Ako postupovať pri plánovaní vlastnej svadby?
16. 3. 2020 | PR Servis

Ako postupovať pri plánovaní vlastnej svadby?

Zásnuby a svadba sú nezabudnuteľnými životným míľnikmi  našich životov a ženy, ktoré sú vydaté, alebo plánujú svadbu, vedia popísať tie pocity, ktoré okolo svadby prežívajú. Ak vás ale partner požiadal o ruku a púšťate sa do plánovania vlastnej svadby, poradíme vám ako správne postupovať pri plánovaní vlastnej svadby.

Rezervácia miesta konania obradu a hostiny

Ako prvé by ste mali riešiť predovšetkým rezerváciu miesta konania obradu a hostiny. Miesto, kde sa bude konať hostina, je potrebné rezervovať práve preto vopred, aby ste predišli obsadeniu miesta a termínu, ktorý ste si vybrali za váš deň D. Niektoré priestory bývajú rezervované viac ako rok vopred, preto sa neoplatí čakať.

Čo sa týka konania obradu, všetko záleží od toho, či chcete civilný obrad, alebo uprednostníte obrad v kostole. V oboch prípadoch je potrebné dohodnúť predovšetkým čas a dátum.

Fotograf a hudba

Ak budete mať zarezervované miesto konania obradu a hostiny, ďalej je potrebné riešiť fotografa a hudbu. Výber svadobných obrúčok môže počkať. Dôležitejšie je najprv zarezervovať to, čo býva najrýchlejšie obsadzované, a to fotografa či hudbu. Pri výbere fotografa si najprv pozrite recenzie a fotografie, ktoré fotil. Pri výbere hudby si stanovte rozpočet. Na základe toho sa budete môcť rozhodnúť, či si vyberiete kapelu alebo uprednostníte DJ-a. Kapely sú ale podstatne drahšie ako DJ. Pri kapelách ale budete musieť myslieť na to, že tie poväčšine nehrávajú do rána, čiže aj tak si budete musieť hľadať niekoho, kto zastúpi kapelu.

Kvetinárstvo, kaderníčka, kozmetička

Následne pokračujte vo výbere kvetinárstva, ktoré vám spraví výzdobu. Potom sa pustite do hľadania kaderníčky. Rezerváciu termínu česania a líčenia je potrebné riešiť ihneď, aby sa vám ich podarilo časovo zladiť. Pri výbere kaderníčky a kozmetičky budú vždy rozhodovať referencie a odporúčania kamarátok – neviest, ktoré majú sobáš už za sebou.

Výber svadobných obrúčok

Potom, čo si zarezervujete kaderníčku, kvetinárstvo a kozmetičku, si spravte výber klenotníctiev, kde predávajú najkrajšie svadobné obrúčky. Výroba obrúčok nejaký čas potrvá, preto ani v prípade obrúčok neváhajte s objednávaním. Nezabúdajte ale, že svadobné obrúčky musíte zladiť k peknému zásnubnému prsteňu, ktorý vám dal váš budúci manžel.

Zdroj obrázka:

Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Predaj výrobkov z dvora. Čo by ste mali vedieť?
Úprava vody zabezpečí zdravšiu vodu v našich domácnostiach
Viete ako postupovať, ak chcete korektne ukončiť pracovný pomer?
Majiteľ značky BANDI ďakuje zdravotníkom a venuje im darček vo forme zľavy 50 percent
Tipy: Na čo myslieť pri kúpe auta?
Výhody rebrín na cvičenie a prečo si ich zadovážiť do domácnosti
Medová vzpruha z lesa
Dokonalé selfie? Takto sa to podarí

Ďalšie články na podobné témy

Svadba v záhrade? Prečo nie?!
Letná svadba
Zažiarte na vlastnej svadbe so šatami za minimum!
Zlaté šperky slávia veľkolepý návrat
Princ si vzal Meghan. Kto si vezme mňa?
Château Rúbaň rozprávkové miesto pre rozprávkovú svadbu
Týchto 5 rád vám zaručene pomôže zabudnúť na EX
Vďaka tomuto si vás okamžite zapamätá

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.