Lotosové anjelské karty potešia nielen ezoterikov
20. 5. 2021 | Redakcia

Lotosové anjelské karty potešia nielen ezoterikov

Niekedy nie je ľahké urobiť rozhodnutie, alebo spoznať, kde a prečo sa momentálne v živote nachádzame, a ktorou cestou sa vydať. Poznáme to všetky. Máme však každá z nás v sebe vlastné metódy a vnútorný návod, ako sa pri rozhodovaní vynájsť. Ak veríte, že vaša intuícia Vám dokáže odhaliť tajomstvá Vašej duše a nasmerovať vás v živote ďalej, môžu vám pomôcť napríklad aj Lotosové anjelské karty.

Hovorí autorka Bohumila Ďurišová:

Tieto karty sa odlišujú od všetkých produktov na trhu. S kartami to bolo tak. Ako majú vyzerať, fungovať, aké majú byť ich výkladové heslá, to všetko mi prišlo už niekedy v roku 2009. Niekedy som sa tejto vízii až čudovala... prečo práve toto? Ale nechala som sa viesť intuíciou, srdcom, Bohom... nazvime to, ako chceme. Dôverovala som, že robím tak, ako má byť. 

1920x1024-03_1621534698.jpg

Keď už bola napísaná brožúra, hľadala som niekoho, kto karty zhmotní aj vizuálne. Potrebovala som, aby ilustrátor i grafik cítili moje karty, ich posolstvo, ich symboliku. Nechcela som, aby napríklad pri hesle "Kostol" nakreslil kostolík nad dedinou... Odmietla som až 16 ilustrátorov, aj keď mnohí boli kvalitní, necítila som tam “TO” prepojenie. Toho pravého som nakoniec stretla na nezvyčajnom mieste - v posilňovni. :-)

lukas-hradecny_1621534698.jpg

Vypočula som si “náhodou” rozhovor môjho trénera a Lukáša Hradečného, mladého muža, ktorý sa vtedy len prednedávnom vyliečil z ťažkej choroby a získal dar kresby. Svoje emócie a pocity prejavoval v kresbe, a keď som ho poprosila o ukážku jeho tvorby, vedela som, že toto je ON. Dnes tento talentovaný mladý umelec tvorí sakrálne maľby, ktorými sa môžu potešiť napríklad pacienti v Nemocnici u Milosrdných bratov v Bratislave. 

lukas-2_1621534698.jpg

Verím, že karty si svojich majiteľov priťahujú samé. Lotosové Anjelské Karty prinášajú svojim majiteľom pohladenie, pozitívne nasmerovanie a radosť. Ak milujete rozbaľovať milé a výnimočné potešenia, ktoré nemá každý, potom sú pre Vás. 

Dostupné sú v slovenskom a českom jazyku. Zakúpiť si ich môžete v sieti slovenských i českých kníhkupectiev, alebo priamo Na stránkach Lotosových anjelských kariet!

A nájdete ich aj na Facebooku.

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autora Redakcia

Ako som schudla – Osobný príbeh plný inšpirácie
Letná starostlivosť o pleť - Ako pripraviť pleť na horúce dni
Letná romantika – Ako udržať vášeň a romantiku v dlhodobom vzťahu
Chudnutie do plaviek - Ako na to efektívne a zdravo?
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
DOD Centrum pohybu FitRužinov
Vianočná súťaž, ktorá poteší vaše srdce
Príbeh Markíza Moda Italiana: Rozhovor s Monikou Nemčokovou

Ďalšie články na podobné témy

Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha
Lotosové anjelské karty: novinka, ktorá sa zahrá s vašou intuíciou
Automatická kresba
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
Buddha nie je iba dizajnová záležitosť
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov