Chcete si dobre oddýchnuť za krátky čas?
25. 8. 2021 | PR Servis

Chcete si dobre oddýchnuť za krátky čas?

Každá z nás občas potrebuje (a zaslúži si) relaxačný wellness pobyt v nejakom luxusnom hoteli a s procedúrami, ktoré z vás spravia novú ženu. Tak prečo si takýto pobyt nedopriať? A ideálne čo najskôr?

Nemusíte tráviť v kúpeľoch dlhé týždne

Nemusí ísť pritom o liečebný pobyt na niekoľko týždňov. Kvalitne zregenerovať môžete aj počas predĺženého víkendu. Stačí si vybrať lokalitu, v ktorej svoj pobyt strávite. Horúcimi favoritmi by mohli byť skvelé wellness pobyty v Piešťanoch, ktoré vám ponúka Hotel Park.

Na výber máte niekoľko rôznych pobytových balíčkov aj v prípade, že nechcete pobyt dlhší ako na 4 noci. Alebo dokonca aj menej. Dostatok vytúženého relaxu si môžete dopriať aj v prípade pobytu len na 2 noci.

Pobytové balíčky pre každého

Aké pobytové balíčky teda Hotel Park Piešťany ponúka pre tie z vás, ktoré si chcú dopriať pobyt na menší počet nocí, ale stále chcú skutočne zrelaxovať a dopriať si dávku regenerácie?

Základným balíčkom je Relax pobyt na 2 noci, s ktorým získate okrem ubytovania a polpenzie aj voľný vstup do bazéna a fitness a hodinový vstup do saunového sveta. Nezabudli sme na procedúry? Tie v cene nie sú zahrnuté, čo vám otvára možnosť absolvovať také, po ktorých naozaj túžite. Samozrejmosťou je 20% zľava z ich cien.

Ak chcete mať procedúry naplánované, sú tu pre vás ďalšie tri pobytové balíčky. Wellness pobyt v dĺžke 2 – 4 nocí, v ktorého cene máte klasickú masáž, parafango zábal a oxygenoterapiu. Rozdiel oproti Relax pobytu je aj ten, že v cene máte 2 vstupy do saunového sveta.

V prípade, že túžite po väčšom množstve procedúr a chcete sa ubytovať na minimálne 3 noci, môžete si vybrať Harmony pobyt, ktorý sa ponúka práve v dĺžke 3, prípadne 4 nocí. Procedúry, ktoré sú pri tomto pobyte v cene, sú masáž lávovými kameňmi, champi indická masáž hlavy, perličkový kúpeľ prípadne hydromasážna vaňa, parafango zábal a oxygenoterapia alebo biolampa.

Posledný z pobytov na maximálne (a v tomto prípade konkrétne) 4 noci je pobyt nazvaný Imunoreštart. V tomto balíku máte v cene čiastočnú klasickú masáž, oxygenoterapiu alebo inhaláciu, nordic walking s fyzioterapeutkou, skupinové zdravotné cvičenie vo vode a dychové cvičenie.

Zdroj obrázka: Autor: AboutLife / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Dosiahnite bezchybnú pleť s BB Glow procedúrou: Výhody a použitie výrobkov Stayve
Mikrobylinky: Výhody Domáceho Pestovania
Dámsky ruksak nemusí byť nudný: ako ho skombinovať s outfitom?
Kuchyňa pre celú rodinu - tipy, ako navrhnúť multifunkčný priestor
Máte doma kutila a bude mať sviatok? Máme tipy na darčeky
Základné informácie o reumatoidnej artritíde
Revolúcia v starostlivosti o pleť: Vegánsky retinol a jeho účinky
Obuv patrí medzi najdôležitejšie časti turistickej výbavy

Ďalšie články na podobné témy

MYSLÍTE NA SVOJE ZDRAVIE? PORADÍME, AKO SI DOPRAJETE SPRÁVNY RELAX I NA JESEŇ
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Tara, tantrická masérka
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Chcete sa cítiť ako kráľovná? Navštívte kúpele v Turčianskych Tepliciach
6 super výhod saunovania
Chcete vyskúšať piešťanské kúpele? Vyberte si Hotel Park
Rýchle a chutné recepty pre jesennú barbecue party