Channeling: Objavte tajomnú cestu sebaspoznania!
29. 10. 2020 | PR Servis

Channeling: Objavte tajomnú cestu sebaspoznania!

Viete si predstaviť, že zakaždým, keď sa ocitnete na rázcestí… Zakaždým, keď vás vaša myseľ nenechá spať a dookola v mysli prehodnocujete všetky možné varianty vášho rozhodnutia… Zakaždým, keď si neviete rady… By ste odrazu mali možnosť získať odpoveď na každú vašu otázku? Viete si to vôbec predstaviť? 

V tomto článku vás pozývam na malé dobrodružstvo. Hovorím malé, pretože slovami nedokážem opísať, čo všetko sa v mojom živote zmenilo rozhodnutím venovať sa komunikácii s vedomím a Bytosťami svetla. Pozývam vás teda do reality, kde je možné komunikovať a prijímať odpovede, informácie a liečenie od vášho vyššieho ja, Bytostí alebo priamo od Zdroja. Chápem, že na prvý pohľad to môže znieť možno až strašidelne. Nenechajte sa však zmiasť, pretože po malej ochutnávke vám to možno príde byť prirodzenejšie, než si dokážete predstaviť. 

Či už sa teda venujete duchovnému rozvoju alebo je to pre vás úplná novinka, rada by som vám predstavila možnosť vnímať, pozorovať a prijímať energetický prínos, či informácie “spoza tejto reality”. Keď som s channellovaním začínala ja, vôbec som nevedela, čo od toho čakať. Pred očami mi prebehli asi všetky hororové scenáre, ktoré som teda vôbec netúžila vidieť naživo! :) Bolo to však úplne iné, než som čakala… 

Predstavte si objatie plné lásky a porozumenia. Stretnutie, kde môžete prijímať liečenie a rozpúšťať akékoľvek emócie, pocity, či strachy. 

Znovunájdenie samej seba a svojej hodnoty. Komunikácia a stretnutie s týmito láskavými Bytosťami prináša vedomie o tom, kým v skutočnosti sme a aký potenciál v nás drieme. Nielenže nám prichádzajú na pomoc v tých najťažších chvíľach, ale taktiež nám pripomínajú oslavovať naše úspechy. Stoja pri nás, po našom boku, kedykoľvek ich potrebujeme a sú pripravení posvietiť nám na cestu životom a zodpovedať otázky, ktoré nás ťažia.

channeling-1_1603959652.jpg

A teraz si predstavte, že pri každom životnom rozhodnutí, by ste mali niekoho, kto vám dokáže ihneď poradiť, a to vždy pre vaše najvyššie dobro!

“Odísť z práce a nájsť si niečo iné? Alebo ostať v tej starej?”

“Je tento vzťah pre mňa darom alebo prekliatím?”

“Čo by som vlastne v živote mala robiť?”

Aké by to bolo, ak by sme mali tak jasnú intuíciu a vedomie o tom, čo je pre nás to správne? Aké by to bolo, keby sme všetky tie starosti a čas, ktorý strávime uvažovaním, rozhodovaním a trápením sa, proste vymenili za to, aby sme mohli žiť a nestrácať čas tým, čím nemusíme? Neviem ako pre vás, ale pre mňa to ešte pred pár rokmi znelo úplne nereálne.

Rada vám prezradím tajomstvo. Vôbec to nie je také ťažké ako sa zdá!

Práve naopak, každý z nás máme možnosť vnímať odpovede nielen od nášho vyššieho ja, ale tiež od iných bytostí, ktoré nás sprevádzajú v našom živote, podporujú nás a akceptujú v akejkoľvek situácii.

channeling-2_1603959652.jpg

Možno si práve hovoríte, že na to nemáte.

Možno si hovoríte, že takéto schopnosti majú iba vyvolení!

Ja by som vám ale rada oponovala :)

Keď som s channellovaním a spájaním sa s Bytosťami svetla začala, ani som netušila do čoho sa púšťam. Odpovede na moje otázky však začali nečakane plynúť… Najskôr to bol nezastaviteľný prúd slov na papier a neskôr si tieto slová žiadali byť priamo povedané.

Každý z nás má schopnosť a možnosť prehĺbiť túto komunikáciu, no nie každý si verí natoľko, aby urobil prvý krok. 

Po čase som zistila, že channellovať len pre seba a mojich klientov už nestačí a mojou túžbou bolo ukázať ľuďom, ktorí sa o túto tému zaujímajú, ako v sebe tento dar rozvinúť. A tak som vytvorila 21 dňový program, ktorý je určený pre úplných začiatočníkov ale aj pokročilých na prehĺbenie ich schopností.

Pri tvorbe tohto programu som jednoducho následovala energiu, informácie a slová, ktoré mi Bytosti ponúkli. Aj napriek tomu, že som netušila, čo to vytvorí, účastníčky tohto programu mi odrazu písali, ako sa ich celý život zmenil a mení sa dodnes. Každá oblasť ich života odrazu začala rozkvitať a tieto dámy začali kvitnúť a žiariť ešte viac.

Tieto témy vás buď chytia za srdce, a jednoducho vám dajú najavo, že je to pre vás alebo nie. Každá odpoveď je v poriadku.

Ak je tam ale najmenšia túžba skúsiť vnímať túto láskavú a liečivú energiu, pozývam vás pozrieť si nahrávku z webináru “Channellovanie a ako na to?”

channeling-3_1603959652.jpg

Čo hovoria o programe channellovania účastníčky?

Kurz mi velmi pomohl. Dosud jsem se nikdy o komunikaci vědomě nesnažila, jelikož jsem si myslela, že se to týká jen vyvolených a to já přeci nejsem :-). Díky Nikoletky meditacím, videím a láskyplné skupince jsem začala pomalu otevírat dvířka i já. Moc děkuji Nikoletce za odvahu vykročit vpřed a následovat energii tam, kde jí je nejlíp. Tento kurz vytvořil mnoho u nás všech a vnímám to jako začátek.

Monika K

Ale ta láskyplná podporující energie tohoto společenství a hlavně Nikoletky a nádherné meditace, při nichž se úplně celá rozplývám a vznáším v prostoru neskutečné laskavosti a přijetí a tlačí se mi slzy do očí vděkem a radostí nad tím, jak se vlastně vracím domů, mi říkají, že ano.

Zita S

Keď som na internete niekedy čítala že niekto chanelloval, som si myslela že si vymýšľa a chce byť len zaujímavý. Tak teraz už viem, že to je skutočne možné a môžem aj ja prijímať správy od svetelných bytostí

Iveta BMožnosť pridať sa s 30% zľavou do 3.11.2020, nenechajte si ujsť túto príležitosť :)
Kurz sa začína 11.11.2020.
 

Pre milovníkov meditácií som pripravila zopár nahrávok, ktoré si na mojej webovej stránke môžeš zadarmo stiahnuť tu.

Nikoleta

channeling-4_1603959659.jpg

Certifikovaná facilitátorka, terapeutka a žena, ktorej najväčšou túžbou je ukázať ľuďom ich potenciál a rozmanitosť možností, ako ho naplniť. Miluje objavovať nové možnosti a ukazovať ostatným, že sa to dá :) Všetka moc a sila drieme v tebe, tak ju nezahoď.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Spln a jeho vplyv na znamenia a horoskop! Buďte pripravení.
Automatická kresba
Sila odpúšťania je liečivá
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha