Čo všetko vám už teraz navodí typickú vianočnú atmosféru?
10. 12. 2020 | PR Servis

Čo všetko vám už teraz navodí typickú vianočnú atmosféru?

Vianočné sviatky sú onedlho tu. Už cítite závan Vianoc v uliciach, v obchodných centrách, v televízii, ale stále ho necítite doma? Je načase vytvoriť si vianočnú atmosféru aj doma. Advent sa už začal a Vianoce sú za chvíľu tu! Čo všetko vám ale už teraz navodí typickú vianočnú atmosféru?

Vianočný obrus, behúň

Ak máte adventný veniec v kuchyni na jedálenskom stole, odporúčame vám dávať na stôl už aj vianočný obrus, behúň. Nemusíte ešte dávať typické vianočné prestieranie, ktoré si dávate na Štedrý deň, ale aj klasický bavlnený obrus s vianočnými motívmi určite poteší.

Ak preferujete skôr behúne, môžete si zvoliť skôr behúň. Takto aspoň vyniknú všetky moderné jedálenské stoly, vrátane toho vášho.

Čečina

Čečina do vázy s vianočnými ozdobami vám už teraz krásne rozvonia a ozdobí interiér domácnosti. Práve čečina vám už teraz navodí typickú vianočnú atmosféru. Nevadí, že vám ešte do Vianoc opadá. Vždy je možnosť ísť si zobrať do hory novú, ktorú následne ozdobíte peknými vianočnými dekoráciami. Odporúčame ju zdobiť malými guličkami, alebo napríklad slamenými dekoráciami, či háčkovanými dekoráciami.

Látkové figúrky

Látkové figúrky, postavičky s vianočným motívom vám tiež navodia typickú vianočnú atmosféru. Odporúčame vám umiestniť ich do predsiene, ale aj do obývačky, kde prijímate návštevy a kde si ich tak aj vaše návštevy všimnú.

Mikuláš, trpaslíci, ale aj sob, či snehuliaci sú pekné figúrky, ktoré pekne vyniknú v každej domácnosti. Čo tak si ich ešte pred príchodom Vianoc zaobstarať?

Dekoračné vankúše s vianočnými motívmi

Typickú vianočnú atmosféru vám už teraz navodia dekoračné vankúše s vianočnými motívmi. Vankúše ladené v bielej, červenej, zelenej, striebornej, či zlatej farbe s vianočnými motívmi môžete dávať do obývačky na sedaciu súpravu, na relaxačné kreslá, či trebárs aj na detské postele, či manželské postele.

Zdroj obrázka:  Autor: Gudrun Muenz / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

Vianočné know-how: Ako prežiť sviatky bez ťažoby na žalúdku?
Jesenné tipy na posilnenie imunity
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Ako zahnať jesenný splín?
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
Prvá pomoc pri spálenej pokožke
Od prekyslenia k rovnováhe pomocou troch jednoduchých zásad