Chcete si dobre oddýchnuť za krátky čas?
25. 8. 2021 | PR Servis

Chcete si dobre oddýchnuť za krátky čas?

Každá z nás občas potrebuje (a zaslúži si) relaxačný wellness pobyt v nejakom luxusnom hoteli a s procedúrami, ktoré z vás spravia novú ženu. Tak prečo si takýto pobyt nedopriať? A ideálne čo najskôr?

Nemusíte tráviť v kúpeľoch dlhé týždne

Nemusí ísť pritom o liečebný pobyt na niekoľko týždňov. Kvalitne zregenerovať môžete aj počas predĺženého víkendu. Stačí si vybrať lokalitu, v ktorej svoj pobyt strávite. Horúcimi favoritmi by mohli byť skvelé wellness pobyty v Piešťanoch, ktoré vám ponúka Hotel Park.

Na výber máte niekoľko rôznych pobytových balíčkov aj v prípade, že nechcete pobyt dlhší ako na 4 noci. Alebo dokonca aj menej. Dostatok vytúženého relaxu si môžete dopriať aj v prípade pobytu len na 2 noci.

Pobytové balíčky pre každého

Aké pobytové balíčky teda Hotel Park Piešťany ponúka pre tie z vás, ktoré si chcú dopriať pobyt na menší počet nocí, ale stále chcú skutočne zrelaxovať a dopriať si dávku regenerácie?

Základným balíčkom je Relax pobyt na 2 noci, s ktorým získate okrem ubytovania a polpenzie aj voľný vstup do bazéna a fitness a hodinový vstup do saunového sveta. Nezabudli sme na procedúry? Tie v cene nie sú zahrnuté, čo vám otvára možnosť absolvovať také, po ktorých naozaj túžite. Samozrejmosťou je 20% zľava z ich cien.

Ak chcete mať procedúry naplánované, sú tu pre vás ďalšie tri pobytové balíčky. Wellness pobyt v dĺžke 2 – 4 nocí, v ktorého cene máte klasickú masáž, parafango zábal a oxygenoterapiu. Rozdiel oproti Relax pobytu je aj ten, že v cene máte 2 vstupy do saunového sveta.

V prípade, že túžite po väčšom množstve procedúr a chcete sa ubytovať na minimálne 3 noci, môžete si vybrať Harmony pobyt, ktorý sa ponúka práve v dĺžke 3, prípadne 4 nocí. Procedúry, ktoré sú pri tomto pobyte v cene, sú masáž lávovými kameňmi, champi indická masáž hlavy, perličkový kúpeľ prípadne hydromasážna vaňa, parafango zábal a oxygenoterapia alebo biolampa.

Posledný z pobytov na maximálne (a v tomto prípade konkrétne) 4 noci je pobyt nazvaný Imunoreštart. V tomto balíku máte v cene čiastočnú klasickú masáž, oxygenoterapiu alebo inhaláciu, nordic walking s fyzioterapeutkou, skupinové zdravotné cvičenie vo vode a dychové cvičenie.

Zdroj obrázka: Autor: AboutLife / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Wobenzym s nami už 30 rokov
Vianočné know-how: Ako prežiť sviatky bez ťažoby na žalúdku?
Poznáte alternatívny spôsob bývania? Čo to je a aké možnosti máte?
Ako na skvelú postavu? Toto je 6 dôležitých faktorov, ktoré viete ovplyvniť a pomôžu vám
Ako napísať list Ježiškovi moderným spôsobom
S akými zdravotnými problémami vám môžu pomôcť CBD produkty?
Ako uľaviť dieťaťu pri zápale nosohltanu, tzv. soplíkom?
Chcete, aby aj počas pandémie malo vaše dieťa dostatočné vzdelanie?

Ďalšie články na podobné témy

MYSLÍTE NA SVOJE ZDRAVIE? PORADÍME, AKO SI DOPRAJETE SPRÁVNY RELAX I NA JESEŇ
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Tara, tantrická masérka
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Rýchle a chutné recepty pre jesennú barbecue party
Masážou k zdravým, pevným prsiam
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
Myslela som si, že sa bude dotýkať môjho tela, no pohladkaná bola hlavne moja duša. Skúsila som tantrickú masáž

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.