Prečo potrebujeme, aby boli Bradley a Lady Gaga skutočný pár?
7. 3. 2019 | Gabriela

Prečo potrebujeme, aby boli Bradley a Lady Gaga skutočný pár?

Ešte máme v čerstvej pamäti dlho očakávané odovzdávanie Oskarov a fanúšikovia filmu The Star is Born sa už nevedeli dočkať spoločného vystúpenia speváčky Lady Gaga a herca Bradleyho Coopera, počas ktorého mali zaspievať pieseň “Shallow”. A nielen to! Mnoho ľudí na sociálnych sieťach ešte pred samotným podujatím rozoberalo vzťah medzi oboma hlavnými protagonistami. 

Virtuálny svet bol touto témou doslova zaplavený. Väčšina sa odvolávala na akúsi “chémiu” a je jasné, že medzi nimi musí byť  určitá náklonnosť a možno aj láska. Každopádne ľudia “hltali” všetko, čo sa o nich dvoch napísalo.  Ale chceli ešte viac. A to sa splnilo práve počas odovzdávania vzácnych sošiek. 

Počas oskarového večera Lady Gaga a Bradley Cooper splnili všetky očakávania a spoločne zaspievali skladbu "Shallow". Speváčka sa usadila za klavír a herec sa zase chytil mikrofónu. Spočiatku nič nezvyčajné. Ale v jednom momente, pri opakovaní refrénu, Bradley prešiel okolo klavíra a prisadol si na lavičku k Lady Gaga. A potom sa k nej naklonil, čo mu opätovala. V spoločnej blízkosti so zatvorenými očami potom dospievali pieseň. Vystúpenie sa vyslúžilo obrovskú odozvu u prítomného publika, ale aj verejnosti.  

Viacero ľudí naň reagovalo slovami, že išlo o verejné vyznanie lásky. Pričom sa odvolávali na akési “chemické spojenie” a ešte viac zostali presvedčení, že patria k sebe. Dokonca písali komentáre typu: “Mali by sa pobozkať.” Ani jeden z fanúšikov pri tom nepomyslel na Cooperovu priateľku, Irinu Shayk, ktorá bola na odovzdávaní Oscarov spolu s ním.

adults-affection-couple-984944_1551904324.jpg

Prečo tak veľmi túžime vidieť ich vzájomnú lásku?

Čo je za tým, že potrebujeme potvrdiť šťastie dvoch ľudí, o ktorých vlastne nič nevieme? Túto otázku si kládli aj mnohí psychológovia. A jedna z nich, Andrea Goeglein, PhD.., tvrdí, že o týchto dvoch protagonistov vôbec nejde. Ľudia v tomto prípade nie sú fixovaní na vzťah medzi Bradleym a Lady Gaga. Sú orientovaní na seba. Vyžadujú to, čo chcú mať vo svojich vlastných životoch a nedostáva sa im toho. Spomínaná “chémia” medzi Lady Gaga a Cooperom im pripomína pravú romantickú lásku a chcú, aby viedla k niečomu hlbšiemu. 

Každopádne niet pochýb o tom, že medzi hercom a speváčkou existuje vzájomný rešpekt a hlboká úcta alebo vďačnosť. Dôkazom je aj to, že sa počas prevzatia ceny za najlepšiu originálnu pieseň, poďakovala svojmu hereckému kolegovi a povedala: "Bradley, na tejto planéte neexistuje jediný človek, ktorý by mohol pieseň Shallow spievať so mnou, len ty. Ďakujem, že si v nás veril.”

V ďalších rozhovoroch, ktoré Lady Gaga po Oskaroch absolvovala musela neustále odpovedať na otázky týkajúce sa jej vzťahu s hercom. Viditeľne ide o tému, ktorá ju už otravuje (prevrátila oči, akonáhle sa je na to spýtali). A preto sociálne siete označila za “toalety” súčasného sveta. Ich spoločné vystúpenie komentovala slovami, že išlo o romantickú pesničku a je potrebné ju prezentovať takýmto spôsobom. Nič viac. Aj napriek uvedenému vyhláseniu, nie je možné zabrániť rôznym klebetám. Najmä ak ide o obľúbené celebrity. 

Ilustračný obrázok: pexels.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Pôst ako nová výzva k zmene!
Psychológovia odpovedajú: Prečo všetko "googlime"!?
Ako sa rozhodujeme a ako premýšľame? Odhaľte tajomstvo mysle!
Umelé riasy bez lepidla: poznáte ich?
Doprajte si kvalitný spánok a zapamätáte si viac!
Prečo máme tendenciu veriť v hoaxy - nepodložené informácie?
10 najčastejších príznakov, vďaka ktorým odhalíte manipulátora
Budú aplikácie pre duševné zdravie efektívnou alternatívou, keď si nebudete môcť dovoliť terapiu?

Ďalšie články na podobné témy

Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Láska a iné závislosti
Partner mi nedokáže povedať, že ma ľúbi. Čo sa za tým skrýva?
Odkiaľ vlastne prišiel Valentín?
Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?
Užite si február naplno nielen na Valentína!
Ľudia nám vraj nastavujú zrkadlo. Ale čo keď sa v ňom nevidím?
Zoznamky (nie)len pre osamelé

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.