch s autizmom stále otázkou?

Ďalšie články na podobné témy

O láske
Horoskop predpovie nám úspešnú kariéru alebo šťastie v láske?
Automatická kresba
Je vek len číslo?
Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj
Žena kvitne z lásky
Kľúč k spokojnému partnerstvu - existuje vôbec?