Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
8. 7. 2022 | Redakcia

Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?

Drahé kamene a polodrahokamy mali pre ľudí odjakživa špeciálny, doslova magický význam. Dokážu ovplyvniť každý aspekt nášho života, či už zdravie, duševný stav, vedia nám však tiež pritiahnuť do života lásku. Ak je láska niečo, po čom teraz veľmi túžite, a nedostáva sa Vám, zbystrite pozornosť. Aké magické kamene Vám s láskou pomôžu?

Ruženín 

Ruženín, ružový kremeň, je najtypickejším kameňom lásky. Pomáha láske všeobecne, takisto jeho jemná energia chráni a prináša lásku aj detičkám.Je to azda najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Ak túžite po romantickom vzťahu a láske, ruženínový šperk by vo vašej zbierke drahých kameňov nemal chýbať.  

Krištál

Je najuniverzálnejším kameňom a zvyšuje účinky ostatných kameňov. Čistí, preliečuje, je silným ochranným kameňom. Aj keď primárne nie je kameňom lásky, v kombinácii s ruženínom často pomáha privolať dokonalú lásku do života. 

Avanturín

Prináša šťastie a čistú lásku do života. Avanturínový šperk pozýva príležitosti. Je známy tiež ako kameň srdca. Odporúča sa ho nosiť na krku ako magický náhrdelník v blízkosti srdca. Uvoľnuje bolesť a žial. Ak chcete prestať smútiť za starým vzťahom a pozvať novú lásku do života, voľte z polodrahokamov práve avanturín.

Ametyst 

Ametyst v nás podporuje vášeň a lásku, životnú silu a energiu. Živelná láska príde za podpory tohto obľúbeného fialového kameňa. Upokojuje myseľ a emócie, prináša múdrosť, posiľnuje naše vedomie. Prináša vhľad do našich vzťahov. 

Opál 

Farebný opál prináša radosť zo života, nádej a lásku. U mužov posilňuje aj sebadôveru. Podporuje vernosť vo vzťahu a čistú lásku partnerov. Opál je silným liečiteľom a podporuje aj naše zdravie a imunitu, čistí tiež naše emócie. Aj tento polodrahokam by nemal vo vašej výbave magických kameňov pre pritiahnutie lásky do života chýbať. 

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autora Redakcia

Letná starostlivosť o pleť - Ako pripraviť pleť na horúce dni
Letná romantika – Ako udržať vášeň a romantiku v dlhodobom vzťahu
Chudnutie do plaviek - Ako na to efektívne a zdravo?
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
DOD Centrum pohybu FitRužinov
Vianočná súťaž, ktorá poteší vaše srdce
Príbeh Markíza Moda Italiana: Rozhovor s Monikou Nemčokovou
Ako nosiť dámske členkové topánky: 6 nápadov na outfit na rok 2024

Ďalšie články na podobné témy

Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
O láske
Horoskop predpovie nám úspešnú kariéru alebo šťastie v láske?
Automatická kresba
Je vek len číslo?
Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha
Zaujímavosti zo sveta amuletov pre zdravie – vyberte si ten svoj
Žena kvitne z lásky