O láske
16. 11. 2020 | PR Servis

O láske

Láska. Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo láska vlastne znamená? Viem, že všetci od nej očakávame niečo iné a nie je na tom nič zlé ale... Čo ak by sme sa teraz spoločne zamysleli, čo to tá láska v skutočnosti je?  

Láska nie je iba pocit, kedy sa dvaja ľudia do seba zamilujú..Láska je energia, ktorá začína akousi emóciou, či pocitom. Uvedomte si, že tieto pocity a emócie sú premenlivé. Menia sa, prídu, odídu… Niekedy sme kdesi vo výšinách a niekedy práve naopak, prinášajú “bolesť” Emócie sa menia, prichádzajú, odchádzajú a je dôležité vedieť ako ich vnímať, a ako im nedovoliť ovplyvňovať stav vášho vedomia.

Ak sa zamyslíte nad láskou ako energiou, tou, ktorou všetko začína, energia lásky je vlastne stav bytia. Je to stav, kedy je vaše srdce otvorené. Láska je stav zraniteľnosti, kedy si dovoľujete otvoriť sa ostatným a tomuto svetu.

Je to stav, kedy si dovoľujete byť videnými a takisto vidieť ostatných za to, kým sú. Romantická láska sa veľmi často nahrádza iba emóciami a pocitmi. Ľudia si často vyžadujú pozornosť od ostatných, majú očakávania o tom, aké by to malo byť, a ako vás má iný človek urobiť šťastným…

Energia lásky, o ktorej sa rozprávame práve teraz je čosi úplne iné. Bez ohľadu na to, či ste vo vzťahu alebo nie… Bez ohľadu na to, aký vzťah máte so svojimi rodičmi… Bez ohľadu na to, čo sa práve teraz deje vo vašom živote… Energia lásky je tak nežná a jemná, no zároveň tak silná a intenzívna, že okolnosti vášho života vám nedokážu zobrať stav tohto bytia.

obrazok1_1605519519.jpg

Práve teraz by som vás chcela pozvať, aby ste vnímali túto energiu vo svojom srdci, a aby ste si dovolili byť v energii lásky, kedy ste natoľko zraniteľní a zároveň natoľko silní, že dovoľujete ostatným, aby vás videli za to, kým ste. Jednoducho im dovoľte vidieť vašu bytosť namiesto vašich slov. Dovoľte im vidieť, kým ste namiesto toho, čo robíte. Čo ak by ste mohli zotrvať v takomto stave bytia?  Nevyžadovať nič od ostatných, a zároveň dovoliť si vidieť ostatných za to, kým sú :)

Láska, o ktorej sa teraz rozprávame nemá nič spoločne so vzťahmi. Láska, o ktorej sa rozprávame je energia, ktorou môžete BYŤ. Je to voľba… Je to voľba dovoliť si láskou byť. Dovolíte aj ostatným byť kýmkoľvek chcú byť bez súdov a nutnosti čosi na nich meniť?

Láska je, keď jednoducho ste. Keď ste spokojní s tým, kým ste, a keď dovoľujete ostatným tiež byť, po svojom. Láska je vďačnosť za to, že vám ktosi dovolí vidieť ich bytosť, ich dušu. Láska je, keď si aj vy dovolíte byť videnými. Nič nevyžadujete, nič nepotrebujete… Ste celistvými. Bez potreby niečo meniť, ste vďační za svoj život a za ostatných.

V takomto stave lásky...v tomto stave bytia, žiadne vonkajšie okolnosti vás už viac nezlomia. Čo ak by ste mohli takúto lásku priniesť aj do svojich vzťahov? Čo ak by ste mohli takúto lásku priniesť sami sebe? Čo ak už nič nepotrebujete meniť? Čo ak sa už nemusíte stať nikým iným? Čo ak môžete byť vďační za to, že existujete a dovoliť si byť tým kým ste? Jednoducho byť vďační za to, že ste :)

Radi by ste zažili na vlastnej koži takéto energie a precitli tak láske?

Pozývam vás na pondelkové meditácie, viac nájdete tu.

Zostaňme v spojení s dennou dávkou motívacie a inšpirácie vo Facebookovej skupine :-)

Teším sa na teba, Nikoleta

obrazok2_1605519519.jpg

Foto: Archív lektorky 

Hero image: pixel2013 / Pixabay.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj
Jarné štylizácie s členkovými čižmami
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Obujte si magnet na šťastie - ČERVENÁ OBUV podľa čínskej novoročnej tradície priťahuje prosperitu a blaho
Známy neuropatológ Koukolík priblíži rozdiely medzi pohlaviami
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Máte dostatok voľného času počas zimných večerov a neviete, ako ho tráviť? Máme pre vás zaujímavé tipy!

Ďalšie články na podobné témy

Slobodná a šťastná
Masážou k zdravým, pevným prsiam
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Ako využiť chvíle počas menštruácie?
Nedarí sa vám otehotnieť? Vyskúšajte prírodnú liečbu

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.