Kde príroda nepomohla, tam jej pomôžme
25. 6. 2018 | Paťka

Kde príroda nepomohla, tam jej pomôžme

Malé lekárske či kozmetické zákroky ešte nikomu neublížili. Vravíme ale o malých, nie veľkých. Nadvihnutie očných viečok, vytetované obočie, botox či dokonca zväčšenie pŕs môže vyzerať úplne prirodzene. Len treba vedeieť ako na to.

Po svete behá už veľmi veľa rokov množstvo žien s vytetovaným obočím, nadpojenými vlasmi, parochňami, prirodzene zväčšenými perami, prsiami, mihalnicami atď. A ani si to nevšimnete, pretože to vyzerá úplne prirodzene. Žiadne vejárovité mihalnice ani obočie cez polovicu tváre. Pri tomto presne platí, že menej je niekedy viac. Každá žena je krásna. Niektorá menej, niektorá viac.

Nie je však vôbec tajomstvom, že viaceré z nás si upravujú svoj výzor. Veď aj obyčajné farbenie vlasov je zásahom do našej prirodzenosti. Ak sa necítite dobre vo svojej koži, kľudne to zmeňte. Zmena je prirodzená ale radšej to nepreháňajte. Kľudne choďte aj z blond vlasov do čiernych a uvidíte, či sa vám to bude hodiť.

Takisto veľa žien si dáva ,,napichať pery'' a ani o tom neviete. Majú ich totiž spravené iba prirodzenejšie. Všimnete si to až keď sa na ne poriadne zahľadíte alebo až vám to same povedia. Nie je nič zlé na tom, aby si ženy dávali upraviť svoje telo a cítili sa sebavedomejšie.

Niekedy sú úpravy bohužiaľ potrebné. Ženy, ktoré schudli niekoľko desiatok kíl zrazu stratia aj svoje prsia. Pre každú ženu sú malé prsia neatraktívne. Nepoznám ani jednu, ktorá by bola spokojná s úplne malými, či skoro žiadnymi prsiami. Vtedy je augmentácia prsníkov prirodzene oprávnená. Ženy majú nárok na to, aby sa cítili spokojné samé so sebou.

 doctor-2722941-960-720_1529953929.jpg

Výplň vrások? Prečo nie? Všetci síce vravia, že vrásky sú na ženách krásne. To áno. Tie jemné. Ale ak máte veľmi hlboké vrásky a nie ste s nimi spokojná. Kľudne si ich dajte vyplniť botolutoxínom.

Liposukcia, kavitácia či lymfodrenáž? Každá ju zapiera ale verte mi, každá o nej minimálne sníva alebo ju niekedy počas života postúpila. Jedno je nechať si liposukciou odobrať tuk aby sme nemuseli cvičiť a iné je aj to, aby napríklad laserová liposukcia pomohla odstrániť trochu tuku. Tieto procedúry sú nenáročné a netreba pri nich žiadnu následnú liečbu. Pri liposukcii však treba radšej dať na rady od lekárov.

Nezabúdajte na to, že žiadna táto procedúra nie je doživotná.

Ak chcete mať stále pekné telo, musíte tieto procedúry opakovať. Pri niektorých síce sľubujú, že daný problém zmizne úplne, ale nemusí tomu tak byť u každého. Tieto zákroky nie sú lacnou záležitosťou a dobre si to premyslite, než vám ,,vypnuté'' líčka padnú po pár mesiacoch naspäť ku brade, či máte dostatok peňazí na ďalšiu procedúru.

Ilustračné foto: Pexels.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autora Paťka

Ako si pri zariaďovaní vytvoriť štýlový a praktický domov
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Ako si Olívia lásku hľadala
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete

Ďalšie články na podobné témy

Už konečne prestaňme s opakovaním a porovnávaním
Telo v plavkách. Čo priláka pohľad mužov?
Odkedy je parfém parfémom?
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
Kľúč k spokojnému partnerstvu - existuje vôbec?
Za lepší pocit, za lepšie zdravie, za lepšiu verziu seba!
Ako na strašiaka s názvom strie?
Zažiarte na vlastnej svadbe so šatami za minimum!