Prečo potrebujeme, aby boli Bradley a Lady Gaga skutočný pár?
7. 3. 2019 | Gabriela

Prečo potrebujeme, aby boli Bradley a Lady Gaga skutočný pár?

Ešte máme v čerstvej pamäti dlho očakávané odovzdávanie Oskarov a fanúšikovia filmu The Star is Born sa už nevedeli dočkať spoločného vystúpenia speváčky Lady Gaga a herca Bradleyho Coopera, počas ktorého mali zaspievať pieseň “Shallow”. A nielen to! Mnoho ľudí na sociálnych sieťach ešte pred samotným podujatím rozoberalo vzťah medzi oboma hlavnými protagonistami. 

Virtuálny svet bol touto témou doslova zaplavený. Väčšina sa odvolávala na akúsi “chémiu” a je jasné, že medzi nimi musí byť  určitá náklonnosť a možno aj láska. Každopádne ľudia “hltali” všetko, čo sa o nich dvoch napísalo.  Ale chceli ešte viac. A to sa splnilo práve počas odovzdávania vzácnych sošiek. 

Počas oskarového večera Lady Gaga a Bradley Cooper splnili všetky očakávania a spoločne zaspievali skladbu "Shallow". Speváčka sa usadila za klavír a herec sa zase chytil mikrofónu. Spočiatku nič nezvyčajné. Ale v jednom momente, pri opakovaní refrénu, Bradley prešiel okolo klavíra a prisadol si na lavičku k Lady Gaga. A potom sa k nej naklonil, čo mu opätovala. V spoločnej blízkosti so zatvorenými očami potom dospievali pieseň. Vystúpenie sa vyslúžilo obrovskú odozvu u prítomného publika, ale aj verejnosti.  

Viacero ľudí naň reagovalo slovami, že išlo o verejné vyznanie lásky. Pričom sa odvolávali na akési “chemické spojenie” a ešte viac zostali presvedčení, že patria k sebe. Dokonca písali komentáre typu: “Mali by sa pobozkať.” Ani jeden z fanúšikov pri tom nepomyslel na Cooperovu priateľku, Irinu Shayk, ktorá bola na odovzdávaní Oscarov spolu s ním.

adults-affection-couple-984944_1551904324.jpg

Prečo tak veľmi túžime vidieť ich vzájomnú lásku?

Čo je za tým, že potrebujeme potvrdiť šťastie dvoch ľudí, o ktorých vlastne nič nevieme? Túto otázku si kládli aj mnohí psychológovia. A jedna z nich, Andrea Goeglein, PhD.., tvrdí, že o týchto dvoch protagonistov vôbec nejde. Ľudia v tomto prípade nie sú fixovaní na vzťah medzi Bradleym a Lady Gaga. Sú orientovaní na seba. Vyžadujú to, čo chcú mať vo svojich vlastných životoch a nedostáva sa im toho. Spomínaná “chémia” medzi Lady Gaga a Cooperom im pripomína pravú romantickú lásku a chcú, aby viedla k niečomu hlbšiemu. 

Každopádne niet pochýb o tom, že medzi hercom a speváčkou existuje vzájomný rešpekt a hlboká úcta alebo vďačnosť. Dôkazom je aj to, že sa počas prevzatia ceny za najlepšiu originálnu pieseň, poďakovala svojmu hereckému kolegovi a povedala: "Bradley, na tejto planéte neexistuje jediný človek, ktorý by mohol pieseň Shallow spievať so mnou, len ty. Ďakujem, že si v nás veril.”

V ďalších rozhovoroch, ktoré Lady Gaga po Oskaroch absolvovala musela neustále odpovedať na otázky týkajúce sa jej vzťahu s hercom. Viditeľne ide o tému, ktorá ju už otravuje (prevrátila oči, akonáhle sa je na to spýtali). A preto sociálne siete označila za “toalety” súčasného sveta. Ich spoločné vystúpenie komentovala slovami, že išlo o romantickú pesničku a je potrebné ju prezentovať takýmto spôsobom. Nič viac. Aj napriek uvedenému vyhláseniu, nie je možné zabrániť rôznym klebetám. Najmä ak ide o obľúbené celebrity. 

Ilustračný obrázok: pexels.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život
Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Novoročné ciele: Ako si ich nastaviť a konečne nezlyhať!

Ďalšie články na podobné témy

Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Láska a iné závislosti
Partner mi nedokáže povedať, že ma ľúbi. Čo sa za tým skrýva?
Odkiaľ vlastne prišiel Valentín?
Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?
Užite si február naplno nielen na Valentína!
Ľudia nám vraj nastavujú zrkadlo. Ale čo keď sa v ňom nevidím?
Zoznamky (nie)len pre osamelé

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.