Pán Božský existuje. To len my nie sme ako Carrie
17. 6. 2020 | Paťka

Pán Božský existuje. To len my nie sme ako Carrie

Kedy naposledy ste videli Sex v meste? Nie je to tak dávno? Pamätáte si, ako ste závideli Carrie jej skvelý život, počas ktorého si užívala obedy a párty so svojimi kamarátkami a nespútané chvíle plné dokonalého sexu s pánom Božským? Aj vy môžete byť na jej mieste. Ale musíte sa tak aj začať správať.

Pán Božský je vysoký, dobre zabezpečený muž, ktorý, ako už zo seriálu nám je známe, miluje romantiku, dobré jedlo a sex. Čo viac by žena potrebovala? Carrie je krásna, štíhla novinárka, ktorá miluje drahé oblečenie a ešte viac topánky. Na jej nôžku sadnú všetky druhy a vo všetkom vyzerá priam dokonale. 

valerie-elash-yuvoizzrxaa-unsplash_1592335969.jpg

Ich cesty sa vďaka niekoľkým náhodám pretli, až spolu vytvorili pár. Ich vzťah sa však nezakladal spočiatku na citoch, ale na sexe. Najskôr si myslela, že pána Božského opantá a budú mať spolu šťastnú a spokojnú rodinu. Po pár dieloch sme sa však dozvedeli, že pán Božský nie je až taký Božský ako sa na prvý pohľad zdá. Mohlo sa to celé až tak skomplikovať? 

Ako by sme si mohli uloviť a ponechať takéhoto muža?

Nebude to jednoduché. Nezávislí a úspešní muži okolo štyridsiatky ako je pán Božský, nie sú už takí jednoduchí. Potrpia si na slušné správanie a hlavne na to, aby bola žena najmä ženská. Ženskosť sa však často z našich ženských tiel postupne vytráca a my sa stávame viac ,,mužskými". Nenosíme sukne, šaty a v neposlednom rade lodičky! A ani ich vlastne nevieme nosiť so ženskou prirodzenosťou. 

caitlyn-wilson-2-awvjzctla-unsplash_1592335973.jpg

Sami veľmi dobre vieme, že lodičky urobia z vašej postavy neodolateľnú v priebehu pár sekúnd a napriek tomu si ich dopierame! Áno, bolia nás v nich nohy, ale stojí to za nájdenie si niekoho, kto si nás bude tak rozmaznávať, no nie?

Čo ďalšie robila Carrie a my nie?

Chodila sa baviť do klubov! Nemusíte ísť hneď teraz vymetať každý klub. Úplne postačí, ak sa budete chodiť baviť vonku s kamarátkami a budete si užívať život. Pána Božského predsa  žiadna nestretla doma.

Náš tip: Carrie pravidelne dbala o svoju vizáž. Nenosila kilá make-upu. Mala vždy zvýraznené iba podstatné črty tváre a ostatné nechala na svoj pohľad, ktorý roztápal všetkých divákov, nielen mužov. 

imani-bahati-l1klswdclyq-unsplash_1592335971.jpg

Neprežierala sa, ale dopriala si

Videli ste niekedy Carrie prežierať sa? My nie. Vždy si dopriala kvalitné jedlo ale v malom množstve. To isté platilo aj pri alkohole. Dopriala si pár drinkov ale len dovtedy, dokým vládala. Samantha, tá bola v seriáli bola samostatná kategória. 

Vždy si udržiavala svoj šarm. Spomeňte si na to ako kráčala. Priam sa na tých opätkoch vznášala! Spomínate si na to, kedy naposledy ste takto chodili? Nie? Musíte to napraviť. 

Na jedno netreba stále zabúdať. Bol to iba seriál. Niekto vopred určil charakter postáv, napísal scenár a vybrali sa dokonalí herci. No na druhej strane netreba zabúdať ani na to, že len my ovplyvňujeme to, kým sme. Prečo by sme sa potom nemohli cítiť viac žensky a aspoň trošku ako kultová Carrie?

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete
Prestaňme sa vyhovárať a začnime žiť
Úspešné chudnutie: Začať od pondelka sa nie vždy vypláca
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť

Ďalšie články na podobné témy

Oslávte Valentína doma a naservírujte si francúzsku kuchyňu
Aké darčeky my ženy od partnerov najčastejšie vyžadujeme?
3 otázky, ktoré si o svojom vzťahu teraz určite neklaďte
Máj mesiac lásky: čo ak nie ste na „zamilovanej vlne“?
Rande po rokoch? Prečo nie?
Blíži sa čas letných románikov, prežite ich naplno
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Týchto 5 rád vám zaručene pomôže zabudnúť na EX

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.