Postav sa pred zrkadlo a povedz si, že si nádherná
18. 4. 2019 | Paťka

Postav sa pred zrkadlo a povedz si, že si nádherná

Čo odpoviete, keď vám niekto počas dňa povie, že ste nádherná? Že vám to dnes sekne a ste krásna? Na odpoveď „nie, to si nemyslím“, zabudnite. Nepodkopávajte si svoje sebavedomie a odpovedzte jednoduché ďakujem. Nikto vás za to nebude súdiť. Nikto vám nepovie, že ste narcistická. Aj tak vás to vnútorne poteší, tak prečo to nedať najavo?

Každý deň sa všetky z nás chcú stať krásnymi ženami. Obliekame si pekné oblečenie, líčime sa, upravujeme sa. Prečo teda robíme drahoty pri tom, keď nám niekto povie, že nám to dnes sluší? Každá si na to odpovedzme vo vlastnej mysli. Nie je vôbec správne nepriznať si to, že sme pekné. Nádherná žena by mala o sebe predsa vedieť, že je nádherná!

Akonáhle sa upravíme, žiarime. Cítime sa lepšie, usmievame sa, ľahšie sa nám nadväzujú kontakty, jednoducho o niečo sa nám ľahšie žije. 

Čo vám ako prvé napadne, keď sa ráno uvidíte v zrkadle?

Nebudú to asi najpovzbudivejšie vety. Skúste si každé ráno povedať, že ste nádherná. Tá bytosť stojaca oproti vám v zrkadle je nádherná taká, aká je. Aj s tými vráskami, otlačenou tvárou a kilami naviac. Za každou jednou z nás stojí príbeh, ktorý ovplyvnil našu pleť a postavu. Tento príbeh nezamaskujete ničím. Možno jedine ak na seba dáte úplne inú masku. Priveľa make-upu a oblečenia dokáže zakryť veľa. Výraz v tvári vás však prezradí.

 taylor-smith-605201-unsplash_1555360643.jpg

Ak si každé ráno poviete, že ste nádherná, váš výraz v tvári sa zmení. Povedzte si to aj desaťkrát. Na tvári sa vám možno zjaví úsmev. To je to, čo chcete dosiahnuť. Byť šťastná = byť nádherná. Vyznie to ako klišé, ale úsmev na tvári je to najkrajšie na žene. Ak sa budete usmievať, budete nádherné. Ak sa budete cítiť krásnou, aj takou budete. Okolie si to všimne a bude na vás pozitívne reagovať.  

Doprajte ľuďom, aby videli tú nádhernú bytosť. Ak sa nelíčite, dajte si trochu špirály, prečešte obočie a naneste jemný rúž. Zvýraznite to nádherné na vás. Skúste si dať vlasy do copu alebo drdolu, dajte im novú farbu, na krk si zaveste jemný náhrdelník. Ak vám niekto povie, že ste dnes nejaká iná, odpovedzte ďakujem. Snažíte sa. Tak si to už konečne priznajte.

Čo najbližšie odpoviete niekomu, keď vám povie, že ste nádherná?

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Kokosový vs. olivový olej. Ktorý je lepší?
3 jesenné polievky, ktoré zahrejú telo a pohladia dušu
S týmto okolo vás komáre ani len nepreletia
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
8 zaujímavých faktov o menštruácii
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Nechajte deti robiť chyby
Ako som schudla 10 kg?

Ďalšie články na podobné témy

Akné sa dá vyliečiť aj bez mastičiek a chémie. Na trhu je revolučný prístroj Face - Up.
4 chyby v starostlivosti o pleť počas zimy
Gosh Smokey Eyes Palet
Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Už konečne prestaňme s opakovaním a porovnávaním
Kde príroda nepomohla, tam jej pomôžme
Prečo niektoré ženy zabúdajú na svoju ženskú podstatu?
Odkedy je parfém parfémom?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.