O láske
16. 11. 2020 | PR Servis

O láske

Láska. Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo láska vlastne znamená? Viem, že všetci od nej očakávame niečo iné a nie je na tom nič zlé ale... Čo ak by sme sa teraz spoločne zamysleli, čo to tá láska v skutočnosti je?  

Láska nie je iba pocit, kedy sa dvaja ľudia do seba zamilujú..Láska je energia, ktorá začína akousi emóciou, či pocitom. Uvedomte si, že tieto pocity a emócie sú premenlivé. Menia sa, prídu, odídu… Niekedy sme kdesi vo výšinách a niekedy práve naopak, prinášajú “bolesť” Emócie sa menia, prichádzajú, odchádzajú a je dôležité vedieť ako ich vnímať, a ako im nedovoliť ovplyvňovať stav vášho vedomia.

Ak sa zamyslíte nad láskou ako energiou, tou, ktorou všetko začína, energia lásky je vlastne stav bytia. Je to stav, kedy je vaše srdce otvorené. Láska je stav zraniteľnosti, kedy si dovoľujete otvoriť sa ostatným a tomuto svetu.

Je to stav, kedy si dovoľujete byť videnými a takisto vidieť ostatných za to, kým sú. Romantická láska sa veľmi často nahrádza iba emóciami a pocitmi. Ľudia si často vyžadujú pozornosť od ostatných, majú očakávania o tom, aké by to malo byť, a ako vás má iný človek urobiť šťastným…

Energia lásky, o ktorej sa rozprávame práve teraz je čosi úplne iné. Bez ohľadu na to, či ste vo vzťahu alebo nie… Bez ohľadu na to, aký vzťah máte so svojimi rodičmi… Bez ohľadu na to, čo sa práve teraz deje vo vašom živote… Energia lásky je tak nežná a jemná, no zároveň tak silná a intenzívna, že okolnosti vášho života vám nedokážu zobrať stav tohto bytia.

obrazok1_1605519519.jpg

Práve teraz by som vás chcela pozvať, aby ste vnímali túto energiu vo svojom srdci, a aby ste si dovolili byť v energii lásky, kedy ste natoľko zraniteľní a zároveň natoľko silní, že dovoľujete ostatným, aby vás videli za to, kým ste. Jednoducho im dovoľte vidieť vašu bytosť namiesto vašich slov. Dovoľte im vidieť, kým ste namiesto toho, čo robíte. Čo ak by ste mohli zotrvať v takomto stave bytia?  Nevyžadovať nič od ostatných, a zároveň dovoliť si vidieť ostatných za to, kým sú :)

Láska, o ktorej sa teraz rozprávame nemá nič spoločne so vzťahmi. Láska, o ktorej sa rozprávame je energia, ktorou môžete BYŤ. Je to voľba… Je to voľba dovoliť si láskou byť. Dovolíte aj ostatným byť kýmkoľvek chcú byť bez súdov a nutnosti čosi na nich meniť?

Láska je, keď jednoducho ste. Keď ste spokojní s tým, kým ste, a keď dovoľujete ostatným tiež byť, po svojom. Láska je vďačnosť za to, že vám ktosi dovolí vidieť ich bytosť, ich dušu. Láska je, keď si aj vy dovolíte byť videnými. Nič nevyžadujete, nič nepotrebujete… Ste celistvými. Bez potreby niečo meniť, ste vďační za svoj život a za ostatných.

V takomto stave lásky...v tomto stave bytia, žiadne vonkajšie okolnosti vás už viac nezlomia. Čo ak by ste mohli takúto lásku priniesť aj do svojich vzťahov? Čo ak by ste mohli takúto lásku priniesť sami sebe? Čo ak už nič nepotrebujete meniť? Čo ak sa už nemusíte stať nikým iným? Čo ak môžete byť vďační za to, že existujete a dovoliť si byť tým kým ste? Jednoducho byť vďační za to, že ste :)

Radi by ste zažili na vlastnej koži takéto energie a precitli tak láske?

Pozývam vás na pondelkové meditácie, viac nájdete tu.

Zostaňme v spojení s dennou dávkou motívacie a inšpirácie vo Facebookovej skupine :-)

Teším sa na teba, Nikoleta

obrazok2_1605519519.jpg

Foto: Archív lektorky 

Hero image: pixel2013 / Pixabay.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Dosiahnite bezchybnú pleť s BB Glow procedúrou: Výhody a použitie výrobkov Stayve
Mikrobylinky: Výhody Domáceho Pestovania
Dámsky ruksak nemusí byť nudný: ako ho skombinovať s outfitom?
Kuchyňa pre celú rodinu - tipy, ako navrhnúť multifunkčný priestor
Máte doma kutila a bude mať sviatok? Máme tipy na darčeky
Základné informácie o reumatoidnej artritíde
Revolúcia v starostlivosti o pleť: Vegánsky retinol a jeho účinky
Obuv patrí medzi najdôležitejšie časti turistickej výbavy

Ďalšie články na podobné témy

Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Zázračné účinky bozkávania. Toto všetko sa deje s naším telom pri prejave nežnosti!
Ako si Olívia lásku hľadala
Chcete niekomu skutočne pomôcť ? Tak ho prestaňte zachraňovať.
Princ si vzal Meghan. Kto si vezme mňa?
Prenechajme kontrolu mužom a dovoľme si luxus v podobe pravého ženstva
Dosť sklamaniam. Prečo sa tak rýchlo zamilujeme?
Kľúč k šťastnému vzťahu je pochopiť muža a vážiť si ho