Plánujete cvičiť doma? Toto vybavenie vám nesmie chýbať
15. 2. 2021 | PR Servis

Plánujete cvičiť doma? Toto vybavenie vám nesmie chýbať

Kvôli pandémii trávime viac času doma a to sa bohužiaľ odzrkadľuje aj na našich postavách. Mnohé ženy práve kvôli minimu pohybu začali priberať a uvedomujú si, že ak chcú do leta peknú postavu, musia pre to spraviť niečo už teraz. Ak plánujete cvičiť doma, toto vybavenie vám nesmie doma chýbať.

Pohodlné športové tričko

Ak plánujete cvičiť doma, odporúčame necvičiť v tričkách z umelých materiálov, ale uprednostňujte funkčné športové tričká, alebo športové tričká zo 100% bavlny. Odolný materiál vám zaručí maximálne pohodlie, komfort pri cvičení. Potrebné je skvelé odvetrávanie potu.

Odporúčame vyberať správnu veľkosť. Vyberajte si také akurát – nesmie byť príliš voľné, ani príliš tesné. Obmedzovalo by vás pri cvičení a to určite nechcete.

Zaujať vás môže športové Nebbia tričko. Vyrábajú sa z kvalitného odolného materiálu a dajú sa nosiť nielen k legínam na cvičenie, ale môžete ich vynosiť napríklad aj k teplákom, či k džínsom.

Fitness rukavice

Ak budete pri cvičení využívať činky, či posilňovacie stroje, odporúčame vám mať po ruke fitness rukavice. Vyhnete sa tak pľuzgierom, začervenanej pokožke na dlani pri cvičení. Zároveň budú skvele sať pot z dlaní, čím zabránia nepríjemným úrazom pri cvičení, napríklad pri cvičení s činkami. Nové fitness rukavice vysokej kvality vám zaručia bezproblémové cvičenie v domácom prostredí. Vo fitness centrách vás zase chránia pred baktériami a vírusmi, ktoré sa zachytávajú na povrchu cvičiacich strojov.

Posilňovacie gumy a cvičiace podložky

Ak plánujete cvičiť doma, okrem športového trička a fitness rukavíc odporúčame kúpiť posilňovacie gumy a cvičiace podložky. Na cvičiach podložkách môžete robiť základné cviky a posilňovacie gumy vám umožnia posilniť všetky svaly na tele, a to použitím správnych kombinácií cvikov. Posilňovacie gumy sú dobrou cvičiacou pomôckou, ktorá zaberá minimum miesta.

Zdroj obrázka: Autor:antoniodiaz  / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Viete, pre koho je určená mladomanželská pôžička a ako si ju vybaviť?
Kedy a ako nosiť rúška a ako sa o ne starať?
Tipy, ako naučiť deti zásady bezpečnosti na cestách
Štýlová aj v zime? Máme zateplené zimné tenisky
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Viete, ako by ste si mohli predĺžiť životnosť práčky?
Majte v kuchyni len to najnutnejšie a vytvorte si v tom systém
Ako zvládnuť home office a byť produktívna?

Ďalšie články na podobné témy

Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Cvičíte pre radosť... alebo?
Nosenie venušiných guličiek - športová aktivita, do ktorej sa jednoducho zamilujete
Cyklické chudnutie
Cvičme v rytme zábavy - bungee workout
Ako sa cvičí jóga v Malackách
Červená šošovica v kuchyni - zázrak na chudnutie i pre zdravie
Chcete schudnúť? Pridajte tieto príjemné veci!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.