Mladá slovenka Natália uspela v arabskom svete a teraz prináša Dubaj do Bratislavy
27. 7. 2022 | PR Servis

Mladá slovenka Natália uspela v arabskom svete a teraz prináša Dubaj do Bratislavy

Ktorá z vás by nezatúžila sa aspoň raz pozrieť do jedného z najmodernejších miest na svete. Pokrok, unikátne stavby domov bohatých šejkov a ropných mandátov. Kto by aspoň raz nepodľahol takémuto kúzlu sveta Šaharazády.

Už len pri vyslovení názvu DUBAJ sa nám vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely ale aj tropické teploty. V tomto meste sa nikdy nudiť nebudete.  Či už ste slobodná, alebo ste si práve založili rodinu a či máte seniorský vek.

Nie všade na svete má človek možnosť vidieť pohromade tak veľa vychytených projektov , od  známym značiek Cavalli, Armani, Fendi, Versace ,  ktoré prepožičali svoje mená napríklad aj nádherným  ultraluxusným Cavalli vilám neďaleko golfového ihriska Donalda Trumpa s dvanástimi  parkovacími miestami, so spálňou o rozlohe 50 m2 vnútornými kinami, saunami a ďalšími luxusnými doplnkami.  Investori si tu kupujú aj luxusné apartmány, kde cena začína od 2,5 milióna eur väčšinou na  vyšších poschodiach s nadštandardnými službami  medzi iným s infinity pool a či cigarovým kútikom.  

Ak sa vám takáto predstava páči a dokonca by ste si vedeli predstaviť sa v tomto arabskom  meste  usadiť alebo si aspoň zadovážiť  nehnuteľnosť, tak  si nechajte poradiť od odborníkov. 

natalia_1658919397.jpg

Jednou z nich je Ing. Natália Lehotská - Amin, ktorá začala pracovať a žiť v Dubaji už pred viac ako dekádou a dokázala sa uplatnit u najväčších Dubajských developerov na pozíciach, kde sa vtedy nedostal žiadny Európan a nie to ešte žena. Vďaka tomu, že sa dokázala dostať na prvé pozície v predajoch z viac, ako 400 pracovníkov jej otvorili dvere na manažerské funkcie. Vďaka tomu pozná oproti realitným agentom aj pozadie developerstva a vie pomôcť klientom vybrať kvalitnú nehnuteľnosť. Agenti a agentky vedia len to čo ich naučia na školeniach a preto pri jej spoločnosti máte istotu, že sa dozviete aj zákulisné informácie. Zároveň chcela pre klientov ponúknuť kompletné služby, kde patrí nákup a predaj nehnuteľností, kratkodobý a dlhodobý prenájom ich nehnuteľnosti, prerábanie a zariadovanie apartmánov a vil, zakladanie spoločností a investorských víz, až po zmenáreň kryptomien.

Realitná spoločnosť PLATINUM SQUARE so sídlom v Dubaji,  ktorú založila Slovenka, organizuje cez víkend 30 -31. 7. 2022 event na ktorom sa dozviete viac o metropole Blízkeho východu, ale možno domov odídete so zaujímavým kontraktom.

Okrem toho sa môžete tešiť  na špeciálne  ponuky ale aj predplatené letenky a pobyty v 5 hviezdičkových hoteloch. Ak patríte medzi milovníčky luxusu tento príďte si vychutnať bohatý program a možno sa vás táto myšlienka nadchne tak , že sa natrvalo usadíte v  ultraluxusnom prostredí , ktoré Dubaj ponúka.

Lákadlom budú nehnuteľnosti od 100 000,-Eur a môže sa stať že výhľad na Burj Al Arab a či Burj Khalifu už nebude na vás vyskakovať iba zo sociálnych sietí z postov cestovateľov ale že si ho budete môcť vychutnať kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností z vlastného apartmánu. Domov môžete so stretnutia už tento víkend odísť zo zmluvou na jednu s takýchto Dubajských nehnuteľností.

Podrobné informácie a registráciu nájdete na stránke eventu: https://platinumsquare.sk/event/

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Aj sociálne siete vám môžu pomôcť nájsť prácu – 7 skvelých tipov prečo si zriadiť profesionálny účet
Novoročné predsavzatia? Žiadny problém! Takto sa vám podarí splniť to, čo si zaumienite
5 pravidiel úspešnej podnikateľky
Naučte sa konečne angličtinu
Naozaj nás spravia peniaze šťastnejšími?
Krásnej žene záleží len na peniazoch
Poďme sa zoznámiť: Gabriela
Petr Kopčil: Problém ľudí je to, že nie sú pripravení na úspech.