Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť
1. 6. 2020 | Paťka

Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť

Táto téma je veľmi chúlostivá a nájdete o nej len veľmi málo informácií. Sex nemusí vždy predstavovať iba slasť a vzrušenie, ale i bolesť a zranenia. Zranenia pri sexe sú úplne bežným problémom, s ktorým sa stretáva veľa partnerských či mileneckých párov.

Úprimne, zranenia pri sexe nie sú vôbec príjemné. Sú veľmi bolestivé a vyzerajú odpudivo už len z toho dôvodu, že sú na tej najintímnejšej časti nášho tela. Tieto zranenia sa stávajú najmä pri nechcenom pohlavnom styku, zlom používaní sexuálnych pomôcok, slabej lubrikácii pohlavných údov alebo násilnom sexe. Preto si vždy dávajte veľký pozor na to, čo robíte.

Ste na to pripravené? Poďme teda na to.

Natrhnuté pysky

Znie to prinajmenšom hrozivo. Asi si práve kladiete rôzne otázky, ako je to vôbec možné. Je to možné. Ku natrhnutiu vonkajších pyskov dochádza pri slabej lubrikácii alebo pri veľmi tvrdom sexe. Jednoducho sa vám to dolu potrhá. Bolesť pri sexe nemusíte vôbec cítiť, ale neskôr môžete zbadať množstvo krvi. Nemusíte sa vôbec báť, je to úplne bežný ženský úraz. Ak je natrhnutie malé, pysky sa po pár dňoch opäť zrastú. Ak je však natrhnutie väčšie, odporúčame návštevu lekára, ktorý túto chybičku krásy zašije.

Zlomený penis

Penis síce nemá kosť, ale zlomiť sa môže. Do sádry vám ho samozrejme nedajú. Penis sa môže zlomiť najčastejšie pri polohách, pri ktorých je žena hore. Zlom doslova počujete. Vtedy je už bohužiaľ neskoro. V tej chvíli sa stratí erekcia a nastane opuch. Takisto môže nastať aj zmena farby penisu na modro-čiernu. Hlavné je včasné dostavenie sa na pohotovosť. Áno, bude to pre vás hanba ale lekári sú na to, aby nám pomáhali. A radšej budete 5 minút holý pred lekárom, alebo lekárkou a budete si istý, že to nie je nič závažné, než potom stále premýšľať nad tým, či vám niečo nie je.

 couple-731890-960-720_1508695482.jpg

Vaginálne modriny

Je pravda, že tento jav sa príliš často nestáva pri sexe, ale skôr pri jazde na bicykli. Môžete pociťovať silnú bolesť, opuch a vagína môže zmeniť farbu. Na toto pomôže jedine kľudový režim a sáčok s ľadom. Po pár dňoch to zmizne samé.

Smrť

Smrť pri sexe sa často stáva starším mužom, ktorý majú milenky. Pre niekoho to môže byť pekná predstava smrti, zomrieť na krásnej mladej žene, ale pre ňu to musí byť dosť traumatizujúci psychický zážitok. Väčšinou dostane človek náhly infarkt alebo krvácanie do mozgu. Oživovanie môžete skúsiť, ale väčšinou to je marné.

 Toto sú štyri, alebo skôr tri, najčastejšie zranenia pri sexe. Okrem posledného nie sú to vôbec nejaké strašné veci. Čo sa stane, stane sa. Všetko sa dá úspešne vyliečiť. Nie ste prvý, ani posledný pár, ktorému sa toto udeje.

Ilustračné foto: Pixabay.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autora Paťka

Ako si pri zariaďovaní vytvoriť štýlový a praktický domov
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Ako si Olívia lásku hľadala
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete

Ďalšie články na podobné témy

Nedarí sa vám otehotnieť? Vyskúšajte prírodnú liečbu
Bezlepková diéta? Odmení sa vám tisíckrát!
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie VI
Čo má spoločné múdrosť tela s intuíciou?
8 zaujímavých faktov o menštruácii
Neustále studené končatiny? Prezradíme vám, čo je za tým!
Tantra vás vezme do hlbín vášho vnútra
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XIV