Spln a jeho vplyv na znamenia a horoskop! Buďte pripravení.
31. 5. 2021 | PR Servis

Spln a jeho vplyv na znamenia a horoskop! Buďte pripravení.

Spln a jeho vplyv na charakter človeka, je pre nás záhadou už od dávnych čias. EZO-TV si pre Vás pripravilo článok o tom, ako táto mesačná fáza dopadá na jednotlivé znamenia zverokruhu, a akú úlohu vo Vašich povahových črtách hrá horoskop.

Mesiac a jeho rola v ezoterike.

Mesiac hraje dôležitú rolu v tom akí sme. Z astrologického hľadiska, je mesačné znamenie neodlúčiteľnou súčasťou Vášho horoskopu. Mesiac dodáva Vašim emóciám a povahe istú formu, typickú len pre Vás. Ovplyvňuje Vaše najhlbšie priania a pocit bezpečia.

A tak ako samotný Mesiac, tak aj jeho fázy vplývajú na naše rozhodnutia, náladu a energie. Neovplyvňujú nás ale rovnako. Niektoré znamenie pociťujú lunárny efekt Splnu silnejšie a nedokážu počas tohto obdobia ani oči zažmúriť, zatiaľ čo iné znamenia tento problém nepoznajú. 

Znamenie, ktoré sú ovplyvnené Splnom najsilnejšie.

Baran

Barani bývajú pracovití a niekedy sa zdá, že ich pri práci nič nezastaví. Často sa ale stáva, že sú prepracovaní. Spln v nich avšak evokuje túžbu po oddychu a leňošení. Je to aj obdobím prudkých emočných výlevov. Môže sa stať, že sú nesmierne žiarliví, neurotickí a vyčítaví. 

Váhy

Udržať harmóniu a rovnováhu vyžaduje veľa energie. Spln dokáže Váhy rozhodiť veľmi jednoducho. Táto nerovnováha dokáže spôsobiť v človeku návaly negatívnych myšlienok a seba nenávisti. Vedzte, že je to len dočasné. 

Strelec

Najotvorenejšie znamenie zverokruhu, no taktiež aj najcitlivejšie. Spln na ľudí v strelcovi dokáže spustiť nekonečný plač. Toto znamenie sa dokonca môže cítiť paranoidne  a ohrozene všetkým naokolo. Ak ste avšak kreatívny typ, tvorte. Je to totižto ideálnym obdobím, keď Vám Vaše emócie dokážu slúžiť ako umelecká múza.

Kozorožec

Ak máte pocit, že nikde nie ste doma, je to len lunárnym efektom. Nezúfajte a neupadajte to frustrácie. Radšej využite energiu na zmeny, ktoré už tak dlho plánujete, či už doma, alebo v práci. Táto mesačná fáza je plodným časom pre spisovateľov.

Znamenia horoskopu, ktoré pociťujú Spln menej.

Býk

Pre Vás, je obdobie Splnu ideálnym časom investovania peňazí alebo dokonca posunutia Vášho vzťahu o level vyššie. 

Blíženci

Spln na Vás pôsobí veľmi pozitívne, čo sa týka pamäte. Ak ste študent, využite toto obdobie na učenie. Informácie si počas tohto večera zapamätáte oveľa rýchlejšie. Je to taktiež aj časom, keď sa cítite najviac sebavedomí a šťastní. 

Lev

V tento deň máte toľko energie, že by ste ju kľudne mohli rozdávať. Vaša kreativita nepozná zábran a máte pocit, že všetko, čo si zaumienite aj dosiahnete. Je to najideálnejšie obdobie si ísť za tým, čo chcete a nebáť sa. 

Panna 

Všetko musí byť tak ako má, nalinajkované a zorganizované. Máte dostatok energie na to aby ste tak učinili. 

Ryby

Emočne ste na tom labilnejšie ako niektoré iné znamenia. Dávajte si pozor na slová aby ste niekomu nezámerne neublížili.

Veríme, že ste sa vo Vašom znamení horoskopu možno aj našli. Neboli by ste jedinými. Spln je fenomenálny jav, a my sme nim úplne pobláznení. EZO-TV Vám odpovie na akékoľvek otázky, čo sa týka či už tohto záhadného javu, alebo jeho vplyve na Vaše znamenie. Neváhajte a ozvite sa nám.

 

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Channeling: Objavte tajomnú cestu sebaspoznania!
Horoskop predpovie nám úspešnú kariéru alebo šťastie v láske?
Automatická kresba
Sila odpúšťania je liečivá
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka